reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Dobra ide spac bo znowu Ketsa siębędzie śmiała że pisze sama do siebie ::) ::) ;) :laugh: :laugh: :laugh: ale co mam zrobić jak śpicie jeszcze spichy :p
 
dzień doberek:)

coś ostatnio mam czas tylko z rana bo potem do wieczora Kuba daje czadu.... na wakacjach nazywali go kamikadze bo spał tylko godzinkę przez cały dzień......a tak to non stop musiał być w centrum uwagi.....tylko że wtedy był Tomek jeszcze do zabawy z nim a teraz jestem sama bo dziisiaj mu się urlop skończył.... chyba osiwieję... właśnie się awanturuje ::) ::)
 
Hejka!

Mikołaj też już spi tylko godzinkę w ciągu dnia...Nic zrobić nie można... :p

Sorbuś mam ten sam problem. U nas 29 września 5 rocznica ślubu...Mój chłop wraca 18 września i do tego czasu musze cos kupic...Tylko co?! 8)
 
Beata - to Mikołaj sobie z Kubą mogą ręce podać.... moje małe urwisiątko też łazi wokoło łóżeczka..... zresztą juz nie pamiętam kiedy go rano zastałam leżącego... zawsze stoi... jeszcze niedawno jak mu smoczek wypadł to sobie go rączką szukał a teraz od razu wstaje i się wydziera no cyrk na kółkach....
 
HEj Dziewczynki!

Beata i Steffi Jestem pod wrazeniem, ze Wasze szkrabiki juz chodza!!! :o :o :o Ale spryciarze! ;D

Aussie witaj po przerwie! :laugh: :laugh: Fajnie, ze sobie o nas przypomnialas!

Wanda witaj po wakacjach i czekam na relacje! :D
 
Asia ;) ale jak że twórczy tp monolog ;D
...A co do prezentu to zależy czy chcesz coś co będzie miał bardziej na pamiątkę i "ku pamięci" czy coś praktycznego co mu teraz przyjemność sprawi
Faceci mają lepiej z nami kupią jakieś świecidełko albo nawet kwiatka i baba już się cieszy... (ja się ie pochwaliłam a dostałam na rocznice pierścionek z diamencikiem....a sama nic nie dałam :-[)


Steffi Beacia no zaczyna nam się po mału ... Maks już dawno tak robi a ja bym wolała żeby jeszcze na czworakach połaził .....
 
reklama
Bartek chyba by wołał cos ku pamieci na pierwszą roczni8ce dostałam taką maleńką kryształową tablicę z pieknym wierszem i dedykacja dla mnie - cudne a ja nic nie dałam :-[ :-[ :-[ za to na drugą kupiłam mu torta z dedykacja ;Da teraz może zaproponuje jakis wspólny prezent np kolacja przy świecach bo pomysłów Brak 8) 8) 8)
 
Do góry