reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Ola wszyscy mówią, że Miki wygląda na starsze dzieciątko! :laugh: :laugh: :laugh: Tylko nie wiem czy to ze względu na twarz czy na wielkość! Hi hi! A rajstopki są zwykłe, chyba nie ma specjalnych do raczkowania...Bez rajstop by miał całe kolana zdarte. :D
 
Mam dylemat czy podac małemu na noc środek przeciwbólowy...Lada dzień wyjdzie nam górny zabek i Miki strasznie marudzi. Nie chciałabym żeby mnie w nocy budził, bo dziś od 6 rano strzelił sobie jedną godzinną drzemkę i jeszcze buszuje. Jestem wykończona... :p
 
Dziewczynki, czy któraś z Was daje kaszkę mleczno- ryżową ? Sorbek chyba daje o ile dobrze pamiętam. Mój mężuś kupił taką zamiast ryżowej, którą zawsze daję Kamilowi :( Czy mogę dać ją Kamilowi zamiast Bebiko z kaszką ryżową ??? I ile jej dać jeśli Kamil zjada 210 ml wody + 7 miarek Bebiko + 4 miarki kaszki ryżowej ??? Chcę ją dać przez butelkę ..
 
Bartysiu daje tylko mleczno- ryzowa pytałam lekarza i tak można bez problemu.

pewnie ze mozesz dac przeciez one sa po 4 lub 6 m-cu juz
 
Sorbek czyli juz wogóle nie dajesz mleka tylko kaszkę mleczno-ryżową ? Napisz ile mam jej wsypać do 210 ml wody w takim razie ? Też mam smoczek trójprzepływowy i daje mu na 3-ce. I dobrze leci z tego smoczka gęścizna ?
 
juz dawno w ogóle nie daje mleka bo w kaszce mleczno ryzowej jest mleko. I robiłam jej badania i wyszły duzo lepiej niż wczesniej także spoko. W ogóle lekarka mówiła że można spokojnie jak mlekiem sie nie najada .

Ja sype 6 miarek takich z mleka 2R czyli z kleikiem one sa najwieksze albo 6,5-7 tych mniejszych i leci spokojnie z "trójki"
 
reklama
Do góry