reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

dzisiaj Hania spala superdługo-bo do 7.40 normalnie szok!!A ja spalam ze smoczkiem w buzi bo czesto jak mam rece zajete to ssobie wkladam do buzi,ale oczywiscie nie gumę tylko uszko i dzis widocznie tak zasnelam bo tak sie obudzialm ::) ::) ::) ::)
 
reklama
Nathalie pisze:
Wanda teaz wyglądasz jak alien tyle że z ręką na twarzy...  ::)  :D

ale jestescie no :p :p :p :p tak mnie wyzywac no... od alienow i predatorow i na dodatek od UMY TURMANN !!!!! ble :p hehehehe

Wiolus - tak, Paulince chyba zeby chca wyjsc... w dzien jest znosnie, wieczory tragiczne :( ciekawe jak dlugo to potrwa ???
 
Muszę się wygadac bo mam strasznego nerwa na szwagierkę moją. W ciaży kobita i nie do zniesienia się zrobiła. pyskuje na wszystkich i w ogóle:
o wszystko zazdrosna - jak teściowa nam coś daję to po kryjomu, Bartek mi powiedział że zawsze była zazdrosna i dlatego mama tak robi.
wszystko musi byc po jej. Tesciowa nam zaproponowała kilka miesięcy temu żeby u niej chrzciny zrobić i jak magdzie powiedziałam to nic mi nie odpowiedziała tylko sie żaliła do ciotki że bnic jej nie powiedzieliśmy - wielka persona ::) :mad: :mad: :mad:
A potem jej maż do nas taki tekst: chcecie u nas chrzciny zrobić a pomysleliście o magdzie jak by chciała sie położyć a pokój drugi pusty :mad: :mad: :mad: pinda. To powiedziałam koniec robimy u nas. Tym bardziej że ona chciała na drugi dzień gosci zaprosić to nie byłaby zmeczona ??? :mad: :mad: :mad:
Teściowa chciała nas przekonać żeby jednak u niej a ja nie i koniec- mam swój honor w d..... ją mam. Przyjdzie koza do woza to się wtedy ja na nią wypnę - ale mam nerwa dobrze że chociaż wam się mogę wyżalić
 
Asiu - a to siostra meza, czy zona brata meza ??? bo ponoc siostra meza glowa weza :p hahaha
a tak serio, to poczekaj az urodzi i moze sie uspokoi troche :) Roznie sie kobiety zmieniaja w ciazy i po niej. Mam nadzieje ze bedzie dobrze :) no i git ze u siebei chrzciny robisz !!!!!!!!!!!
 
witam

ale sie wzruszyłam czytając zyczenia dla Piotrusia wielkie dzięki dziewczyny :-*

Natalia małego ominęło pobieranie krwi (reszta na wątku zdrowie)
Gizell to nasze dzieciaczki z jednego dnia? 5grudnia? O której rodziłas? Mnie po 4h walki kroili o 22.05 m (mały przy partych sie zaklinował w kanale rodnym)

Musze pochwalic mojego synusia spał od 1 do 7 obudziła go kupa ::) ;D

wygoniłam moich chłopaków na spacer żeby posprzatac ale co nałóg to nałóg najpier BB a potem sprzątanie ::) ;D
 
wanda_23 pisze:
Asiu - a to siostra meza, czy zona brata meza ??? bo ponoc siostra meza glowa weza :p hahaha
a tak serio, to poczekaj az urodzi i moze sie uspokoi troche :) Roznie sie kobiety zmieniaja w ciazy i po niej. Mam nadzieje ze bedzie dobrze :) no i git ze u siebei chrzciny robisz !!!!!!!!!!!

siostra męża - głowa węża ;)

tylko ona zawsze taka była a teraz sie poprostu usprawiedliwia ale zobaczymy obys miała rację
 
reklama
Do góry