reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Zaraz maz wroci z pracy wiec tez sie bede zegnac do juterka oczywiscie.My tez mamy za tydzien rocznice nasza pierwsza ;D przez ten rok roznie bylo raczej gorzej niz lepiej ::) pol roku z tesciami(koszmar) dalej sie docieramy do siebie mysle ze kiedys bedziemy sie rozumiec bez klutni ::) DOBRANOC BABISZONKI :)
 
reklama
Hej dziewczynki!

Wpadam tylko sie przywitac, bo zaraz jedziemy na plaze. Zrobila sie juz calkiem przyzwoita pogoda i namowilam Rolanda na wyjazd na godzinke. :D

Sorbek - Ty pisalas kiedys ze masz takie sprytne paski, co malutko miejsca zajmuja? Czy mozesz mi podac strone? Chce zaczac odliczanie do naszego wyjazdu ale te tickerki co robie to mi sie za cholere nie mieszcza. ::)

Caluski dalwszystkich mamus i dzieciaczkow!! :-* :-* :-* :-*
 
Paaricia ale fajne zdjęcia masz w paseczku. :laugh:

Zazdroszczę plaży... Buuu... ja chcę do Gdańska...

Ana pomysł jest super, tylko jak go zrealizować? Ja taka mało asertywna jestem i nie wiem czy umiałabym powiedzieć dziewczynie, że chciałabym się spotkać w jej domu... :-[ Już wiem, Tomek jej powie, he he. >:D

Paula i Wandzia a Wy za to macie fajne podpisiki migoczące. Skąd je macie? Tam jest adres pod spodem?
 
Hejka z rana!!
Moskito - takie urządzonko to mój mężuś czasem by wypożyczył, hahaha
Didi - załóż sobie neta kobito, bo uschniemy z tęsknoty!
Nathalie - jak nie urok, to ... teściowie, hihihihi A nasza jaskółeczka już wytrenowana na medal i nie robi na mnie wrażenia, bo gówniarka tak stabilnie ją robi, że ja bym tak nie dała rady!
Paula, ja też poproszę tej jajeczniczy, bo ślinotoku dostałam z rańca!

My dzisiaj śmigamy na Pola Mokotowskie poczuć się jak nasze dzieci, hahaha, będzie fajowo!! Miłego dnia!
 
hejka babolce...ale naskrobalyscie, chociaz czesciowo moze poczytam ::) ale najpierw niedzielne pranie :laugh:

co do zabkow to w Niemczech sa do kupienia takie kuleczki bez recepty, daje sie 8 i dziecku przechodzi jak reka odjal - bardzom ciekawa dlatego zlecilam Arturowi kupno :)
 
Hej dziewczynki :)

Co do mieszkanka to kupilismy w Pruszczu Gdanskim, parę kilimetrów za Gdańskiem a taniej ;) dojazd mam taki sam (jak nielepszy) z niektórych dzielnic Gdanska ;) Metraz niezaogromny bo 58 m2, ale jak to sie mówi "ciasne ale własne :D'

Nie jestem w stanie nadrobic, bo dzis pierwszy dzień @ i niebardzi sie czuje, a poza tym uciekam obiadek robić ;)

Miłej niedzielki :D
 
Hejka nadrobić dziś nie dam rady

Tylko mi się rzuciło w oczęta żę Moskitek wreszcie sie pojawiła ;D ;D

Pati ja mam tik-tak czyli www.tik-tak.pl a drugie to już się mieści każde i robię bez żądnych odstępów tylko enter po bileciku
 
Hej :)

ja tylko na chwilke :)
Natalko - tak tak, fajne napisy migoczace - Paula sciagnela :p hehehe :) Bo ładne są :) i tak, adres stronki jest na dole :)
 
reklama
Do góry