reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

ja już po fryjerku fryzurka nowa i mi się podoba ;D i nastruj lepsiejszy ;) ;)
Moskito masz racje do domu gnałam tak jak by się conajmniej paliło

Beatka małemu możesz też smarować pod noskiem i troszke na waciku do uszu wprowadzić maść majerankową to mu ułatwi oddychanie napewno nie zaszkodzi mi pediatra też powiedział żeby tą maścią smarować stopki,plecki, piersi i ja tak robiłam . mam nadzieje że szybko wam choroba minie trzymam kciuki
beatko gratulacje piąteczek oby tak dalej :) :) :) :)

didi ale jak te wibracje działają to jakoś tak trzęśie dzidzie czy buja do przodu-tyły??
 
reklama
Widać że weekend - ::) ::) ::) ::) Pusto
Beatko - gratulacje nasza prymusko ;D ;D ;D razem z Wandzią trzymacie fason ;) Zdrowiej szybko, Ty i maleństwo Twoje
Zdanka - od razu lepiej po takim krótkim wyjściowym,nie???? ;D ;D A przy okazji mały trening - bieg do chołpy na czas
No to skoro dziś Oskara - Oskarku sto lat, rośnij zdrowo,

młody płacze więc spadam,
 
Ja tylko na chwilkę.Cały dzień Was czytam ale z pisaniem ciężko bo rączki chusianiem zajęte Julka dziś cały dzień marudzi tak jakby ją brzuszek bolał.

Beatko moje dziecko też strasznie stęka przy kupce tylko , że u mnie jest odwrotnie moja Julka ma zatwardzenia. Spróbuj Kacperkowi pogimnastykować nóżki potrzymaj je zgięte w górze to ułatwi odejście gazów i powinien się wykupkać.
 
Moskito pewnie że lepiej ;) a bieg mi teraz się przyda ;)
ale mała przed chwilą dała nam popalić przez 20minut tak płakała jak nigdy dotąd :( :-[ ::) a ja razem z nią chyba to kolka :mad: :( tylko ciekawe od czego bo nic takiego nie zjadłam moja dieta jest taka sama odkąd się urodziła co prawda mam dosyć tego jedzenia tylko gotowane mięso wędliny też sobie sama pieke i marchewka na przemian z buraczkami i to wszystko od 8 tyg. i co ???hmmm...
dziewczyny pisałam do tego faceta od sab simpleks na gg ale mi nic nie odpisał :( czy mam dobry numer ??? 7118850 co mam mu napisać żeby mi odpisał
 
a ja znowu do tylu z wszystkim i oczywiscie nie bede miala czasu nadrobic wiec wybaczcie mi jesli bede zadawac pytania do ktorych odpowiedzi zawarte sa na poprzednich stronkach.
dzis mialam 3 egzaminy.i wszystkie 3 do przodu:)jeden napewno na 4!!jeszcze jutro mam 2 i pozniej troszke przerwy....uffff

didi Cypryś znowu ma leciutki katarek.mam nadzieje ze mu przejdzie do piatku bo ma szczepienie a jak bedzie chory to nie zaszczepia go.

witam nowa mamusie.

lece spac.dobranoc wszystkim mamusia i przepieknym grudniowym aniolkom...
 
mam chwilke więc zajrzałam :)
Kacperek nie śpi i najwyraźniej nie chce mu sie spać ::)

Dziewczynki o której kąpiecie swoje Maluszki, bo ja o 21 ale chyba za późno i dlatego potem nie chce mi zasnąć ???

Amelko to ja pisałam o kupkach a nie Beatka :) i to ja mam Kacperka :)
Kacperek nie ma problemów z odejściem gazów, kładę go na brzuszek i ładnie sobie purka, jedynie rano ma problem ze zrobieniem kupki a jak juz zrobi to jest tak rzadka że wsiąka cała w pampersa i nie wiem dlaczego te kupki ma takie rzadkie ::)

Zdanka ja co prawda nie kupowałam Sab Simplex (narazie nie był nam potrzebny - i odpukać), ale zapisałam sobie kiedyś numer gg tak na wszelki wypadek i mam taki sam jak Ty.

 
Witam Was jeszcze raz. Bardzo mi miło. ;D
Paula25 - ja takze kąpię Gabi o 21 i podbnie mam problem z zasypianiem. To jedyna pora kiedy słyszę jej płacz. Koszmar...
I dziś rozpoczęłam z Gabrysią naukę samodzielnego zasypiania w lóżeczku. Skoro i tak płacze wieczorami to niech będzie z tego jakaś korzyść.
Cały dzień dziś nosiłam ja na rękach... muszę coś z tym zrobić.
 
Hej Dziewczynki!

Chcialam sie szybko zameldowac, od prawie tygodnia nie mialam czasu zajrzec na forum. Ech...

U nas wszystko dobrze. Atreiiu w zeszly poniedzialek wazyl 5.2kg i jest przeslodki i grzeczny. Niestety Biedulek od 4 dni kupki nie moze zrobic i sie juz troche martwie. Jakos nie moge sie zdobyc na grzebanie Mu termometrem w dupce, jakies mi sie to nienaturalne wydaje. Znacie jakies inne sposoby?

Bylismy niedawno na 3 dniowej wyprawie w rejon winnic - ostatni wyjazd z mama i bratem. Malutki byl przedzielny! Mimo ze 2 noce musial spac w obcych lozeczkach, poradzil sobie swietnie. :DJedynym problemem byla temperatura - przez 2 dni bylo ponad 40stopni, a my nie mamy klimy w aucie. :p Mama i Roland zaliczali kolejne winnice a my z bratem zaszylismy sie w jednej z winnic w klimatyzowanym pomieszczeniu i jakos przezylismy. ;D

Nasi goscie wylatuja w czwartek i ja juz nie moge sobie miejsca znalezc. Bardzo, bardzo mi smutno ale staram sie jeszcze nimi cieszyc poki sa...
 
Paaricia lepiej jeszcze poczekaj z termometrem. Podobno dzieci mogą nie robić kupki przez 7 dni i jest ok. Tylko może mu wkładaj większe pieluszki bo jak wyleci to obsra się po pachy, hi hi. ;) My Ingusi aż zdjęcie zrobiliśmy jak zrobiła kupkę po tak długim czasie. A śmierdziała!!!

Paula ja bym na Twoim miejscu dała smectę. Kacperek zachowuje się dokładnie tak jak Ingusia, a jak daliśmy smectę to problemy się skończyły.

My też kąpiemy ok. 20.30-21.00 i potem Ingusia jest karmiona i idzie spać. Na początku nie chciała, ale potem ją nauczyliśmy. Po kąpieli jest już cisza w domu, światła są przyciemnione i czekamy spokojnie aż Mała uśnie. Zasypia coraz prędzej. :)

Zdanka jeśli facet ma wyłączone gg to nie odczyta Twojej wiadomości. Może to zrobić tylko osoba, która ma Cię na liście swoich kontaktów więc może spróbuj później.
 
reklama
Zapomniałam Wam powiedzieć, że mój mąż przywiózł taką fajną muzyczkę dla niemowlaczków. Ingusia słucha jak zaczarowana! Nawet płakać przestaje! :laugh: ;D :laugh:
 
Do góry