reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Hej

My dzisiaj też spaliśmy od 21 do 5

Mały dzisiaj od rana marudzi moze czuje ze dzisiaj szczepienie ::)

Witam nową mamusie na forum
 
reklama
aOla - ja też keczup i majonez mam juz za sobą ;)

Didi - taaaaaaaaaaaaaaaaak mocno Cię ściskam, silna kobieta jesteś nie ma co!!!! ;) ;) ;)
 
aOla - ja nie szczepiłam jeszcze Misi, ale czytałam o tej szczepionce na pneumokoki, to teraz bardzo powszechne zakażenia... ja jestem zdania, że należy szczepić dziecko, bo komplikacje są bardzo sporadyczne, a szczepionka częściej chroni niż szkodzi...
Ja jem majonez, ketchup i musztardę ale w racjonalnych dawkach

A Miska dzisiaj jest okropnie niespokojna, cały czas chce cycka i nic innego jej nie zadowala... no masakra, a na domiar złego ma przyjechać mama... buuu, niech już będzie weekend!!
 
Witaj Magdamaj :)

Ja też miałam poany dolargan, ale potem Malutka miala słabe tętno i miałam cc. :( Po dolarganie nie wiedziałam co się ze mną dzieje, mąż mówi że gadałam głupoty.

Ja bym zostawiła linki i suwaczki, bo czasami sie naprawdę przydają :)

aOla ja jem ketchup, a do salatek używam majonezu
 
Cześć mamuśki :)
Popieram wszytkie nowe propozycje wątkowe ;D ;D
Ziemzia do bezcikowego masz gotowy druk to wypełnienia na miejscu+ksero dowodu osobistego+ksero aktu urodzenia
Nathalie fajne zdjęcie ;D ;D popieram tę manifestacje ;D ;D
magdamaj witaj na forum :D i nas więcej tym weselej ;D
Jecie ketchup, majonez i musztardę :o ja sie jeszcze nieodwarzyłam, a może powinnam :p
My a tydzień idziemy na szczepienie i chce zaszczepić tą 5w1, mam nadzieję że mała niebędzie zbyt póxniej cierpieć :(

Dzieciaczki na naszych fotkach sa najpiekniejsze :-* :-* :-*
 
aOla no własnie tez mi sie wydaje ze moze lacidofil bedzie lepszy bo ma tam jakies dodatkowe szczepy bakterii, zobaczymy
a to szczepienienie o tore pytasz to chyba bedzie robic Pamcia o ile dobrze pamietam, tyle ze ono faktycznie jest niemalym wydatkiem bo w sumie kosztuje jakis 1000 zeta.
 
Ziemzia Ingusia wczoraj nie spała cały dzień, nawet na spacerze non stop gały otwarte! Za to wieczoram zasnęła nagle w czasie zabawy o 19.00 i nie chciała się obudzić, w końcu ją obudziłam na siłę o 22.00 na kąpiel. Mało mi nie usnęła w wannie, hi hi. Za to dziś od rana mnie tresuje, też jest niespokojna, i każe się nosić na rączkach. Jak tylko ją odłożę na leżaczek to jest ryk. Za cholerę nie chce usnąć a widzę, że jest śpiąca, bo aż trze oczka. Teraz leży w łózeczku i ogląda karuzelkę, a co się nagada przy tym, żeby ją na rączki wziąć!  ::)

Mój mąż wyszperał nowe mieszkanko, też fajne, choć nie tak fajne jak to wcześniejsze. Termin ukończenia budowy: druga połowa 2007 roku...  :-[ No i jest w pizdu daleko od większych osiedli, jest już nawet poza granicami Olsztyna. Ciekawe kto mi tam na korki będzie chciał przychodzić.   :-[ Kurka siwa, co się dzieje z tymi mieszkaniami w Olsztynie??!! Tomek był w biurze tego dewelopera i stąd się dowiedział, oferty nawet jeszcze nie zdążyli umieścić na swojej stronie i nawet jeszcze nie dostali pozwolenia na budowę a już połowa mieszkań jest zaklepana!!!

 
Hejka :)
Natalia - na temat watku wypowiedzialo sie znacznie wiecej osob, moze nie doczytalas... Sama pamietam ze wypowiadalam sie ja. Pamcia, Pati, Joeey,  Aussie i pewnie jeszcze pare - no ale szukac nie bede...

Moskito - no narazie odpukac mala sie obronila !!! Nawet sama wcinalam rutinocea czy cos takiego, zeby w mleczku malej podawac i podawalam Juvit... No ale za to na szczepienie pojdziemy dopiero w przyszlym tygodniu, zeby dac czas na ewentualne wyklucie sie czego (tfu tfu) no ale trzeba poczekac zeby miec pewnosc ze Paulina zdrowa :)

A ja sie wlasnie pakuje... lo matko, z dwojka dzieci na d,5 dnia a tyle do zabrania !!!! Szok !!!!

Tez jestem za tym zeby nie usuwac wyprawki - inne miesiace czasem nas poczytuja, wiec moze sie komus jeszcze przydac... A watek zakupy tez moglby byc - ja np wczoraj bylam na zakupach i kupilam mlodej 3 pary bodow i jedne spiochy takie miluskie ;D ;D ;D No opanowac sie czasem nie da...

Dobra, znikam - narazie papap
 
reklama
wandzia no moze nie doczytalam... ::)

karina nie wiem co oznacza zielona kupka wiec ci nie pomoge. :-[ zdaje mi sie, ze moze sie zdarzyc zielona i to nic nie oznacza, ale pewna nie jestem. a sluz na pewno zauwazysz, ciagnie sie i sa takie jakby nitki. wtedy lakcid lub lacidofil.
 
Do góry