reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Cześć wszystkim!!!ale pieknie u nas - snieżek tak leniwie pruszy :) :) :)
Kurcze,ale macie przejścia z tymi teściowymi - ja mam to szczęscie ze moi są wspaniali, nie ma sie do czego doczepić ;D ;D ;D
Ale wam współczuje strasznie - bo wiem jak to czasem bywa

Kurcze mój aniołek lezy sobie właśnie w łózeczku - nakręciłam mu pozytywke - ooo, już usnął - musiał być biedaczek strasznie zmęczony - tylko ciekawe czym???????

Miłego dnia wszystkim ;D ;D
 
reklama
POMOCY !!! czy dziecko moze miec rozwolnienie bo moja Ada w trakcie kazdego posilku zjadajac niewiele wali kupke ??? to nie est normalne bo ja ja karmie sztucznie i max dwie dziennie sa normalnie.. co moge jej podac ??? pomozcie bo jestem bezradna !!!
 
Cześć mamuśki :)
My już po chrzinach :D Mimo mojej obawy, Weronisia była aniołkiem w kościele :D tylko oko otworzyła w momencie polania główki i dalej spała :D Jestem z niej dumna :D
W domu było kongo, lae juz posprzatane i po wszystkim. Jak się zbiorę to wrzucę pare zdjęć ;)
Paaricia smutno jak rodzinka wyjeżdża, zwłaszcza jak daleko mieszkają. Moja mała też miała problemu z kupką (dalej ma) z tym że się strasznie prężyła i stękała. Masowanie brzuszka niepomogło :( dopiero mama pomogła jej termometrem i zrobiła :p szczególnie że to przed chrztem było i niechciałam żeby sie męczyła :p
didi na nerwy najlepiej policzyć sobie od 15 w dół, podobno pomaga ;D mówię ci spróbuj, u mnie działa, nie ma co sie denerwować teściową ;D
joeey ja ci niepomogę, bokarmie piersia i nie wiem co się w takim przypadku robi :p
 
ale spanikowalam  ::) ::) poobserwuje i jak cos to podam smecte, o ktorej pisala Natalka, tylko nie wiem czym sie rozni smecta od lacidofilu i lakcidu czy to jest po prostu to samo ???

u nas nie pada snieg, wczoraj za to caly dzien proszylo..musze sprawdzic temp czy isc na spacer..

Pati fajnie, ze sie odezwalas...pozdrowienia...  :) :)
Beatko gratuluje piateczek, ale z Ciebie mozg  ;)
didi zbliza sie kres twoich problemow  ;) (czyt. z braku tesciowej 24 godziny na dobe  :laugh: )
 
didi moją teściową w głupich poradach ciężko przebić,byliśmy w zeszłą sobotę u niej na imieninach,Julka miała akurat marudny dzień.Przyszła pora karmienia więc zrobiłam jej butelkę (zaznaczę że dzieci w jej wieku sztucznie karmione powinny zjadać max 130 ml 6/7 razy na dobę) zjadła wszystko i dalej marudzi , na co wchodzi moja teściowa i mówi że tym mlekiem to ona się nie najada, że co to taka woda z proszkiem dla niej a tak w ogule to jej to nie smakuje i że ona idzie na dół i zrobi jej rzadziutki grysik na mleku.Na to wszystko przyszła ciotka i dodała że jej Rafałek jak miał 2 miesiące to zjadał żurek z ziemniakami.Po wysłuchaniu tych porad stwierdziliśmy z mężem że na nas już pora i że dokarmimy ją tym grysikiem ale już w domu a żurek na deser ;).  

Joeey też karmię sztucznie ale Julka tak jeszcze nie miała,zawsze robi kupkę dwa razy na dobę.Myślę że to nic poważnego ale dla twojego spokoju zadzwoń do lekarza.
 
Joeey..:)..walsnie zbliza sie kres moich nerwoch..jeszcze troche  to chyba popadlabym w jakas schizofremie maniakalno jakas tam..:D.  :D..>:D..

Moskito..:)..ja tez tak mialam i w ogole tez tak myslalam ze tesciowa to zlota kobieta nie mialam sie czego doczepic a tu patrz wyszlo szydlo z worka..ale caleszczescie ze tesc jest spoko gosc i nie wtraca sie..tylko popiera moje zdanie..no ale co tu mowic skoro ona i jego terroryzuje..no ale co tu mpowic mojego Piota tez ciagle poucza i powtarza mu "jak Ci nie wstyd"..ciagle mowi mu co ma zrobic..a jak nie zrobi to zaraz mu marudzi..ale przeciez on jest juz dorosly ma swoj rozum i rodzine..nie jest malym chlopacem ale ona traktuje go ciagle jak malego..chlopca ktory nic nie wie i nie umie zrobic sam..jak mu sie nie pokarze lub powie..duzo by tu mowic na jej temat..az szkoda slow..:D

Donia..przeciez ciagle mowilam ze ja na osowej i na gawronia ..:D..wiec trzebabylo sie wpraszac..:D..bardzo by mnie to uscieszylo..:D
 
HEj Dziewczynki!

Atreiiu zrobil kupke!!!! ;D ;D ;D Nigdy nie sadzilam, ze TAK sie bede cieszyc z kupki! he he...

Ale te nasze Malenstwa piekne!!! Galeryjka sie rozrasta i super!!!

Joeey - trudno sie dlugo nie odzywac na forum, bo takie wszystkie fajne jestescie! :laugh:
 
Czesc Dziewczyny,
joeey - ja tez karmie malego butla i jak mial chory brzuszek (i bylo rozwolnienie), to lekarka kazala mi podac lakcid (to jest taka oslonka na zoladek) + 1/4 saszetki smekty. Pomoglo natychmiast. Sprobuj.

O tesciach nie pisze, bo chce mi sie od razu ryczec. takie mam numery!!!

Trzymajcie sie dzielnie i nie dajcie sie!
 
reklama
Dziewczyny a po czym poznac ze dzidzia ma rozwolnienie?? Bo moja Oliwcia tez ostatnio niemal przy kazdym karmieniu strzela male kupki i rzadkie takie a w nocy nawet zielone byly :( No i marudna byla tak podejzewam ze cos miala z brzuszkiem :(

Tak w ogole to dzien dobry :) ostatnio nie zagladam na forum bo brak mi natchnienia cos. Albo czasu. i sie kolo zamyka a mam juz takie zaleglosci w czytaniu ze potem juz w ogole odechciewa mi sie bo nie jestem na biezaco i taka to kaszanka.

Didi usmialam sie ze Al bedzie sprzedawca zyrandoli, to chyba zaloza spolke z Oliwcia, bo ona tez fanka lamp :) Juz jej troche przeszlo, ale czas jakis najlepsza jej kolezanka byla lampa stojaca przy lozeczku, w nosie miala karuzelke tylko sie do lampy cieszyla :) no i lapmy wiszace tez lubi.

Pamciu wiesz kiedy bedzie emisja z Waszym udzialem?? Zebym znow nie przegapila, :)

Cos jeszcze chcialam ale zapomnialam kurcze...
No nic, pozdrawiam Was bardzo.
 
Do góry