reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

aOla jeszcze mogę 42 znaki wpisać :laugh: :laugh: :laugh:

mam suwaczek z tik-tak i sunn coś tam i jeden po drugim z odstepem tylko jedna spacja a w zasadzie enter jeden i potem drugi
 
reklama
donia31 pisze:
Asia jak raz kupiłam hugisy to mam je dodzisiaj ::) pozostałam wierna tylko i wyłącznie pampersom :D

ja kupiłam zielone jak narazie fajne zobaczymy czy zdadzą test nocny - Maja nauczyła sie spac na brzuchi i normalnie koniec świata - rossman bordowy oblał test :mad: :( :( :(
dzisiaj pampers zdaje - jutro wyniki :D :D :D a pojutrze huggies zielony
 
rany jak dlugo wklejalam zdjecia - ciagle ktos dzwonil i dlatego wcielam sie az 2 razy :laugh:
Aussie wracaj ! weteranki maja przywileje ! ;D
Gaba gratulacje dla Oskarka ;)

zdjecia ze spotkania Ingusia - Oskarek plus rodzice ;) superowe ;D
Karina Gabi ladnie rozrabia no ale trzeba sie przyzwyczajac bo to dopiero poczatek - zaraz zacznie chodzic :laugh:
Asiu a Majutek jak szeroko buziaka otwiera - mala lakomczuszka ;) :laugh:

Paula pewnie nie ma netu - awaria lub cos bo dalaby znac ::)
 
Czesc dziewczyny !!!

Witam po wakacjach. Zdjecia wkleje pozniej, teraz pisze:

Kamilko i Martulo - gratulacje pazdziernikowych slubow, Kamilko - obraczki sliczne :)

Aussie - no witaj kobito, a ja sie caly czas zabieram do napisania maila do Ciebie, i cos napisac nie moge :( Od czerwca siedzimy w Swarzedzu - jest super :)

Bartys - ano Paulinka coraz bardziej podobna do Pawla :)



Wakacje w miare udane, szkoda ze pogoda w kratke. Z Ewela sie spotkalam wczoraj na piwku, fajnie bylo :) Zdjecia zrobione, ale wklejone beda pozniej.
Do Magi na pyszne ciacho zajechalismy dzisiaj... I wszystko byloby cacy, gdyby Oliwka nie przestraszyla sie okropnej ciotki, ktora ja nawiedzila :( :( :( caly czas bidulka plakala, takze nawet jej nie usciskalam :( no czuje okropny niedosyt i licze na repetycje spotkanka :)

A tak poza tym, to lece do albumiku :)
 
no i zdjecia cudne !!!!!

Ana - Stas coraz bardziej do Ciebie podobny !!! Ale jak bardzo, w szoku jestem :)

Zdjecia ze spotkac cudne, no i oczywiscie Ada ze sliczna mamusia i Gabrysia szukajaca sluchawek :) No i wszystkie zdjecia superowe !!!!

A teraz lece spac.
 
reklama
Gocha ta osoba zmieniła nick prosząc o to moderatorkę samemu sie faktycznie nie da.

O i Wanda sie pojawiła ;D ;D ;D

joeey nie wciełas mi się wcale akurat skończyłam ;D ;D ;D

i Pampki przeszły test nocny - tzn zdały jeszcze jutro testujemy huggiesy zielone - nie wiem czy pamietacie o co chodziło to ywjasnię - Maja spi na brzuchu ostatnio i cała zawartość jest z przodu i rossman bordowy oblał test bo nam przemakał
 
Do góry