reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
tak, ta z ręką, ta z ręką !!! ;D zdecydowanie lepsza, ta trochejak wodna panienka taka topielicowa - widzisz znowu pasujesz do filmów grozy, a z postów taka sympatyczna laska z Ciebie ;)

a ja nie widzu albumiku ani słychu... :(
 
gizell pisze:
tak, ta z ręką, ta z ręką !!!  ;D zdecydowanie lepsza, ta trochejak wodna panienka taka topielicowa - widzisz znowu pasujesz do filmów grozy, a z postów taka sympatyczna laska z Ciebie ;)

a ja nie widzu albumiku ani słychu...   :(

hehe - widac pozory myla... cicha woda ;D ;D ;D

a albumik bedziesz widziala w ciagu tygodnia, bo juz napisalam do administratora o dopisanie Ciebie, ale robia to raz w tygodniu, wiec jak juz bedziesz widziec tzn ze bedziesz widziec ;D ;D ;D zagladaj co jakis czas do dzialu zwiazki rodzinna - jak bedziesz widziec, to pojawi sie tam temat Albumy ;D
 
hejka poludniu :)
Ola mi dzis prawie caly dzien spi a ja troche z nia i troche posprzatalam mieszkanko :) caly czas sie zastanawiam czy jeszcze nie isc raz na krotki spacerek i chyba tak zrobie ;D

Natalko Oli tez ida zeby i jest BARDZO marudna

Wandzia fota powalajaca ;D
 
Zastanawiam sie czy Wasze dzieciaczki lezace na matach edukacyjnych tez juz zaczynaja bawic sie tymi zabaweczkami ??? Ola od niedawna zaczela kopac zwisajace pileczki i nie tylko bo misia tez kopie :laugh: i to z premedytacja :laugh:
 
Ja wczoraj byłam miałam pomidorówkę ;D ;D
Byłam dziś w pracy wypisać wnioski urlopowe i wychodzi na to, że 22 maja wracam do pracy
9.gif

ja ja niechce tam wracać, zwłaszcza, że atmosfera jest niebardzo ::) i jak ja mam małą zostawić :( zapłaczę się za nią :(
 
Agnes biedactwo, dla wszystkich mam które musza wrócic do pracy bedzie to bardzo trudne :( ale jak nie ma innego wyjścia to co poradzić :( trzeba się cieszyć każdą wolną chwilą spedzona z Dzidzią :) Głowa do góry!!!

Natalio dostałam przesyłkę :) DZIĘKUJĘ :)

Kurcze Kacper tak marudzi, że nie moge z nim ::) wieczorem juz mi ręce opadają ::)

 
reklama
Agnes biedactwo!Ja dopiero w pazdzierniku di szkoly.Tez bym z chcecia nie szla,no ale coz.Jeszcze nie byloby nic zlegot ylko musze dojezdzac 50 km-ów.
 
Do góry