reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Didi - Pawel bawil sie wczoraj takim palokiem, bo przyszla kumpela z synem , ktory ma taki wlasnie palak. Super sprawa, nie zastanawiaj sie. Mozna to przywiesic wszedzie. Fajna rzecz!!
 
reklama
no to zamawiam taki palaczek..:)..moze Alus bedzie sie bawil slicznie..:)

ok..zmykam papa..milej nocy..

moj Piotrek juz mnie wygania od kompa a raczej takim blagalnym glosikiem mowi..Daanka..
 
Didi super ten palak, no kurcze teraz nie wiem ktory wybrac!! koniecznie chce cos takiego dla Oliwci :p
 
Cześć laseczki!

Didi - pałąk fajniutki!!

Witaj po przerwie mamo Cyprysia!!

Moja Misia już po ważeniu, waga się nie rozpadła, ale wszyscy obecni byli pod wielkim wrażeniem, nikt mi nie wierzy, że nie dokarmiam mieszankami!! Ale co ja zrobię jak mam w cyckach odżywkę dla kulturystów?? A jak powiedziałam pani dr, że Misia dużo ulewa i mnie to niepokoi, to mało na zawał nie zeszła z okrzykiem "Jeszcze ulewa??" na ustach!! No a mój kotlecik waży 5880gram!!

Miłej nocki!!
 
Ziemzia pakuj mleko w słoiki i na rynek!!! :laugh:

Agnes śliczny suwaczek! Gdzie takie rozdają? ;D

Słuchajcie, ja mam jakiegoś pecha ostatnio. Wczoraj samochód mi się rozkraczył, wcześniej jeszcze dostał pisakarką i mamy odprysk na przedniej szybie i w pęknięty przedni reflektor (dzięki temu niezłe kłopoty z przejściem testu technicznego), potem nam się oderwała listwa z tyłu, którą się chwyta, żeby podnieść bagażnik, niesprawne hamulce, szwankujące wycieraczki (potrafią się same włączyć), opony do wymiany bo popękane strasznie ... to w dodatku wczoraj mi się zaczął sypać komputer i to już tak poważnie, że muszę wymienić na nowy. Ciągle mi się wiesza, wyskakują jakieś błędy, chodzi jak mucha w smole... Jestem wściekła dosłownie! :mad:
 
Cześc dziewczyny!wracam do żywych - Karol wporządku, nic mu sie nie dzieje(tfu tfu)gardełko ok - miodzio ;D ;D
Nathalie - współczuje!!! i życze duuuuuzzzzooo cierpliwości do komputera!!!mi już sie powoli kończy - ale to przez internet - jak to sie mówi - mój internet to zwykły banan (a nie z chiquity czy jak to sie pisze). własnie mi siostra powiedziała ze dziś jakiś wirus grasuje po łączach ::) ::) ::) ::)
Ziemzia -Misia ślicznie przybiera,
któraś pisała na wątku o wadze że nie moze przytyć (chyba Gochna)może jej wyślij troszke mleczka????ja też mam pokarm jak należy - Karol pewnie juz też wazy ok 6 kg.

Spóźnione sto lat, sto lat, sto lat dla Wikiego


Didi - wspaniała jestes żona, tak męża na komputer wpuszczasz ;D ;D ;D ;D
no to ja już kończe, bo młody wzywa - miłego dnia i wogóle ;D ;D ;D ;D
Tyle jeszcze miałam napisać - ale jeszcze mam jakieś chorobowe zaćmienie umysłu,wiec ::) ::) ::) ide
 
cześć laski - dobra robimy listę na mleko!! Akkcja "dożywiamy chuderlaczki" hihihi!!

Moskito - to widzę, że my na tym samym wózeczku brykamy... mamy doprodne kotleciki!! ;D
 
Wiktorku Ciocia Paulina, Wujek Tomek i Lenusia spoznione ale JAK NAJLEPSZE zyczenia Ci sla! Przede wszystkim ZDROWKA! A oprocz zdrowka malo klopowtow z Rodzicami ;), pociechy z Paulinki, fajowych kolegow i kolezanek i spelnienia wszystkich Twoich marzen.

