reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Kurczę widze że te kłucia po bokach brzucha sa popularne... mnie tez czasem podkłuwa z boku brzuch tak jakby mi ktoś szpilke wbijał takie pojedyncze mocne ukłucia, z reguły jak gwałtownie chce się z jednego boku na drugi ułożyć w czasie snu......rzadko w dzień

Zastanawiam się czy Wam też dokuczają w nocy bóle a raczej mrowienia w nogach, u mnie są do tego stopnia intensywne że się w nocy budzę i zasnąć nie mogę.... to mrowienie to tak jakby w żylach od kolan w dół zamiast krwi krązyły mi mrówki.... zawsze mnie to w nocy dopada... z reguły pomaga jak sobie pochodzę w kuchni po chłodnych płytkach i powyginam palce we wszystkich możliwych kierunkach do oporu...
 
reklama
Hejka !!

Steffi - niestety nie mam mrowień w nóżkach...Więc nie mogę Ci nic doradzić. I tak jak pisałam wcześniej jedyną moją dolegliwością jest ból łydek, jakby mięśni :p.
Ale powiem Wam, że dziś nigdzie nie wychodziłam, jedynie z psem na krótkie siusiu i nawet łydki mnie nie bolą. Powoli zaczynam podejrzewać, że pewnie bolą, gdy więcej niż codziennie pobiegam po mieście :D.

A poza tym nuda jak cholera, choć uczyć się powinnam, bo za 2 tygodnie mam egzamin i obronę pracy ! Ale przez to, że śpię po 12 godzin i nie wychodzę na świeże powietrze boli mnie tak dziwnie główka. Jakbym miała wysokie ciśnienie krwi i jakby mi głowę i oczy miało za chwilę wysadzić :D . I wtedy z nauki nici :p

Magi - a odnośnie psów to jakiś istny koszmar :D ! Mój dzisiaj też jakiś dziwny. Do tego nie wiem nawet w którym momencie pazurka tego bocznego sobie naderwał i teraz mu tak paskudnie wisi :p . Krew mu leci... Więc wzięłam jałowe gaziki i zrobiłam mu przed chwilą opatrunek. Nie wiem czy dobrze zrobiłam, bo teraz prawie nie chodzi, a jak się już ruszy to kuleje :( . Oj jeszcze żeby z psem mieć takie kłopoty :D. Ale tak sobie myślę, że chyba powinien mieć on to odsłonięte żeby móc sobie wylizać tą ranę. Sama nie wiem... Jakiś głupawy jest i polizuje opatrunek :D
 
Dziewczynki dzisiaj na rozluźnienie nastroju przedstawię Wam mojego nieznośnego psiaka  ;D

5e4bba812c9ed03b7b259419c1d59fe4-859533.jpg
 
Hej!
Beata -sliczny ten Twoj piesek. Ja tez potwierdzam, ze cos dziwnego sie dzieje z tymi naszymi zwierzakami. Ja mojej suni na smyczy dzis rano nie moglam utrzymac!! Nie pamietam, zeby sie tak wyrywala i byla taka roztrzepana.

Dolaczam rowniez do grona tych,ktore kluje w roznych miejscach brzucha. Nie madniazeby gdzies tam nie zabolalo. Mam nadzieje, ze to w miare normalne i nic groznego.

Co do cc to mam bardzo mieszne uczucia. Tez mi sie wydaje, ze porod naturalny jest najlepszym wyjsciem, ale wystarczy poczytac chocby na naszym forum jak czesto to sie wiaze z ogromnym bolem i nierzadko upokorzeniem.
A dobra. Pewnie nie raz jeszcze nas dopadnie ten temat...

Spijcie dobrze i kolorowych snow. :)

 
Witam wszystkie nowe mamusie i oczywiscie gratuluje iskierek Rozpisalysie cie tak mocno ze nie moglam nadrobic jednego dnia nieobecnosci na forum widze ze jestem jedyna ktora ma problemy z zasypianiem w nocy czuje ze padam a jak sie poloze to krece sie nawet kilka godzin za to rano ciezko mnie dobudzic nawet biedna moja corcia wychodzac do szkoly no i te siusiu w nocy tez niestety jest dokuczliwe ale coz chyba tak musi byc ostatnio zaczely mi okropnie puchnac nogi naszczescie pozostale dolegliwosci ustapiły :) GRATULUJE ZIEMZIA coreczki chyba jako jedyna znasz plec swojego aniolka :) a co do psiakow naszych wiernych przyjacieli to niestety musialy wszystkie oszalec bo moj niestety tez chyba diabel w niego wstapil nagle przestal sie sluchac nigdy sie spal w naszej sypailni a teraz nie moge go wpros wyrzucic z niej normalnie przezywam szok to tak jakby ktos mi psa podmienil bede zagladac czesciej ale niestety moj brat z mezem okupuja kompa i jak juz jest wolny to jestem tak zmeczona ze nic nie widze na oczy
POZDRAWIAM i kolorowych snow zycze :)
 
To ja widze ze nie tylko moja Paczi oszalala dzis. To ja troche usprawiedliwia w takim razie, bo juz jej sie odgrazalam, ze ja oddam ludziom ;) Beata, Twoja psina jest fantastyczna :) Jaka to rasa?? Cud na kiju maly, podobnie jak moj, tez taki maly oszolomek :)

 
Hej Mamusie!

Ale sie zdziwilam, ze tyle z Was tez bola nogi. Juz bylam prawie przekonana, ze to mnie poprostu cos lapie. Dziwne z tymi nogami. Ja jeszcze w ogole nie przytylam, wrecz przeciwnie schudlam, wiec nogi powinny byc zadowolone...

Tez mnie kluje z boku brzucha czasem i lekarka mi powiedziala, ze to moze byc od zatwardzen. Troche mi wstyd o tym wspominac, no ale niestety z zatwardzeniami walcze od poczatku ciazy i z reguy przegrywam. ::)

Co do plci Dzidzi to juz dawno, dawno kiedy postanowilismy byc razem i zgadalismy sie, ze oboje chcemy miec dzieci jakas Cyganka nam wywrozyla pierwsza coreczke i drugiego synka. ;D Pomijajac Cygange obojgu nam sie bardzo wydaje, ze to bedzie faktycznie bedzie dziewczynka, choc juz kilka razy snil mi sie maly chlopczyk. Niby sny snia sie na odwrot, ale mojej mamie wszystkie jej dzieci wysnily sie tak jak sa! Jestem wiec teraz skolowana. ;) Dlatego koniecznie chce poznac plec na USG.

Pozdrawiam wszystkie mamusie!!
 
reklama
Beata zainstaluj sobie komunikator tlen, a pozniej do tego taki dodatek tlenofon, ze strony www.tlen.pl to jest to podobne do skypa, tylko ze to jest polski program i nie powinno byc problemow z doladowaniem konta tlenofonu.W razie problemow daj znać to pogadamy na gg.
Twój piesio jest super :)
Ja nie mam żadnego zwierzątka tzn mam psa ale u rodziców jak wyprowadzaliśmy się to go nie zabieraliśmy bo ma już dużo latek.
Wczoraj poszłam spać o 12 myślałam że dziś dużej pośpie ale wstałam o 8. Jakbym miała iść do pracy to oczywiście chciałoby mi się spać dalej ;D

.png
 
Do góry