reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

aussie dziekuje slicznie - tak zrobie, nasze forum dziala jak szybka wizyta u lekarza  ;) :laugh:
mam jeszcze pytanie do Ciebie i Amelki ile wasze maluszki zjadaja na jeden posilek ??? i czy jedza co 3 godziny ??? bo moja Ada jak nie spi to je na raty male ilosci, nie potrafi zjesc na raz ponad 100 ml tylko po troszeczku, strasznie mnie to trapi chodz wiem, ze prawidlowo przybiera na wadze  :-[
 
reklama
ahoj laseczki,
gdzieś chyba błędnie się wypuściłam na babyboomie...
no to jeszcze raz.

fajnie,że u was macierzyństwo pełną parą! u mnie nie inaczej. trochę jestem w kłopocie z tym i owym, ale zobaczę czy już nie pisałyscie o tym (jak będę miała czas...ha, pewnie nie, musze skonstatować). w ciąży zniknęłam z forum w powodu zagrożenia ciąży- poleżałam w szpitalu, potem w domu, potem znów w szpitalu...a jak się maleństwo urodzio to zaś musiało iść do szpitala. teraz już go nie dam antybiotykami tak naszprycować :-[

no to zdjątko mojego młodego Sydoniusza -urodził się 9 grudnia.
96245774_595a0b5472.jpg


strasznie charakterny jest :laugh:
 
Witaj Neonku z powrotem u nas :)

Juz mi sie przypomnialo co kcialam :) A mianowicie Pamciu i Natalko, te plytki w muzycznym zakupilyscie?? Ja nawet nie wiem gdzie w Pile muzyczny jest ::) O ile jest jakis hahahahaha... O0

cos widze szlag trafil mojego suwaczka :mad: :mad: :mad: :mad: esz.
 
cześć wszystkim  :laugh:

ale cisza i spokój w domu....przyzwyczaiłam sie juz do tych gości ;)  ;D

Kacperek narazie sobie śpi w leżaczku, ale sam nie chciał zasnąć ani w nim leżeć , musiałam wziąć go na ręce i dopiero zasnął :) Chyba troszkę mi go rozpuścili  ::) każdy koło niego skakał i cały czas miał zainteresowanie.

Natalio w jakiej ilości dawałaś Ingusi tą smecte ???

A co do kąpieli to zaczynamy go kąpac wcześniej ok.19-20, bo 21 to chyba troche za późno, często musimy go budzić na kąpanie.

Didi współczuje teściowej  :p Moja na szczęście nie jest taka, do niczego sie nie wtrąca, oczywiscie podsuwa nam nieraz jakieś rady ale to tak z grzeczności i nie nalega, żebysmy sie do nich zastosowali :) i nawet sama mówi, żebyśmy robili jak uważamy bo to nasze dziecko :) Więc jest OK :) i nawet myśle, że jak byśmy mieszkali razem to nie byłoby tak źle. Podobnie jest z moją mamą :).
No i przykro mi, że musicie na taki długi czas rozstać się z Piotrkiem, to smutne wiem, bo ja chyba bym nie wytrzymała gdyby Paweł wyjechał na tak długo, ale jak mus to mus. Trzymaj sie Słonko! Dobrze, że masz nas  ;D

Joeey mój Kacperek tez robi rzadką kupkę tak że wsiąka w pampersa tyle że ja karmię piersią i nie robi po każdym jedzeniu i najpierw musi ją wystękać. Natalia poleciła mi podanie smecty ale jeszcze nie podawałam. Więc może i Ty spróbuj.






 
Magi to o czym piszesz to wlasnie wg mnie rozwolnienie  ;) nie przejmuj sie, ze nie czytasz wszystkiego, wcale nie musisz, ja rowniez nie chcialam wchodzic jakis czas temu bo wiedzialam, ze mase stron naprodukowane ale najwazniejsze aby byc  ;) wiec pisz na biezaco  ;)
Neon hej mamusko, super, ze wrocilas do Nas !!!  :) i pytaj o wszystko bo i tak powtarzamy wszystkie tematy w zaleznosci jak ktoras ma dany problem  ;)
 