Wczoraj nie wchodzilam bo duzo sie dzialo. Rano u endokrynologa. pani dr bardzo Lenusie pochwalila ze sliczny dzidzius i zdrowiutki - raczej powinnam to w odwrotnej kolejnosci napisac bo zreszta pani dr najpierw zachwycala sie jej zdrowkiem potem budowa i uroda. Powiedziala ze zgrabniara z niej. No i jak zwykle wszyscy (pielegniarki mierzace, pobierajace krew i pani dr) jedno mowili :" Jaka ona dlugasna!" No jest dlugas z niej ale ma po kim. Ja 175, Tomek 185, Moj brat 197 a Tomka 187....

No a po poludniu bylo u mnie w domu nagranie dla TVN Style. Lenka miala nie brac udzialu w nagraniu bo ona dzisiaj gwiazdoruje, ale poniewaz temat byl jak dzieci reaguja na jakie zabawki w roznym wieku i dwoje dzieci zaproszone moich kolezanek bylo starszych, ona najmlodsza i caly czas po emocjach lekarskich spala, to ja postanowili tez na krecic jako obraz ze najmlodsze najbardziej to lubi spac. No i mnie nakrecili grrrr....a ja szykujac sie na dzis wczoraj w pedzie roboczo nawet glowy nie umylam! No nic....

Dzisiaj w sklepie bede z Lena opowiadala o wyprawce dla dzidzi. :) No i juz umyje glowe! Zaraz zreszta Was opuszczam zeby sie na bostwo robic!

Zdanka zaplacilismy za calosc z gondolka 1720. Cena byla 1850 a podobno bedzie 2200 (na internecioe juz niektorzy maja taka cene). Ale byl tez kolor Sport Carbon (podobny do mojego tylko ciemniejszy) ktory moglam dostac za 1500, wiec uwazam ze jak na tej klasy wozek to bardzo przyzwoicie!!! W komplecie jest okrycie na nogi i pelerynka przeciwdeszczowa (nie foliowa tylko taka fajna z materialu), moskitiera w budce. Odpinana do prania. No czad. A godolka to hard lift ze swoja mala budka. Wazne, bo jest tez duo lift ktory jest miekki i bez swojej budki. A ta gondolka jest sztywna, regularna tyle ze kladziona na spacerowke.

Didi bierz palak w ciemno. Mojej Lenie kupilam tydzien temu i ona go UWIELBIA! A dla mnie to taka przyjemnosc patrzec jak ona sie do zwierzatek cieszy! Polecam.

Ziemzia jestem pod wrazeniem wagi Misi!!! Moja Krolewna wczoraj wazyla 4600. Czyli 400 gram wiecej w 2 tyg bez 1 dnia. 200 gram na tydzien. Wystarczajaco choc nie oszalamiajaco. Twoja to co innego\!!! zaraz spjrze ile Misia wazyla przy urodzeniu.

Ziemzia, Moskito, tylko o ile pamietam to Karolek mial tak ok 1 kg do przodu przy urodzeniu....:)
 
No nie pomylilam sie - Karolek mial ponad 1 kg wiecej no i jest starszy o 2 tygi....Misi nikt nie dorowna i nawet nie ma sie co starac! Dobra spadam!!!
 
reklama
czesc dziewczynki i maluszki

al..troszke nie spal w nocy bo mial ochote na zabawe..:)..no i mamusia nie wyspana..od rana warczy na tatusia..:D>.a co do palaka to musze poczekac az ten moj chlop pojedzie bo on twierdzi po co mu to jak bedzie mial lezaczek z zabawkami i przeciez ma karuzele..>:D..no ale mama i tak kupi..:D :D teraz mam chwilke spokoju ..Albert w koncu zasnal a Piotra wywalilam po chlebek i bulki..:D..bo cos mu nie spieszno bylo i do mnie z teksten a co taka glodna jestes..pewnie ze tak..wczoraj na kolacjke musialam sie zadowolic surowka  z pora..selera..kapuchy pekinskiej i marchewki bo ten chlopaczek zapomnial chleba kupic..>:D.a ja jestem pieczywozerna do wszystkiego..:D.....

aaa...Albercik juz prawie nie kaszle..:)..zrobilam na swoje i dalam mu antybiotyk nie tak jak pisza minimum 5 dni tylko o 2 dni wiecej czyi dzisiaj wieczoren dostanie ostatni raz..:)..oczywiscie Piotrkowi sie to nie podobalo ale to ja tu rodzaje karteczki..to ja jestem krolikiem..a nie ten kogucik..:D :D :D.
 
Do góry