reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Swietnie, ze z Malym troche lepiej, ale bardzo to smutna sytuacja. No i kiedy mama juz przestaje wierzyc wtesy jest jeszcze smutniej... To jest chyba taki gleboko ukryty strach przyszlych mam, ze dzidzia moze sie urodzic chora. Przynajmniej ja mam pietra, choc bardzo sie staram o tym nie myslec.

Hmm... Wlasnie wstawilam nowy suwaczek probujac sobie przypomniec, czy ktoras z Was ma taki... no i teraz juz wiem ;D
 
reklama
Jajku, to naprawde smutne z tym małym Radkiem :( NAjbardziej serce boli, jak dzieciom dzieje sie krzywda, sa chore, zaniedbane. Dzieci sa po to zeby je kochac, zdrowe czy chore :(
 
Bo dzieci nie powinny chorować!Kto wymyślił żeby takie małe istotki musiały cierpieć :mad:

Co do nosidełek to też mi się wydaje że najwcześniej po 3msc. Ja wózka narazie nie kupuje.Koleżanka niedawno rodziła teraz kupiła spacerówke a swój głęboki mi pożyczy. Także do wiosny mój dzidziol będzie jeździł (pewnie tylko pare razy jak to w zime) pożyczonym a potem kupimy mu wypasioną :laugh: spacerówke. Zreszta gdziekolwiek jedziemy to samochodem także ważniejszy dla nas jest fotelik.
Zawsze sobie powtarzałam że nic pożyczonego wszystko chce nowe. Ale jak widze po znajomych którzy mają maluchy ile razy dziennie oni przebierają swoje brudaski to pewnie poszłabym z torbami kupując wszystko nowe :laugh: Naszczęście moja siostra ma 4latka i mam po nim 3 duże wory ciuszków, kojec, krzesełko do karmienia, podgrzewacze i elektryczną ściągaczke do pokarmu (wygląda jak mały odkurzacz).

Jedyne co narazie sobie upatrzyłam to łóżeczko ma na drewnianych zakończeniech (nie wiem jak to nazwać) wycinane misie, słoneczka, księżyce itp. Do tego jest komoda z przewijakiem. I na pewno kupie wanienke na nóżkach. Słyszałam że to niezła wygoda. A najchętniej to już bym to kupiła :)

Ale się denerwuje dzisiejszą wizytą ale dziewczyny za waszym przykładem biore termos i kanapki i nie wyjde jeśli nie powie mi kto we mnie mieszka. ;D

.png
 
No aOLA - na pewno wszystko będzie w porządku, trzymam kciuki, żeby Ci Maleństwo pokazało "co nieco" i żebyś z tym termosem nie siedziała u gina do rana ;D, koniecznie napisz po wizycie Kogo masz za lokatora???
 
Hejka dziewczynusie, ale u nas skwar, duszno i nie chce mi sie siedziec przed kompem ale muszę jeszcze trochę sie wymęczyć. Wczoraj sie przeszłam po mieście w poszukiwaniu staniczka, majtasów i spodenek i muszę stwierdzic, ze ta Bydgoszcz to mała wiocha niestety - stanik dostałam dopiero w n-tym sklepie jak już prawie sił nie miałam, a spodenki, które sobie upatrzyłam są o 25 zł drozsze niż w internecie. Ale stanik wygodny, bardzo, nawet nie wiedziałam, że z mojej mizerii 75B nagle zrobiło sie C ;D Oczywiscie nie wytrzymałam i kupiłam jeszcze jeden taki ładny koronkowy, wiem że to głupota, ale strasznie mi sie podobał.

Co do położnej to sama sobie załatwiłam babke poleconą przez 3 koleżanki, którym pomagała rodzić - bierze 350zł i jest przy tobie przez cały poród.

Buźka, chyba sobie strzele mała kawkę, zeby nie paść, mało dzis mi sie chce ;)
 
Ola - powodzenia ! Na pewno wszystko bedzie dobrze ! Daj znać szybciutko jak było, no i kogo tam w brzusiu masz ;D

A tak jeszcze odnośnie wózków to powiem Wam dziewczyny, że w październiku moja bratowa urodziła córcię (moją chrześnicę). I kupili jej wózek oczywiście, a teraz na wiosnę już ma nową spacerówkę. Już dawno się z nimi nie widziałam, ale sama nie wiem czy i nie zaproponują, że mogę pożyczyć lub odkupić wózek...Tylko wiem, że oni na pewno będą planować w ciągu 3-4 lat następne dzieciątko i jeszcze on im będzie potrzebny. A inna kwestia to taka, że oni bardzo dbają o wszystko, a wiadomo, że jak się pożyczy to się trochę zniszczy. To jest nieuniknione. Zatem chyba wolę sobie kupić nowy... :p Co o tym myślicie ??
 
