reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Nathalie dziekuję Ci za odpowiedź. Juz zadzwoniłam do lekarza - podobno jednorazowo moze tak sie zdarzać i jak nie towarzyszy temu gorączka, wymioty lub inne niepokojące objawy to OK> Mozę to przez moją ulubioną zupę gulaszową - ugotowałam duży gar i sama pochłonęłam go w 2 dni. A tam jest dużo zielonej papryki. I kupę przypraw.
Zobaczymy jak będzie dziś.
 
reklama
cześć mamusie my nocki mamy coraz lepsze mała śpi w łóżeczku już do drugiego karmienia czyli tak gdzieś do 5,30 w swoim łóżeczku walka nie poszła na darmo są efekty a wczoraj wieczorem sama była w małym pokoju i zasneła przy muzyce poważnej  ;D przeważnie tata z nią siedzi wieczorkami w pokoiku ale wczoraj stwierdził że strasznie nie podoba mu się Ewy muzyka ;D  i uciekł  :laugh:  do salonu a on sama sobie tam zasneła już o 20,30  ;D o 22 jak ja się kładłam spać na śpiocha ją wziełam do cyca i przespała do 2,30 a potem o 5,40 i już ze mną spała do bo tata wstał do pracy a ja nie lubie teraz spać sama  ;D
Natalia dobry transparent  ;D :laugh: :laugh: :laugh:
 
mi wczoraj też pediatra powiedział że kupa ddzieci karmionych piersią może się przytrafić każdego koloru tęczy ;D
 
Karinka kupka ze sluzikiem to objaw alergii tak samo kupka zielona  lub tez niestrawnosci. na pewno cos zjadlas nie tak przeanalizuj swoja diete - pewnie to ten gulasz.. czesto uczula tez mleko!
 
Hej laseczki i dzidziolki:)
wróciliśmy z USG, Kubuś był grzeczniutki i nawet nie fikał nóżkami tyłko ładnie trzymał kolanka razem:) Pani nam powiedziała że z tego co widzi to jest wszystko w porządku, już jestem spokojniejsza....z tego co widzę to ta nasza pani ortopeda doszukuje się nie wiadomo czego....no zobaczymy co powie we wtorek jak pójdziemy na wizytę z wynikiem.
 
Witajcie :)
Ale rzeście natrzaskały stron od wczorajszego wieczora ::) chyba macie bardzo grzeczne dzieci ;)
Nie wiem czy zdołam to nadrobić ale choć w części się postaram :p

Kacperek śpi już od godziny, ale pewnie zaraz sie obudzi, w tym czasie zdążyłam ogarnąć mieszkanie ale na forum znalazłam czas dopiero teraz. Jak Wy dajecie ze wszystkim rade, dziecko, dom, obiad i jeszcze ciągle na forum ???
Ja tylko jak mam wolną chwilke i ogarne mieszkanie to zaraz wpadam tutaj zobaczyć co u Was słychać, tak za Wami tęsknię :laugh:. Zostały mi jeszcze naczynia do umycia ale później pozmywam, bo stęskniłam się za Wami :D i musze zobaczyć co tu się dzieje beze mnie ;D ;D ;D

 
Witajcie :)
Ale rzeście natrzaskały stron od wczorajszego wieczora  ::) chyba macie bardzo grzeczne dzieci ;)
Nie wiem czy zdołam to nadrobić ale choć w części się postaram  :p

Kacperek śpi już od godziny, ale pewnie zaraz sie obudzi, w tym czasie zdążyłam ogarnąć mieszkanie ale na forum znalazłam czas dopiero teraz. Jak Wy dajecie ze wszystkim rade, dziecko, dom, obiad i jeszcze ciągle na forum ???
Ja tylko jak mam wolną chwilke i ogarne mieszkanie to zaraz wpadam tutaj zobaczyć co u Was słychać, tak za Wami tęsknię  :laugh:. Zostały mi jeszcze naczynia do umycia ale później pozmywam, bo stęskniłam się za Wami  :D i musze zobaczyć co tu się dzieje beze mnie  ;D ;D ;D

 
reklama
zdanka - gratuluję sukcesów w usypianiu, ja też próbowałam wdrożyć metody z "języka niemowląt" ale ciężko Gabi wychodzi samodzielne zasypianie, po tych próbach jest jeszcze gorzej. Wieczorem uśpić ją to nie lada wyczyn, marudzi, płacze i nawet wszystkie metody zawodzą. Na szczęście nocki przesypia idealnie.
magdamaj - dzięki za info - mleko już ograniczam.

Dziwne - czyżby dopiero po 2 miesiącach pojaiła się jakaś alergia u dziecka? Wcześniej nie bylo żadnych problemów, po trochu wprowadzałam wszystkie produkty i byłook. A teraz mała się pręży co rano a ja teraz tak bardzo uważam co jem. Ta zupa nie była wskazana mimo iż to była wersja mocno light. :-[ Trudno wprowadzimy kolejne ograniczenia
 
Do góry