reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Beatka, oj bedzie synek, tez tak czuje :) Jejciu, ja pojde za tydzien i naprawde zrobie jak Ziemzia, powiem ze nie wyjde dopoki mi nie powie jaka plec :)
Ziemzia, niesamowita jestes z tymi ruchami, szczesciaro!! Ale Ci zazdroscze. Moje malenstwo chyba spi tylko, albo ja mam taka warstwe tluszczu ze sie przebic nie moze ;) Buziaki, ja dzis lece po fafelki do lazienki ;D
 
reklama
Hejka!!
paaricia - u mnie też tak było z cycolkami - i proszę bardzo - DZIEWCZYNKA!!! Ciekawe czy ta nasza teoria się sprawdzi  :laugh:

Magi - nie bój żabci - jak któregoś dnia dostaniesz kopniaczka, to nie będziesz wiedziała gdzie góra, gdzie dół - twoje maleństwo pewnie na razie trenuje w duszy, ale jak rozmacha nóżkę, to zobaczysz!!  ;)

 
Oj cos czuje, ze sie sprawdzi! ;D Mam miec USG na pocztku sierpnia to tez sie upre i nie wyjde dopoki sie nie dowiem! :D Bunt mamusiek!!! ;)
 
Magi, ciekawe, która z nas jako pierwsza będzie miała USG. Ja wizytę mam za tydzień, ale nic mi nie wiadomo o tym czy będzie robione USG. Gin może chcieć poczekać do 20 tygodnia. :p
Ale jak już jedna będzie wiedziała kogo nosi w brzusiu...to już druga moze być prawie pewna, że u niej jest to samo ;D
 
:)..widze ze same opracowalysmy teorie na dziewczynki.. :laugh:..i to na podstawie rosnacych cycuszkow..:D...hmm...ja powiem tak ..od samego poczatku czuje gdzies tam u siebie w serduszku ze to bedzie dziewuszka..:)..no i moje cycuchy na poczatku urosly w zawrotnym tempie i teraz sobie odpoczywaja chwilke ale znow strasznie mnie  bola , a waza chyba mnustwo..:D :D..wiec oby ta teoria sie sprawdzila w 10000%  ..:D :D..

a ja niedawno dopiro co sie obudzilam ..pospalam sobie troszke po obiadku bi nie mialam sil sie ruszac..i teraz jesem jakas niedorobiona..nawet spacerek mi nie pomogl..:(..ale napewno po prysznicu dojde do siebie..:D..i napewno niedlugo znow pojde haśku... :D..
 
Ale tu się kręci :D
Wczoraj po raz pierwszy po chorobie byłam w pracy 12h i myślałam że fikne bo tak mi się chciało spać.
Zaraz też ide do pracy ale dziś do 14 a potem jade do lekarza ale się denerwuje. Dziś po raz pierwszy śnił mi się dzidziuś robiliśmy chrzciny.
Wczoraj z mężem gadaliśmy na temat imion i zeszliśmy do dwóch Oliwia/Natalia i Oliwier/Piotruś. Tzn jeszcze nie wiemy które z tych dwóch ale na to mam jeszcze czas.(mnie się bardzie j podobają te drugie imiona)

.png
 
Helou.
Beata, ja mam wizyte na za tydzien, czwartek 30 czerwca - i na pewno bede miala usg. Znaczy sie ja sobie zazycze :) ;D Mam nadzieje, ze dzidzia bedzie ulozona tak jak trzeba i wszystko bedzie widac :)
Tymczasem musze sobie badania zrobic, dzien za dniem mi leci i zapominam.
Zabieram sie do pracy, milego dnia!
 
Czesc mamusie mam taka chandre ze szok synek mojej kolezanki walczy o zycie troche z niej nieodpowiedzialna mama i dopuscila do potwornej inekcji ma zapalenie pluc zapalenie oskrzeli i nie wydolnosc oskkrzelowo plucna lezy na oiomie trzymajcie kciuki bo ja juz chyba nie mam sily cala noc przeplakalłam zachowujac sie chyba tez nie odpowiedzialnie bo teraz mnie boli brzuch z nerwow :(
A tak z drugiej beczki to sprawdzam swoj nowy suwaczek mam nadzieje ze wyjdzie :)
 
Faktycznie nadążyć tutaj trudno...  ;D

Agamarkam - jasne, że trzymam kciuki i mam głęboką nadzieję, że wszystko będzie dobrze - musi być dobrze!!!

Mnie tam biust niewiele uróśł, tylko trochę ostatnio, ale biust mam jak kloc bo aż 70E  :-[, więc może już te różnice nie są tak barzdo zauważalne... Czyli co, wg Waszej teorii to chłopiec, a mnie się dziwnie wydaje, że dziewczynka - no zobaczymy  ;)

Ja z tą pielęgniarką się też nie orientuje - będę się musiała przejść do przychodni...

Co do nosidełek to wydaje mi się to dobre rozwiązanie, ale tam gdzie nie bardzo da się wózkiem dojechać i nie od pierwszych miesięcy - też czytałam że początkowo to niezbyt zdrowo dla kręgosłupka... Moi znajomi mieli takie nosidło i regularny wózek i z tym nosidłem to chodzili tylko na jakieś wycieczki za miasto po dróżkach polnych, lub w góry szli z dzidkiem jak mały skończył siakieś 1/2 roku... ale to zawsze sprawa indywidualna. Przy czym faktycznie komfort dla pleców mamy to nie był i kumpela zawsze kazała nosidełko mężowi nosić.

Co do wózków to też wolę czterokołowce i mam z tymi wóżkami niezły mętlik w głowie..., dużo osób pisze że jak ma cięższe wózki to i tak je później wymienia na lżejszą spacerówkę, więc póki co wszystkie od 16kg w zwyż eliminuję, między innymi tako (waży jakieś 18,5kg) chociaż ma naprawdę dobre opinie i wiele bajerów...




 
reklama
Agamarkam, jak sie robi takiego suwaczka?? Mi sie ta stronka nie chce otwierac cos :( Podaj mi skad masz swoj nowy suwaczek, bo fajowy jest :)
 
Do góry