Helou, witam ponownie :) Udalam sie dzis na male zakupki i zaopatrzylam sie w spodnie dresowe na szerokiej gumie ze sznurkiem jak chcialam, i drugie takie powiedzmy, ze sportowe z materialu, ze sznurkiem w pasie. Nie sa to w ciazowym kupione, niechcacy na nie trafilam, ale wygodne i jeszcze pomieszcza dlugo brzuchol, dzieki temu sznurkowi. Ale zadowolona jestem :)
Ogladalam tez staniczki, taki juz na karmienie ogladalam, bardzo fajny - i niedrogi, raptem 31 zl. Fajnie, bo juz sie nastawialam psychicznie na Triumpha, ale do szczescia mi on niepotrzebny ;) A w ogole ja nie wiem jak naucze sie nosic bawelniane staniki, od kiedy pamietam nosze koronkowe, z poduchami, coby sobie to 75 B zwiekszyc ;D ;D ;D

Beatka, fajnie pewnie byloby wypozyczyc, albo odkupic ten wozek, jesli wiesz, ze malo byl uzywany. Zalezy od ich podejscia, jakby mieli marudzic, ze cos sie zniszczy, to ja bym sobie odpuscila :) Ale jak beda otwarci, to czemu nie :) Tak samo z ciuszkami dla bobaska - pewnie, ze bobaskowe ciuszki sa tak piekne, ze oczy sie robia maslane i najchetniej kupilibysmy wszystko z wieszaka, ale nie dosc ze maluszek bedzie ciagle ubabrany pewnie ;) to jeszcze rosnie jak na drozdzach :) . Tez bym nie protestowala, zeby mnie ktos wspomogl, ale za bardzo nie ma kto :) Jedyne w rodzinie male dziecko, moj chrzesniak ma juz 7 ::) (jak ten czas leci ) lat, cos mi sie wydaje, ze juz nie dotrwaly zadne jego ciuszki. Niestety musze zdac sie na siebie, ale znajac moja mame, to bedzie mnie sowicie zaopatrzac, zadna sila jej nie powstrzyma :) Juz zaczyna kombinowac, zeby to i owo kupic :)

W Poznaniu we wtorek ogladalam w Starym Browarze takie malenkie cuda, szczegolnie swietne byly buciki dla dzidzi w wieku 0 - 3 mcy, czepaczka, bojowki - czujecie :) rewelacja. Szybko sobie z kolezanka przeliczylysmy, ze na jedno kompletne wdzianko trzeba by tam ze 300 zl wydac.... ;D Swietnie wrecz :) >:D
 
A w ogole, to jakie my grudniowki solidarne jestesmy, juz prawie wszystkie mamy takie cud podwojne suwaczki :) Sliczne sa ;)
 
Magi czytałam, ze w w H&M, który tez ma ciażowe ubrania od 1 lipca zaczynają sie duuuze obniżki - od 30-71% Ja będe w Poznaniu w lipcu chyba to sobie wskoczę. Jednak skończyło sie na tym, że zamówiłamswoje ulubione spodenki przez net i jeszcze sie wkurzyłam, bo po złozeniu zamówienia weszłam na strone producenta i tam te spodnie były o przeszło tańszę, no ale nic, niedługo bedzie mi wygodnie. I fakt, patent z troczkami jest funkcjonalny - to wcale nie muuszą być typowe ciażówki.
Beata23mysle tak jak megi, jak oni tacy uważalscy to lepiej własny niz sie trząść ze strachu ;)
Magisuwaczki sliczne, ja nie mogę się doczekać jak poznam płeć mojego kangurka, zeby wkleić tak piekny napis jak Ziemzi
 
reklama
Czes laseczki i malenstwa w brzuszkach..:)

Przez ta dzisiaejsza pogode to ja jestem jakas nieswoja...:(..caluski dzien glowa mnie tak strasznie boli ze czasami mam wrazenie iz peknie mi na 1000 kawalkow..:(...i do tego jeszcze mialam dzisaj jakies mdlosci co zadko juz mi sie zdaza..:(..ale jakos przetrwam..:)..

agamarkam ..trzymam kciuczki za synka Twojej kolezanki i jestem dobrej mysli ze wszystko bedzie super dobrze ;D..a co do zachowania jego mamusi to bardzo nielkadnie z jej strony...nigdy nienalezy sie poddawac i zawsze trzeba miec pozytywne mysli..a zwlaszcza jesli chodzi o wlasne dziecko


Ola..nie boj zabci..wizyta przebiegnie napewno zadowalajaco a my tu czekamy na wiesci o twoim maluskim lokatorze ;D

A tak w ogole jak tu u nas zrobilo sie slicznie i kolorowo :)..przet te suwaczki...doslownie widac ze mamy lato chociaz jestesmy zimowkami.. :D :D
 
Do góry