reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Asia śniegu już ni huhu a słońce sraz jest raz znika teraż próbuje śmignąć na spacerek chyba że znowu zrobi mi kawał i mi zniknie jak dzwi za sobą zamknę.........
 
reklama
ketsa pisze:
Wańdzia no i co się obużasz...??????? przeciesz ty jak nic na kill bill'a się nadajesz taka kobieta z jajami ;D ;D ;D

Hheheheh a u mnie to jest żona brata głowa węża.......... zawsze ktoś w rodzinie się znajdzie do narzekania

Pulp Fiction to klasyka, ale Kill Bill to tandeta dla mnie :p hehe

a u mnie matka meza glowa weza ;D ;D ;D
 
Czesc Dziewuszki,
no Wanda dzis mnie wreszcie zmotywowala do napisania do Was.
Nie mam za duzo czasu na pisanie: zaczelam juz zajecia na uczelni, a jeszcze chcialabym najwiecej czasu spedzac z Pawlem.

Ale najgorsze jest to, ze nie moge sobie obejrzec zdjec naszych grudniowych maluchów - nie mam dostepu!!!!!
Co mam z tym zrobic? Gdzie to zglosic???
 
jestemm...ale nawstawialam sie fotek..hehe...Al...dzisiaj jakas maruda..pogryzl mu suta...ale paskud malu i teraz boli mnie jak cholera...az boje dawac sie mu tego cyca..:(

wlasnie robie obiadek..pomodorowe i chyba za pikantna zrobilam..heheh..:D...
 
My już po spacerku, bo miomo iz słonko świeci to jest zimno i straszny wiatr wieje...mam nadzieje że nic nam tu nie przywieje ::)
Kacper śpi jeszcze przy otwartym oknie :) a ja zamiast prasować to na bb od razu wskoczyłam :p ;D
ale kawkę musiałam sobie zrobić bo strasznie zmarzłam ;)

 
reklama
swiete slowa siostra meza glowa weza  ;D nie pisze polskich znakow bo mam jedna lapke  :p

bylam na zakupach mialam sobie cos kupic i dupa kupilam dziecku  ::) malo czasu mialam bo tylko 2h i latalam z jezorem na brodzie  :p zeby sprawnie pozalatwiac wszystkie sprawy a i tak zapomnialam do banku  ::)
 
Do góry