reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDZIEŃ 2005

Hejo :)

Paula, Wioluś dzięki za wsparcie :) Muszę pracować nad tym, żeby się tak nie przejmować wszystkim, ale teść mi zawsze wyjątkowo działał na nerwy i stąd to wszystko :(

Kamila ja tez biorę wieczorem, o 23 dokładnie, ale powiem Ci, że ostatnim razem mój @ zaczął się późno wieczorem i tak "niewyraźnie się zaczął" i wzięłam dopiero następnego dnia pierwszą tabletkę.Tak samo jak byłąm u mojej ginki i miałam jeszcze wtedy nieregularne @ od tych Cerazette i mówię jej, że skąd ja mam wiedzieć, czy to jest prawdziwy @ czy tylko jakieś plamienie, to powiedziała, żeby poczekała jeszcze jeden dzień i jak będzie wyraźny @ to wziąć wtedy pierwszą tabletkę. Także chyba nie ma to aż takiego wielkiego znaczenia, chyba ...

A ja dziś jadę sama z Kamilkiem tym razem do moich rodziców do Krakowa, bo męzuś w pracy także życzę Wam wszystkim miłej niedzieli :)
 
reklama
Kamila kiedy to zdjęcie było robione ? Powidzenia z dietką :)

Ana mam nadzieję, że to nic poważnego z tą tarczycą. Będę trzymać kciuki za wtorkową wizytę :)

Czy któraś z Was próbowała balsamu albo kremu do twarzy Johnsona, tego, który stopniowo nadaje opaleniznę ??? Zastanawiam sie nad zakupem ...

A ja znów ważyłam się na supermarketowej wadze i znowu mniej - w tej chwili ważę niecałe 52 kg :) To już ponad 6 kg mniej niż przed ciążą :) Chyba nerwy tak na mniej działają  ::)
 
Kamila..:)..Bartys ma racje..jakdostaniez wieczorkiem @ to nic nie szkodzi zewezmiesz rano tabletke..:)
bo w sumie to moglabys wziasc teraz ale po co przestawiac sobie @..:) bo tabsy i tak zaczynaja dzialac ok 2 tygodna brania
 
jeju bartys jak Ci azdroszcze tej wagi :) najbardziej mnie boli, ze bede startowac teraz z wysokiej wagi, staram sie uwazac na to co jem, ale i tak waga prawie nie drgnie ::)

ja mam balsam o podobnym dzialaniu tylko Dove, efekt jest slabiutki, opalenizna taka tyci-tyci, b delkatna, ale za to ladny zapach.
 
o didi dzieki ze wspomnialas ze dzialaja po 2 tyg bo tego nie wiedzialam i za miecha bylabym mamcia nowej fasolinki.:D
zastanawiam sie czy lepiej mi brac o 9 rano czy 9 wieczorem-bo to tez mi pasi.choc tak sobie mysle ze czasem wieczorem moge byc gdzies na imprezie za to rano moge miec kaca hehe :D
 
hejka dziewuszki i maluszki !
pogoda cudna, jedziemy nad jeziorko, cos slabo mi ta moja nauka idzie :(

Kamila ja biore wieczorem i zdarza mi sie nie pamietac :p nigdy nie bralam rano ale moze to i dobry pomysl :( bo wieczorem zdarza sie byc poza domem (no teraz juz zdecydowanie rzdziej) i jak nie masz tableteczek przy sobie to kiszka, a rano zawsze jednak w domku wiec moze do sniadanka ;)

Ana no czekam na ta twoja konkretna wizete u lekarza i pierwsze miejmy nadzieje usg ;) a powrot do pracy ciekawe na jak dlugo :) i czy powiesz tam jakiejs kolezance ??? i kiedy szefowi hihi :laugh:
 
ja jestem zadowolona z Avonu kremiku brazujacego do nóg i on jest jednoczesnie na cellulit ;) nadaje ładny kolor :)
z Dove ani Johnsona nie probowalam :)
bartys mniej sie stresuj kobitko - Ty bardzo wrazliwa jestes na otoczenie prawda ???
Ana a Ty nawet nie mysl o odchudzaniu :( poczekaj co powie lekarz ;)
Kamila podziwiam twoja dietke - a zdjecie motywujace bardzo ladne tzn Ty baaaardzoooo ladna !!!
 
Ja to bym najchetniej z 10 kg oddala. ;D Ciagle sie pocieszam, ze jak skoncze karmic piersia to schudne, ale mniej wiecej wtedy bede w Polsce wiec jak zwykle przybedzie mi extra kg... Ojej, musze jednak schudnac przed wyjazdem do Polski, zebym miala jak tyc! ;D Mmmm... Polskie jedzenie CODZIENNIE!! Wooow... Az mi slinka zaczela cieknac! Wszystkie te moje male ulubione pysznosci ktorych tu nie ma - ptysie, karpatki, pycha paczki, kubusie, pawelki, czekolada wedlowska truskawkowa, torcik wedlowski, pierniczki, paluszki, michalki, delicje... A to dopiero szczyt gory lodowej!!! Nie mam sumienia sobie odmawiac bedac w Polsce, bo wiem, ze potem znow przez kilka lat nie bede tego jadla, no i tycie murowane... ::) ::)
 
Poczytalam sobie troche ten watek. Beatka, co Ci na wypadanie wslosow pomoglo?? Bo mi tez strasznie nadal wychodza :(

Co do kosmetykow z avonu to smiac mi sie chce, bo co kobietka to inna opinia ;) Joeey chwali samoopalacz - ja niecierpie ich samoopalacza jest smierdzacy :) Natomiast kremow, ktore tak ganicie, uzywam tylko z avona ;) moze zalezy jakie kremy, hmmm, ja wylacznie tych sloiczkowych drozszych nieco. W ogole generalnie zadowolona jestem z tych kosmetykow ;)
 
reklama
hej hej...a ja bylam w sklepie bo ziemniakow w domku bylo brak na obiadek..i kupilam synalkowi cosik ale to na zakupach..:D.

Kamila w AUchanie naja wyprzedaze..:D ciuszkow..kompleciki na latop po 10 zl..a bluzeczkekupilam za 5..:D.
 
Do góry