reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Gabi juz przepraszalam za ta fote...
u-yuklon.gif
 
aussie pisze:
Czesc Dziewuszki,
no Wanda dzis mnie wreszcie zmotywowala do napisania do Was.
Nie mam za duzo czasu na pisanie: zaczelam juz zajecia na uczelni, a jeszcze chcialabym najwiecej czasu spedzac z Pawlem.

Ale najgorsze jest to, ze nie moge sobie obejrzec zdjec naszych grudniowych maluchów - nie mam dostepu!!!!!
Co mam z tym zrobic? Gdzie to zglosic???

Alez ja jestem skuteczna ;D ;D ;D
 
dzieńdobry
nadrobiłam
dzićki w albumiku cudo tylko :-* :-* :-*
dziś już uprałam wyrprasowałam i zawiesiłam wszędzie  firany a teraz biegniemy na późny spacerek  ;)
 
Asiu współczuje bratowej, mam nadzieję, że mi taka się nie trafi  ::) no i mam nadzieję, że po urodzeniu dziecka się zmieni, bo w końcu będziecie miały wspólny temat :)

Agnes no szkoda bardzo, że nie możecie wejść na budowę i kontolowac jak prace przebiegają, co za konawały  ::)

Aussie witaj spowrotem!!!  :laugh: Pawełek też napewno już duży, w końcu jeden z najstarszych dzieciaczków  :laugh:

Didi u mnie tez dziś pomidorówka  ;D

no to sie naprasowałam  ::) Kacper wstał  ;)



 
no nie ale numer na mamach siedzacych w domu trzy babolce ugotowały pomidorówke i grudniówki też ??? ja oczywiscie też mam pomidorówkę ;)
 
reklama
ale zawsze mam radoche zfotek naszych grudniowych szkarbow!!  ;D ;D ;D
wkleje soon Majusie jak tylko bede mogla naladowac swego kompa ech

dzis przyjechala nowa nokia do mnie - wreszcie jakas zabawka dla mamy :)

to ja dla odmiany zrobie jakas inna zupke - tylko jaka??? oto jest pytanie!!
 
Do góry