reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

pamciaw zgadza sie Bydzia :) my obie z didi bydgoszczanki. słonko jest, ale niestety nie dla mnie, swieci wesoło za oknem a ja tu przy kompie, mam stos pracy, ale właśnie wcinam kanapeczkę i tak sobie podczytuje :laugh: pozdro pamciu
 
reklama
W Krakowie też piękne słoneczko, nawet się może na jakiś spacer ruszę...
A co do wakacji, to w lutym mieliśmy zarezerwowane Mazury na lipiec, ale jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży to samopoczucie i odległość mnie przeraziła (ok. 8-10h jazdy) od nas i zmieniliśmy opcje - jadziemy tylko 100km od domku - nad jez. Żywieckie, 1,5 h w samochodzie nie będzie zbyt męczące, a się człowiek trochę oderwie od domu...
 
hii,...taa.ach ta sloneczna bydgoszcz..hihhi...Goniu chyb tak zrobie jak mowisz...zobaczymy moze zmeieknie mu serduszko :)..a tak apro po to mj lekarz wyglada jak king kong..hahahah..ale bardzo sympatyczny facecik z poczuciem humorku..wiec pogadam z nim na spokojnie..

co do moich snow to  sa dziwne raz mile a raz to doslownie jak horrorki i pozniej nie moge zasnac bo mam jakies leki...ale dzidziolek juz mi sie snil..:)..i bylo wszystko ok..:)..
a co do wyjadzu to napewno bedziemy jechali samochodzikiem wiec nie bedzie az tak strasznie z podroza..jak nie pojedziemy nad morze to napewno wyladujemy na dzialeczce w borach tucholskich..no ale hjak narazie pozostalo mi czekanie na mojego mena... ;D..juz licze dni do jego powrotu nie moge sie doczekac jak sie przytule do tego cialeczka...tak bardzo tesknie.. ::) ::)za nim oczywiscie no i za...noo..wiecie..hihihichyba mam na bzykonko takie same zachcianki jak na jedzonko..hihi.. :laugh:ale co zrobic wodkad jestem w ciazy te zachcianki sa wieksze niz przed..

Goniu milej pracy i nie przemeczaj sie za bardzo no i smacznego..i dla reszty laseczek milegio dzionka..ja zmykam do kumpeli na ploteczki a przy okazji pogrzebie jej w komputerku bo znow cos namieszala...hihi..papa...do pozniej laseczki:)
 
Helou. Pamciaw, w Pile słonko pieknie swieci :)
Co do porodow, to ja osobiscie nie czytam wiadomosci, ktore mroza krew w zylach, ani tyz nie ogladam filmikow, ktore moglyby mnie przestraszyc. Co mi to da, ze sie zdenerwuje? Pozytywnie myslec trzeba. A ten film o rozwoju Dzidziołka o ktorym mowi Patrycja, to chyba ten sam, ktory Pamciaw polecala na NG. Ja niestety go przegapilam, szkoda mi :(
 
Tez mi sie wydaje ze to ten sam film. Ja niestety nie mam National Geographic w domu. Dziesiatki kanalow a jak raz cos ciekawego sie pojawia na tym ktorego akurat moja kablowka nie serwuje....

W waw sloneczko bardzo niesmialo wyglada zza chmurek ale wyglada na to ze sie juz chmurzyska na dobre wynosza. Niestety poki co chlodno-17 stopni...:(

Ale juz pojutrze lece do Madrytu a tam na brak sloneczka narzekac na pewno nie bede!:) wiec sobie choc troche skorzystam. Tym bardziej ze mi sie popitolilo i pomimo ze pierwsze spotkanie mam dopiero w czwartek o 14 lece juz w srode o 10:40....grunt to sie dobrze ustawic. Hotel mi dziewczyny zarezerwowaly kolo centrum handlowego, na miejscu bede pewnie kolo 15:30....zgadnijcie co bede robic w tzw. "godzinach pracy"?! .... ;) zyc - nie umierac!:) A ze nie bylo bezposredniego powrotu w piatek (tzn taki samolot jest ale juz miejsc nei bylo) to powiedzialam ze ja w ciazy nie chce latac z przesiadkami w zwiazku z czym zostaje sobie do niedzielki...Marze o kupieniu sobie kilku milych fatalaszkow ciazowych. Licze ze w Hiszpanii ceny beda normalniejsze niz w Polsce. No i buty...ostatnio jak bylam to przywiozlam 4 pary cudnych klapeczkow za psie pieniadze. Uwielbiam! :) Tylko zeby do nas lato zechcialo przyjsc....bo po co klapeczki w takich ilosciach w przeciwnym razie...;)
 
No Pamciaw, zyc nie umierac... :) Ale naprawde jestes otwarta, teraz w ciazy w takie delegacje :) To z zaangażowania w prace czy niedpartej checi zrobienia sobie zakupow w Madrycie?? :)
A ja jutro na szkolenie do Poznania jade, nedza taka u nas.... :) Pozdrawiam.
 
Hejka !!
Dzisiaj spędziłam kilka godzin w czytelni, szukałam materiałów do pracy inżynierskiej i myślałam, ż wykorkuję. W sumie niewiele zrobiłam, ale cieszę się, że już jestem w domu.
Współczuję wszystkim przyszłym mamom, które chodzą do pracy. Ufff, jak fajnie jestsiedzieć sobie w domku, w chłodzie, a nie w zatłoczonych bibliotekach  ;D

Magi - czy orientujesz się może jaka wada jest wskazaniem do przeprowadzenia cc ?? Bo ja jestem krótkowidzem i może też się pod nóż kwalifikuję, tylko jeszcze o tym nie wiem ... ;D
 
Cześć dziewczynki!
Zanim ta wszystko przeczytałam to już sama nie wiem co chciałam napisać - tyle nowego! Ja nadal zawalona pracą, a po pracy nie myślę o niczym innym z wyjątkiem mojej małej dziewczynusi!  ;D Kurcze - już teraz jestem wykończona, a jeszcze 2,5 h - naprawdę nie wiem jak to wytrzymam!!
Co do snów, to moje maleństwo zawsze śni mi sie pozytywnie - najpierw zanim się dowiedziałam, że to córusia - śnił mi się chłopczyk, który przynosił mi wielką gerberę (w obstawie tatusia), ale dzisiaj śniło mi się, że miałam już swoje maleństwo i karmiłam je piersią. Normalnie, aż nie chce się wstawać!
Miłego dzionka!
 
Hej Beata,
nie wiem dokładnie od jakiej wady - z tego co mi wiadomo, zależy to bardziej jednak od stanu siatkówki. Ja mam dość poważną wadę, -8, a ze nosze soczewki, to sama o tym zapominam. Na forum ogolnym jest taki watek - wada wzroku a cc, ale nie moge go znalezc, wypowiadaja sie tam kobietki, ktore mialy cesarke, z powodu oczu.
Jesli tez nosisz soczewki i Twoj gin nie wie, ze masz wade wzroku, to mu powiedz i tez bedziesz musiala sie skonsultowac z okulista. To od badania i jego decyzji zalezy, jesli wystawi zaswiadczenie ze wskazaniem do cc - w szpitalu nie maja wyjscia, musi byc cc. Tylko ze podobno nie zawsze chca lekarze takie zaski wystawiac :mad:
Witaj Ziemzia, zycze rychlego odpoczynku, strasznie Cie w tej pracy mecza :)
Pozdrawiam.
 
reklama
Do góry