reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Zdanka gratuluje postepów w spaniu ;) Moja tez śpi w łóżeczku, w miarę łatwo mi poszło usypianie jej w łóżeczku. Średnio zasypia tak 20-21, budzi się ok 0-1 w nocy, kolejna pobudka 3-4 i później diero ok 7 Myślę że nie jest z tym źle :p ;D
Steffi super że mały ma z bioderkami wszystko ok
 
reklama
Widzę, że pojawiła się nowa mamusia :) witaj Magdamaj im nas więcej tym weselej :laugh: :laugh: :laugh:

Dziewczynki dobrze, żeście poruszyły temat peselu, my jeszcze nie mamy, ale dzięki Wam będę wiedział, że tak ma być :)

Wandziu chyba wszystkie sie przekonałyśmy do oddzielnego wątku :p :laugh: no i wyszło na Twoje (Wasze) ;)

O już Kacperek mnie "woła" pewnie jest głodny :)

 
Steffi no fajnie macie z Kubusiem ze bioderka sa w porzadku ja juz mam dosc tych dodatkowych pieluch majdajacych sie miedzy nogami
 
Nową mamusię witam ;D
a jak usuną wątek bo ja nie wiem ??? usunę wyprawkę tylko mi powiedzcie jak
Mykam bo mnie Oskar woła on zawsze tak ma jak siądę do kompa  :(

Didi nie doczytałam wczoraj moje gratulacje dużo szczęścia życzę !!!
 
zaraz zwarjuje :-[
mały od rana płacze spi jak zajac robi zielone kupki ze sluzem i jakimis gródkami co chwile chce cyca a jak je to go szarpie
a ja jestem sama i rycze
znowu sie obudził...........
 
didi, gratulacje!
:D

Dzięki mamusie za welcome back!

nie mam jak za Wami nadążyć,młody ma cały czas sromotę z refluksem, ulewa caaały czas- nie wiem, czy nie będzie musiał przejść z piersi na butelkę :(
a tyle się namęczyłam z tym karmieniem, dopiero co jets w miarę znośnie...

i jutro znów do szpitala na badania w kwestiii bakterii w moczu. do kitu jest z badaniem chłopców, zawsze tyle problemów z porządnym umyciem siusiaka - a potem sęi na darmo faszeruje antybiotykami

Nathalie, a toś mnie zaskoczyła z tą Sydonią! :D Mi też sie podoba, ale nie słyszałam, żeby w Polsce ktoś tak miał na imię (bo mój chłopaczek jest międzynarodówka)! jakie jest zdrobnienie od Sydonii?

 
aOLA pisze:
zaraz zwarjuje :-[
mały od rana płacze spi jak zajac robi zielone kupki ze sluzem i jakimis gródkami co chwile chce cyca a jak je to go szarpie
a ja jestem sama i rycze
znowu sie obudził...........

ech nie płacz, może ma zły dzień? Nie daj się, to mu też humor poprawisz! Kupki chyba mogą być zielonkawe- w szpitalu zawsze mi tak mówili jak mały leżał. A jak szarpie cyca to pewnie jakies kolkowe problemy ma... Esputikon moze mu zapodasz?
trzymaj się!
 
moze jakis norwusek sie zrobil - kazdemu sie moze zdarzyc.. nam pomaga na to noszenie na rekach i spiewanie ciche do uszka. no ale pewnie juz tego probowalas. moze pusc dzidzi jakas spokojna muzyczke dla dzidziow - sa takie skladanki facet nazywa sie raimond lap - moze uda ci sie sciagnac z netu. pioseneczki bardzo ladne. mnie uspokajaja nasza malutka poki co je olewa a moze mi sie wydaje.

my za chwile idziemy na szczepienie i pewnie tez beda płacze..
 
Ja równiez jestem za wątkiem "zakupy"  :) i za usunieciem niepotrzebnych wątków.

pisze jedna reka, bo razem z Kacperkiem czytamy forum  ;D

dziewczynki kiedy powinno sie zrobic usg bioderek??? podobno najlepiej do 2 miesiecy ??? my jestesmy zapisani dopiero na 21 marca, bo to pierwszy wolny termin  :(, ale Kacperek bedzie miał przeszło 3 miesiace i zastanawiamy sie czy nie isc w takim wypadku prywatnie.

i jeszcze jedno pytanie... czy jak sie jest chorym to czy mozna karmic piersią ??? czy dziecko sie nie zarazi ??? ja walcze z moim przeziebieniem, ale co bedzie jak mnie dopadnie choróbsko ???
 
reklama
Paula niejestem pewna, ale chyba na USG bioderek najlepiej zrobić własnie ok 8 tygodnia :p
Karmić możesz jak jesteś przeziębiona, mały niepowinien sie zrazić, napewno nie od mleka :p
 
Do góry