reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

No to znacznie mniej niz ja, ale do okulisty na pewno bedziesz musiala ;) W artykułach dotyczących cc mówi sie tylko "poważna wada wzroku". Moja to na mur jest poważna, bez okluarów raczej nic nie widze ;)
 
reklama
Magi moja siostra ma wadę -5 D, a powiem Ci jeszcze, że mój kuzyn ma -19 D ! On w ogóle soczewek nie zdejmuje, tylko kropelki sobie do oczu wpuszcza...Mówi, ze nic bez nich nie widzi... Takze Twoja wada nie jest chyba taka duża ;D
Aha, i jeszcze gdzieś mi się o uszy obiło, że po porodzie wzrok się pogarsza :p
 
hej dziewczynki...

Ja dzisiaj na godzinę 18 do gina... już sie nie moge doczekać.... nie wiem czemu tak strasznie się denerwuję że nie wiem jak wytrzymam jeszcze te kilka godzin.... zastanawiam się co mi gin powie, czy wszystko jest w porządku itp itd......im bliżej 18-tej tym mnie większe nerwy biorą

Fuczak - witam mamusię z Krakowa... a myślałam że tylko ja jestem grudniówką krakowską ;D
 
hej Steffi nie denerwuj się tak, ja też przezywałam swoją wizytę - nawet mniej więcej w tym samym okresie ;) na której miałam robione usg. Nie wiem czy tez bedziesz miała, ale jeśli tak to zobaczysz jaka to niesamowita radość :D może dzidzia ci pomacha, i na pewno będzie wszystko dobrze, co ma nie być, tak że uśmiechnij, nosek w górę i czekamy na twoje wrazenia :) w koncu wychodzę, uff, myślałam, ze ten dzień nigdy się nie skończy, beata23 jak ja ci zazdroszczę :)
 
jejciu nie bylo mnie tylko 3,5 godzinki a juz tyle do czytanka..:)


pamciaw fajnie masz..tylko uwazaj na sloneczko w Madrycie..:)..az Ci zazdroszcze..:)


Steffi wszystko bedzie ok ..:)..zobaczysz..nie ma sie czym martwic..:)..
czekamy na relacje z wizyty ..:))....bedzie ok..wiec badz spokojna ;)
 
Magi - oczywiscie ze gdyby mi szef powiedzial - jedziesz na delegacje do Sochaczewa - to bym mu powiedziala - sam jedziesz. A ze powiedzial jedziemy do Madrytu to nawet slowem nie pisnelam. ;) Generalnie mam tam dwa spotkania - w czwartek o 14 pewnie do ok.17-18 i w piatek na 9 - pewnie do ichniego obiadu czyli kolo 12-13 i tyle. Reszta czasu to zakupy, knajpki i czas na robienie NIC w pieknej scenerii! :) :) :) Mniam! :) Jak widzisz nie przemecze sie tam praca....;)

Didi - na sloneczko zawsze uwazam nawet jak nie jestem w ciazy wiec i teraz bede bardzo ostrozna ale dzieki za ostrzezenia. Choc troche sie zastanawiam jak mi sie upaly bedzie znosilo? Jak byly te koszmarne u nas w dlugi weekend Bozego Ciala to ja bylam nad morzem gdzie temp nie przekraczala 25 stopni i nie wiem jak to jest. Choc moge sobie wyobrazic ze ciezko. Kompa mi sie nie chce brac chyba wiec nie bede miala kontaktu z forum. Chyba ze sie okaze ze musze go wziac....tzn. kompa...Ale w koncu jestem w ciazy - nie moge dzwigac...;)
 
reklama
Strasznie jestem ciekawa czy jest wsrod nas mamusia blizniat? Ja mialam duze szanse bo Tomek ma brata blizniaka, moj dziadek mial rodzenstwo blizniacze (sam nie byl z blizniat) i u mojego tescia strasznie duzo tych blizniat. No ale ja mam jednego Pysiaczka w brzuszku - to wiem na pewno.

A Wy?
 
Do góry