Joeey Julka przez dzień dopomina się butelki co trzy godziny w nocy mamy dłuższą przerwę 5/6 godzinową, prawie zawsze zjada całą porcję mleka na raz.Widziałam na zdjęciu że używasz butelek z aventu,ja też tylko nimi karmię ale ze smoczkiem 3 przepływowym.Na początku karmiłam 1 przepływowym i miałam ten sam problem co Ty, nie zjadła wszystkiego bo po prostu się prędzej męczyła albo ciumciała 40 minut.
Witam Cię Neonku
 
joeey - pawel je bardzo duzo, ale rzadko. co 4,5 godz wypija 180ml (180ml wody + 6 lyzeczek mleka, czyli jakies 200), a wczoraj wieczorem dalam mu 210ml (ok 230 ml mieszanki). Wyglada jak zawodnik sumo. W miedzyczasie conajmniej 100ml herbatki.
 
Paula..:)..az soie poplakalam..:D..pewnie ze mam was..:)..w ciazy tez bylismy razem jak Piotrek byl 3 miechy w Irlandii...i teraz tez bedziemy..w koncu jestesmy wielka rodzina ..i powinnysmy trzymac sie razem..:)..jeeejjj..:)...

Magi..:).Al..lubi wszystkie lampy..stojace wiszace..doslownie wszystko co swieci..no i chyba tez ma cos z jakiegos budowniczego bo sprawdza czesto stan scian ..:)..alebo tylko sprawda wzroki ktore tatus namalowal pod sufitem czy sa rowne..ale sa chyba krzywe bo az marszczy nosek przy inspekcji...moj maly inspektor budowlany..:D :D

Neon..:D..witaj ..buziaczki dla chlpopaczka..:D..nich juz nie choruje bo antybiotyki sa blee...moj Al tez wie cos na en temat..
 
Cześć mamusie! no i dzidziolki!

Witajcie nowe mamusie Neon i KarinaNieZie

Widze ze na tapecie temat jedzenia jak długo i jak czesto, to ja ponawiam moje pytanie odnosnie karmienia tyle ze do mamus karmiacych piersia: ile razy w ciagu doby jedza Wasze dzieciaczki bo moja Ida tylko ok. 5-6 razy i ja sie troche obawiam czy to nie za mało a ostatnio odpowiedziala mi tylko Wandzia (dzięki Wandzia :laugh: ) i w dodatku Paulinka je 20 razy na dobe ;D tak ze nie bardzo mnie to uspokoiło ::) napiszcie ile razy i jak długo karmicie. Pozdrawiam wszystkie mamunie i maluszki
 
reklama
Joeey dzieki :) Mile slowa sa wazne naprawde, a u mnie z samopoczuciem ostatnio cos kiepsko. No ale nie bede Wam smucic.

Z tymi kupkami to zapytam chyba lekarza, wlasnie probowalam sie dodzwonic, bo tym razem zaniepokoilo mnie ciemiaczko :( mam cos wrazenie ze w pozycji pionowej jest ono lekko zapadniete :( jak Oliwcia lezy jest rowno z glowka. To jest chyba cos nie tak :( lekarz nie odbiera, a jak jest u Was?? Wyczytalam kiedys ze zapadajace ciemiaczko moze byc oznaka odwodnienia, fakt ze Oliwcia ulewa ale nie az tak znow tragicznie zeby sie miala odwodnic wg mnie, ale co ja tam sie znam.

Didi, Oliwcia scianom tez sie uwaznie przyglada tak jak i lampom, hahahaha....wypatruje cos na nich i wypatruje....

Gochna, ja nigdy nie liczylam ile razy je Oliwcia, hmmm...srednio co 2 godziny w dzien, ale to bardzo srednio bo sa dni ze jak w zegarku co dwie a kiedy indziej spi tyle ze co 4....no no nie wiem z 7-8 razy?? Paulinka Wandziowa niezly obzartuszek :) aha, je tez roznie, czasem 5 minut, srednio ok. 15, ostatnio lubi sie poprzytulac i nawet z pol gadzinki ja trzymam, a co, niech sobie je i sie przytula jak jej tak dobrze :) a jak puszcza cyca to sie cieszy i robi minki jakby sie wstydzila, a buzia taaaaka umorusana od mleka ;D ;D ;D
 
Do góry