reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

a moja Ada juz spi od 19 - jak ja wykapalam tak padla po kaszce :o i im wczesniej ja klade spac tym dluzej spi bo do 8 lub 9 rano z przerwami potrafi lulac :) bardzo mnie to cieszy :)

i jestem w wysmienitym nastroju bo wlasnie zgadalam sie ze znajomymi i Arturem i jedziemy na Hel ;D ;D ;D co prawda tylko na 3 dni ale to zawsze cos ;D juz sie nie moge doczekac :laugh: tylko nie mam lozeczka turystycznego ale moze w pensjonacie beda mieli :p
 
reklama
Czesc Dziewuszki,
oj daaaaawno mnie tu nie bylo....
Widze, ze mamy mnostwo nowych mam :) Witam serdecznie :))

Ale tez chyba troche mam sie wykruszylo. Szkoda, ale calkowice to rozumiem. Nie wiem jak wy to robicie, ale nie mam czasu na nic. Pawelek szaleje, siedzi, skacze, staje na nozkach, robi koci grzbiet. Normalnie nie mozna spuscic z oczu...

Bylismy w Pobierowie na wakacjach, a potem u tesciow w kolobrzegu. Mialam tam zostac 2 tygodnie, ale nie wytrzymalam cisnienia i wrocialm poki sie nie poklocilismy... Teraz luz blues w domu, bo maz wyjechal na 4 dni do krosna.

Postaram sie wstawic troche naszych wakacyjnych fotek. I chyba bede czesciej, bo sie za wami stesknilam.
 
aussie a my byliśmy w Rewalu to rzut beretem :laugh: :laugh: :laugh:

Agnesa
no ma 23 jak sie poznaliśmy miał 16 ;D ;D ;D

Karinko
wklej koniecznie

Własnie cały czas miałam napisać gdzie Paula ???????????


Czy oni czasem do tej Ustaki nie pojechali ??? ale by sie chyba pożegnała 8)
 
Stara nasza Gocha ;D no brakowało ciebie nam bardzo ...ale ja już pewne podejżenia miałam że ty bardziej na odwyk podatna jesteś ;D ;)

Gocha nie zmienisz już nic w nicku musiała byś na nowo się rejestrować.... a jeśli Paula już zgłosiła cię do naszej listy to troche szkoda by było od nowa wszystko robić...... ale to już najlepiej dogadajcie się i ustalcie z Paulą

....A my jesteśmy ze sobą 4 rok więc nie tacy najświeżsi jesteśmy , no tylko małżeńsko dopiero roczek.... ale ja licze to zdecydowanie jako 4 bo od początku właściwie mieszkamy ze sobą... i od początku wiedziałam że już się od tego delikwenta nie odkleje choć łatwo nie będzie.... ale my chyba takie typy że lubimy jak coś sie dzieje w zwiazku....

Karina to jak krótko...? ja myślałam że się załapę na zwycięzce z najkrótszym stażem a tu chyba nie.... Na razie chyba Magdus prowadzi ;)

aaaaaa Aussi witaj po latach to miło że forum nie jest zapomniane przez weteranki ;D ;)

Pati alllle rewelacja hotelik super wypoczynek was czeka ..........

Joeey no to fajne wakacje mini wam sie trafiły a Ade komu zostawicie? teściowej jednak?
 
jedna dziwczyna na mamach siedzacych zminiła i nie rejestrowała sie od początku zapytam ją

ja też chciałam zmienić na Sorbek ale w sumie juz wszystkie tak mówicie to po co ;) :laugh: :laugh: :laugh:
 
reklama
Byłam w albumiku super Mikuś a jak ładnie stoi ;D ;D ;D

Gabunia
jak zwykle przesliczna i nawet ślicznie psoci :laugh: :laugh: :laugh:

Adusia
taj dorosło wyglada przy pomidorówce i słodziutko

A spotkanie Oskarka i Ingusi rewelacja i zazdroszcze bardzo

i przy okazji wkleiłam troche swoich tzn Majusiowych :laugh: :laugh: :laugh:
 
Do góry