reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDZIEŃ 2005

Moze jednak znajdzie sie dobra dusza ktora mnie oswieci co?? :) Moze wygodniej byloby na gg, podaje moj numer: 7120677 ;) Ja przy kompie bede do 14.30 moze pozniej wieczorem. Buziaki.
 
reklama
Gabi, Magi gratulacje !!!!!!!!!!!!

magi najlepiej zmniejszyć w Paincie tzn Corel - photo paint jak masz to napisz to powiem ci jak
 
ja mam do zmniejszania Xnview zyli taki sam program jak wanda.jak hcesz to podaj maila to ci wysle go i wytlumacze na gg co i jak.jest naprawde prosty
 
No wlasnie nie mam :( Musze sciagnac jakis program do zmniejszania a nie wiem jaki. Allegro podaje jakies stronki ale jak tam wchodze to za nic w swiecie nie moge sie polapac co mam sciagnac ;) no mowie Wam ofiara losu... No ale moj maz wlasnie laskawie mi odpowiedzial, ze wieczorem na to popatrzy, bo wiecie maz moj programista ;D ale jak ma mi cos tlumaczyc to chory...w 3 sekundy sam nicpon zrobi i ma swiety spokoj a ja dalej nic nie wiem! Ech no! Moze mi to w koncu wytlumaczy ::) ale jesli ktos chetnie mi to wyklaruje na gg to zapraszam.
p.s. z ostatniej chwili - mamo Cyprysia zaraz wysle Ci maila :) dzieki!!
 
My tez już po spacerku, zrobiliśmy zakupy i poleżeliśmy na kocu przed domem :laugh: przyszliśmy na obiadek a Kacper nie chce jeść ::) może nie smakował mu obiadek który mu dałam (o tym napisze na pokarmach) ale butli z mlekiem tez nie chciał ::)
a ja piję już drugą kawę :) i czekam aż pranie mi się wpierze.

Magi, Gabi gratulacje zdolnych dzieciaczków :) napewno to wielkie szcęście usłyszeć słowo "mama" :) choc w tym wieku to jeszcze nieświadomie ;)

Asiu później przeczytam te opowiadania :)
 
reklama
A ja caly czas w domu siedze!!cholerny listonosz no!!! napompowalam malemu basenik i na balkon wystawilam chociarz troche powietrza ma.
Paula a co z numerami tel ??? ja dzis 3 pranka zaliczylam :D
 
Do góry