reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Dziewczyny śliczne macie pociechy.
Ketsa Odnośnie szczepień- ja sie tymi artykułami zbytnio nie przejęłam - mam bardzo dobrego pediatrę, któremu ufam. Gabi miała robione 2 kłucia w 1 dzień - żółtaczka i skojarzoną - niestety sa trochę bolesne ale po wyjściu z przychodni mała już była spokojna. Nie zauważyłam też zmainy samopoczucia, kupiłam też na wszelki wypadek sodkę że by zrobić okłady w razie potrzeby.
Przepraszam, że znów potruję Wam o kupkach ale dziś Gabi miała taką zielonkawą i taką...glutowatą - moze to ten śluz - co on oznacza? Czy to coś złego? Trochę się martwię.
Dziś moja Gabi skończyła 2 miesiące - szok jak czas szybko leci... Z tej okazji poszalałam dziś na allegro.
Dobranoc.
 
reklama
czesc laseczki

na poczatek dnia cos na poprawe humorku:

_576526_n.jpg


wanda tylko max. 2 osoby sie wypowiedzialy na temat watku o zdrowiu, reszta sie wstrzymala. ;) widze, ze teraz wiekszosc z was jest za, wiec zaraz zaloze watek, jak tylko sie pozbede mojego kochanego balastu. ;)

amelka dobry pomysl z ta wymiana watkow - skasowac wyprawke i w to miejsce utworzyc nowy - "zakupy" czy cosw tym stylu. a co mysli reszta?

ketsa zarowno lakcid jak i lacidofil sa bez recepty. a czy potrzebuja konsultacji z lekarzem? chyba nie skoro mi lekarka poradzila je podawac telefonicznie (tzn. poradzila mi przez telefon, a nie, ze mam podawac przez telefon, he he ;) ).

magdamaj witamy serdecznie nowa grudniowa mamusie!!! :laugh:
 
Acha, Ketsa Lakcid lepiej się rozpuszcza niż Lacidofil.

Jeszcze jedno - może usuńmy też wątek "Chłopczyk czy dziewczynka...". Nikt tam nie zaglądał od 12 grudnia. "Linki i suwaczki" też chyba za bardzo niepotrzebne. ::)
 
Nathalie - dobreee:)

Dzisiaj idziemy na USG bioderek ::)

Co do szczepien to mam mieszane uczucia po tym co przeczytałam. My zaszczepiliśmy małego w zeszłym tygodniu drugi raz na WZW i wybraliśmy szczepionkę skojarzoną + Hib, więc lekarka nam kazała przyjść dopiero po miesiącu od tamtej żeby małego zaszczepić tą skojarzoną
 
dzien dobry mamusie i slodkie aniolki !!!
Natalko ciesze sie, ze mamy nowy watek  ;) chodz moze rzeczywiscie zeby nie byl za bardzo ekploatowany  :laugh: nawet nie wiem czy dobrze ten wyraz napisalam  :laugh: ale chyba jednak to nieuniknione..
ja tez sie dzis wyspalam, mala spala od 20 do 2 i pozniej razem ze mna...
jestem za zamiana wyprawki na zakupy !!!!
najlepiej zeby Gabi zlikwidowala wyprawke i tak nikomu nie sluzy...
dobra ja uciekam bo dzis mnostwo spraw na glowie..milego dnia dla Was kochane !!
 
Ja tu tak wpadłam biegusiem(jak to mawiał ślimaczek)

Jestem za wątkiem ;D ;D - chociaż nawet nie zauważyła - może juz jest nawet??????
Gochna - u mnie też sie tak dzieje!!!ja mam radiówke - a Ty???czasem wogóle mi sie nie wysle i ameno :mad: :mad:
Magdamaj - witaj mamusiu - ale miałas fajnie z tą rodzinką pod porodówką ;D ;D ;D Wy to przynajmniej miałyście jakieś przeciwbólowe leki podane - ja moje 4kg rodziłam bez żadnego środka ::) ::)
Nathalie - no też mysle ze te dwa wątki są niepotrzebne, bo wyprawke jeszcze można ożywić - wkońcu dalej kupujemy piękności swoim dzieciaczkom, a nóż sie któraś będzie chciała pochwalić zakupem????albo prezentem????
Wandzia - to my już tęsknimy za Tobą ;D ;D jak Wiktorek????lepiej co???a Paulinka to prze dziewczynka, wybroniła sie ;D A ja sie tak chwaliłam tymi odcinkami Lost - i co???dalej czekam :( :( :( :(
Gabi - witaj w klubie męzatek z 21 sierpnia - będzie mi miał kto przypomnieć o roczicy w razie gdybym zapomniała ;D ;D ;D
no to na razie tyle - miłego dnia
Nathalie - ;D ;D ;D ;D ;D teraz ty mnie rozweseliłaś - tak na początek dnia, dzięki ;)
 
Ketsa mój mały robi identyczne kupki ;) i własnie mu daje Lacidofil co prawda już od 3dni i nie widze poprawy ale mam nadzieje że wkrótce będzie
Joeey to kiedy twój wielki dzień?Może się załapiemy na jakis torcik ;)
Magdamaj witaj to mamy jedną wigilijną kruszynkę ;D Ja po dolarganie spałam między skurczami niestety po pierwszym parciu musiałam przestac bo mały sie zaklinował i skończyło się cesarką :(

mnie te posty też wystraszyły jestem juz popierwszej szczepionce mały (oprócz strasznego płaczu przy wkłuciu :-[) zachowywał sie normalnie.(szczepiłam HIBem)

pytałam juz kiedyś o tą szczepionke na pneumokoki żadna z was nie szczepiła nią dzidziusia?

ja bym nie usuwała tych wątków może kiedys którejs się zachce powspominać ;D albo przyda nam sie za rok luba dwa ;D a nowy wątek zakupy mozna założyć

ja przerobiłam lakcid i lacidofil i w składzie lacidofil ma więcej tych bakterii a rozpuszczam go w wodzie z glukozą i daje małemu butelkę (z 4oml na płaską łyżeczkę glukozy)

dobra teraz ide robic sniadanie


 
mam pytanie czy wy "jecie" ketchup, majonez lub musztarde?i co jest najzdrowsze dla dzieciaków?
bo juz chętnie czyms wędlinke bym sobie posmarowała ;D


 
reklama
czesc dziewczynki..

dziekuje wam wszystkim za gratulacje..:)..juz od wczoraj jestem w domku..maluszek przespal cala noc az bylam bardzo zdziwiona..:)..widocznie dobrze mu w nowym otoczeniu..nie bede wam pisala jak przebieglo porzegnanie bo juz zaczynam ryczec..jak troszke ochlone to napisze..:)..

ok..zmykam bo Al sie budzi..:)


a co do musztardy ..majonezu ketchupu..to te 2 ostatnie jesm i jem bez ograniczen i malemu nic nie szkodzi
 
Do góry