reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

hej dziewuszki, czytam wszystko...temat lezaczkowy wrze, a ja o karuzelce 2 slowa bo moja trzeba zasilac 4 bateriami R20 !! i one na dlugo nie starczaja cholerka zla jestem, moglaby byc na prad :laugh: tez macie tak z waszymi ???

ziemziu to ja chce troszke misiowego mleczka dla mojego chuderlaczka ;) :laugh: idziemy na 12 na szczepienie to trzymajcie kciuki aby Ada nie miala na bakier z waga :laugh:

a gdzie Wandzia ???
 
reklama
Karoll wlasnie je i mam 1 reke ;D ;D ;D

Pamcia - juz sie nie mogę doczekać tego programu ;D ;D ;D No i faktycznie - Karol bysior był po urodzeniu!!!ale jest długi - więc po nim tej wagi jakoś nie widać, z ilu juz spiochów wyrósł ::) ::) ::), numeracje rózne,ale ma juz 3 pary na 68 w których chodzi, a 62 poszly w zapomnienie ;D ;Dciekawe ile ma wzrostu, bo u nas na wsi nie mierzą wq ośrodku, a ja sama jakoś nie moge,bo wiercioch z niego taki ::) ::) ::) ostatnio próbowalam i wyszło mi 63 cm, moze????tatus wysoki jest, wiec kto wie???

Ziemzia- my to miesnie bedziemy miały ze ho ho,po takim dzwiganiu. A Misia niech sie pocieszy jeszcze ciałkiem, bo potem będzie pewnie drobniutka jak mamusia!!!! ;D ;D ;D

a Wandzia pewnie odsypia wczorajszą imprezke ;D ;D ;D
 
Ja jestem wreszcie wyspana, moje dziecko usneło wczoraj u tatusia na rękach o 21 a ja chwilkę potem i tak obudziła sie dopiero o 3 w nocy dałam jej pojeść i tak spałyśmy do ósmej.
Didi nie zastanawiaj się nad pałączkiem bo ani karuzelki ani leżaczka do wózka nie przypniesz a pałąk możesz wziąść wszędzie.
No i oczywiście ustawiam się w kolejce po mleko.
 
Czesc wczoraj niestety nie mialam czasu wejsc na forum,a teraz Ola spi wiec mam chwilunie....
Wiktorku Kochany spoznione ale szczere zyczonka urodzinowe !!!
Teraz przez jakis okres bede malo zagladac bo sie przeprowadzamy ;D ;D i niewiem kiedy mi tam neta podlacza ale jak tylko wszysko sie unormuje to bede siedziec normalnie ;)

Natalko jak pech to pech zlosliwosc rzeczy martwych ;)
Pamcia gratulacje debiutu bede czekac na emisje w Tvn style tylko koniecznie daj znac kiedy
Didi ja kupilam wczoraj na allegro mate edukacyjna dla Oli i zobaczymy co z tego bedzie, jesli nie spodoba sie jej to i tak nie bede miec wyrzutow bo placilam 50 zl to nie duzo a jest fajniutka ;D

Dziewczyny wczoraj sie dowiedzialam ze przyznali nam rodzinne i dodatek poporodowy ;D maz go otrzyma z lutowa wyplata wiec czy ja mam szanse na 2000 tys becikowego? i co mam zrobic?
 
Joeey ja mam tą karuzelę z misiami transwestytami :) i faktycznie ciągnie strasznie :( Nawet się zastanawiałam czy jej nie przerobić na prąd, muszę pogadać z mężem. Widziałam na allegro, że ktoś sprzedawał właśnie przerobioną. Nie wiem dlaczego oni robią zabawki tak drogie a do tego "skarbonki", bo cały czas trzeba kupować baterie, które też są drogie.

Pamcia koniecznei napisz kiedy będzie można cię oglądać :)
 
czesc mamuski
dzis pojezdzilismy po urzedach ale juz wszystko załatwione rany ale biurokracja :p
Wiolus jak to nie wiesz co zrobic z 2tysiaczkami ??? ja tam nie mam takich problemów ;D
Didi pałąk fajny sama mam na niego ochotę

 
ale sie wkurzylam..zamowilam ten lezaczek..no i dostalam dzisiaj paczke ..jak bylam w sklepie no i wracam i mowie do Piotra..ale ladne skad masz ta mate edukacyjna..a on do mnie przeciez zamowilas....no i co..ten koles wyslam mi to co nie chcialam ..albo pomylil paczki przy wysylce i moj lezaczek poszedl do kogos innego a ja dostalam jego mate..>:D..i co teraz ..facetowi wystawie negatywa..hehe>:D..a za mate to mu mohe 50% zaplacic jak dostane moj lezaczek
 
Didi może to wiolus ma twój leżaczek bo ona wczoraj zamawiała mate ;D ;D ;D
A odnośnie karuzelki mnie też szybko padają baterie, a że nie jest na prąd ??? myślę że to dla bezbieczeństwa.
 
aOla ja juz wiem co mam zrobic z tym 2 tysiace tylko mi w urzedzie powiedzieli ze ze nie ma czegos takiego jak 2 tysiace jest 1 tysiac  :mad:
 
reklama
Do góry