reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

achh...to tylko meczyk siatkowki..uff...a juz myslalam ze pilka nozna..:D :D...

jejku chyba juz spac mi sie zachcewa..wymeczyl mnie ten dzionek cos dzisiaj..ale nie moge narzekac ze cos mnie dzsiaj bolalo czy klulo:)..doslownie nic a nic..:D

nawet paznokietki sobie ladnie pomalowalam czego dlugo nie robilam i odrazu zly humorek minal a\jaki od rana mnie meczyl..:D :D
 
reklama
Czesc Dziewuszki,
caly wieczor siedze dzisiaj na forum gazety.pl i czytam zlota i czarna liste ginekologow.
Nie wiem czy slyszalyscie o takiej historii z Poznania, ktora krazyla na internecie,o 35 h porodzie, ktory sie zle skonczyl.
Nigdzie nie moglam znalezc nazwisk lekarzy, ktorzy go przeprowadzali. I udalo sie!!!
Okazuje sie, ze glownodowodzacym i winowajca byl moj gin!!!
Rycze caly czas i nie moge sie pozbierac...
Co prawda nie jestem z niego super zadowolona (jest dosc lakoniczny), ale ta wiadomosc mnie dobila....
Co mam teraz zrobic?
Zmieniac? Teraz? Nie jest za pozno???
Zaniesc mu to co wyczytalam?!!!
Nie ma o nim ani jednej przychylnej opinii!!!
Uffff, az mnie glowa rozbolala...
Chyba nie bede marnowac czasu tylko sie rozejrze za jakims innym....
Ide spac, a w kazdym razie polozyc sie!!!
MAm nadzieje, ze nie zdazylnic sknocic...
Pa!!!
 
Didi, tak właśnie siatkówka! No, ale niestety przegraliśmy mecz 1 : 3 :/
Ja też właśnie maluję paznokietki... ;D
W dzień sobie pospałam, więc pewnie za szybko nie zasnę. Ale Tobie życzę miłej nocki i kolorowych snów !
 
Aussi nie przejmuj się ! Nie ma sensu płakać i załamywać się ! Po prostu zmień i już ! Ja poszłam do drugiego gina w 12 tygodniu, a moja bratowa zmieniała w ciągu całej ciąży 4 razy... Także na pewno nie jest za późno ! Głowa do góry !
 
Aussi, spokojnie. Zmien po prostu gina, moja kolezanka zmienila 3 i ostatni raz w 15 czy 16 tygodniu - nigdy nie jest za pozno, jesli w gre wchodzi zdrowie Twoje i Twojego dzidziusia.
No i dzis znow do pracy ::) Juz bym sobie chetnie poleniuchowala w domu, tym bardziej, ze slonko swieci, ciepelko... Jeszcze troche....
Milego dnia wszystkim.
 
Aussi ja też bym zmieniła jakbym miałam się denerwować przy każdej wizycie i nie mieć do niego zaufania do bezsensu do niego chodzić. Ale pamiętaj decyzja należy do ciebie pgadaj z mężem, mamą oni na pewno dobrze Ci doradzą
Dziewczyny poszłam spać wczoraj o 19 i dopiero wstałam ale tylko dlatego bo przyszedł pan do kaloryferów tak bym dalej spała :) pobijam swoje rekordy.
Jeszcze dwa dni wolnego trochę się już nudzę ale wracać do pracy też mi się nie chce.
Idę na śniadanko

.png
 
aussi zmieniaj zmieniaj i w ogóle się nie zastanawiaj, z takimi nie ma co, tu chodzi o ciebie. Nawet jesli nie miałby niczego spieprzyć to i tak bedziesz sie pewniej czuła.

Szkoda że weekend już minął, tak mi było dobrze, a teraz znowu do pracy :( ale cóż... trzeba być dzielnym.

Ja wczoraj u rodziców też sie obżarłam do granic mozliwości - wszystko mi smakowało,więc trochę przesadziłam, gł. z truskawami i czereśniami, mniam :p

didi jasne, ze na Kapach, wiec szanse tym wieksze, zeby nam sie tylko terminy zgrały. A tak a propos grudnia to ja właśnie jestem z tego miesiaca, i nie zgadniecie, z 24 ;D moze z moja dzidźką tez tak uceluję, choc lekarz mówi, ze 16, 17 raczej, no ale zobaczymy. Życze miłego poniedziałku i dla pracusiów i dla domowych leniuszków, którym serdecznie zazdroszczę ;)
 
czesc laseczki..:)

aussi..nie zastanawiaj sie tylko zmieniaj...lepiej za wczasu chuchac na zimne..i bedzie dobrze zobaczysz..nie ma sie co denerwac bo dzidziolek wtedy tez jest niespokojny ..wiec glowa do gory

a tak co do zmian gin..to ja tez sie nad tym zastanawiam..nie mam do mojego zastrzezen tylko chodzi o to ze jestem na zwolnieniu lekarskim juz od 8 tygodnia ciazy..i ten dupek calyczas daje mi lezec.. :mad:..co prawda bylam pozniej w szpitalu bo on nie chcial dac mi zwolnioenia bo z ciaza wszystko jest ok..wiec poszlam do szpitala i cale szczescie ze to zrobilam..coprawda nazmyslalam troszke ..ale jak zrobili mi USG to znalezli jakas szczelinke wielkosci13mm na 6mm..widocznie cos zaczynalo sie dziac..ale dosalam LUTEINE sa to tabletki na podtrzymanie i w ciagu 3 dni juz dziurki nie bylo ;D..po szpitalu dostalam zwolnieonke ale moglam chodzic sam ordynator pozwolil i tak mialam na zwolnieniu..tylko nie moge dzwigac .ani forsowac sie..kazal mi wiecej lezec..:).ale to i tak robilabym bez jego zalecenia :D :D..no i jak po tym zwolnieniu poszlam do mojego to on dal mi lezec.. :mad: :mad: :mad:powiedzialam mu ze po szpitalu mialam chodzic a on na to"szpital to szpital ja to ja"..myslalam ze go rozszarpie..no i tak zastanawiam sie nad zmiana i nie wiem co robic :(..a zwolnienie mam do 28 czerwca jakjuz zmienic to chyba jeszcze w czasie trwania tego zwolnienia..nie wiem..co o tym sadzicie..co zrobilybyscie na moim miejscu :(

ale sie rozpisalam...hihih.

 
reklama
didi a do jakiego chodzisz? prywatnie czy na kontrakt?? ja chodze do knypińskiego na kapach w przychodni, on też dyżuruje w 2. na razie jest ok, rzeczowy i bardzo kontaktowy, wiec nie narzekam. Z lekarzami tak to jest, trzeba samemu ich pilnować, a jak tu byc madrym samemu nie będąc lekarzem. Trzeba obserwować. Jeśli masz jakieś wątpliwości to zmień. Słyszałam, ze Lisiak jest oki, Skublicki, choć zdziera, Wasilewski. Musisz sie zastanowić. :) buźka 3maj się
 
Do góry