reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Sorbek to Ci sie bratowa trafila lepiej nie zwaracac na nia uwagi ;D ;D ;D ;D

Ale jestem spiaca, ide poprasowac moze po poludniu na spacerek bo snieg stopnial jak widze za oknem no i sloneczko swieci. :)
 
Asia nie przejmuj sie tylko rób swoje a takich ludzi to szerokim łukiem zresztą i tak zawsze najlepiej na siebie tylko liczyć i nikogo o nic się nie prosic mniej wtedy rozczarowań... ;)

Wańdzia no i co się obużasz...??????? przeciesz ty jak nic na kill bill'a się nadajesz taka kobieta z jajami ;D ;D ;D

Hheheheh a u mnie to jest żona brata głowa węża.......... zawsze ktoś w rodzinie się znajdzie do narzekania
 
hej wszystkim
My dzisiaj darujemy sobie spacerek, bo zimno jest i mala troche katarek ma :p
Bylismy dziś u developera podpisać zaświadczenie, że nic niezmieniamy w ściankach działowych i ma zostać wg projektu ;) pytalismy się, czy będzie można później wejść na budowe i obejrzec jak w środku ida prace, a ona na to że niemozna wchodzić :mad: bo kiedys mozna było ::) Moja kupmela, które tez u nich kupiła mieszkanie, to na budowe przynajniej raz w m-cu była :p A teraz stwierdzili, że to dla bezpieczeństwa, a mi sie wydaje że to dlatego aby ludzie żadnych obiekcji niemieli i zaduzo niezmieniali w mieszkaniu :mad:
Jadę zaraz do pracy wypisać wniosek o zaległy urlop :( boże jak mi się niechce tam jechać ::) :p
 
reklama
Do góry