reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
i ostatnie na dziś
co sobota ostatnio jeździmy nad taką rzeczke jest bardzo płytka dosłownie najgłębiej jest w niej po kolana ::)
p62800214zx.jpg

hmmm Wanda jak oceniasz moje zdjeciatylko zwróć uwage że jestem początkująca  ptaszek mało ostry nie ???
 
hahaa mielismy takiego ptaszka i Bond na niego strasznie szczekał!!

moze pokaze mu fotke ciekawe czy mu sie przypomni :) :)
 
witam i jednoczenie mowie dobranoc,bo padam na pyszczek z powodu braku papusiania(dieta 13-dniowa)
i jeszcze jedno-Zdanka nie badz zla ale napisze ci meila juterko-postaram sie z rana!!!!buziaki!!!kolorowych snow!
 
aOla - u mnie chyba gorzej być nie może... Miśka już bardziej płakać nie potrafi, a do tego strasznie kiepsko ostatnio zasypia i mam codziennie kongo wieczorową porą....

Jestem zrąbana - nawet nie mam siły świętować rocznicy ślubu.... buuuu
 
Najlepsze życzonka dla Gabrysi i Mikołaja!!!!

Jestem zmeczona jak koń po wyścigach. Nadia budzila się często w nocy, znowu straszny upał. Do tego mam jakiś krysys laktacyjny, chyba na skutek włączenia nowych posiłków do diety. Nie chcialo mi się pracować laktatorem, to teraz mam mało mleka. Ech... Poza tym to idę na allegro poszukać nowej poscieli do łóżeczka, bo czas na zmianę.

Dobranoc Laski!!!

P.S. Wanda, gratuluję ocen.
 
reklama
no tak Pauli nie ma to i o mini jubilatach wszyscy zapomnieli dobrze że joeey wpadła na pomysł aby to sprawdzić

GABRYSIU I MIKI WSZYSTKIEGO NAJA NAJ NAJ NAJ ŻYCZY CIOTKA ANIA I EWUNIA KOLEŻANKA WIRTUALNA ;) :)

DOBRANOC
 
Do góry