reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Ale tu dzisiaj pusto ::)
Wyrwałam się na chwilę na małe zakupki, zimno jak cholerka az niechce sie wychodzić. :p W poniedziałek idziemy na USG bioderek, jestem ciekawa jaka temperatura będzie bo aż strach małą na dwór wyprowadzać :p
 
reklama
Gochna kasa... Niestety jak korków nie ma to nie ma i kasy, a bez tego nie damy rady. :-[

Ale tu pusto dziś! Tak pusto to już dawno nie było... Koleżanki sobie już poszły. Teraz kąpiel, karmienie i spać. Mam nadzieję, że "spać". ;)
 
ale mialam dzis nerwowke!!!rano zauwazylismy ze cyprianek ma troszke zapadniete ciemiaczko.zadzwonilismy na pogotowie,kazali podjechac do szpitala dzieciecego.mowili ze to moze byc odwodnienie ale on slicznie jadl.w szpitalu pan doktor go zbadal i powiedzial ze tak nieznacznie to normalne ze sie zapada.zbadal go ogolnie i zdjagnozowal ze jest zdrow jak ryba!! ;D tylko po obsluchasniu brzuszka mowil ze mu tam moze dokuczac wiec jak bedzie marudny to cieply oklad na brzusio.
 
Hej dziewczynki :)

Ja też coś ostatnio nie mam sumienia i czasu siedzieć non stop na necie, więc zaglądam na forum, ale rzadko piszę :(
Wieczorami nie ma szans posiedzieć bo Kamilek od paru dni powtarza ten sam schemat tzn. usypia na dobre dopiero o północy, potem budzi się o 4 i 8 rano na karmienie, także generalnie nie mogę narzekać na to, że się nie wysypiam, choć jest to trochę męczące że aż do północy trzeba się nim zajmować :(
Poza tym, mam wrażenie, że coś kiepsko z moją laktacją, bo w dzień mam cały czas w sumie miękkie piersi :( Ale z drugiej strony Kamilek nie upomina się o więcej jedzonka więc może tak ma być ???

Natalko współczuję Ci z tymi korkami :( Ja mam raptem 5 godzin w tygodniu i narzekam, że nie mam czasu ugotować, posprzątać i posiedzieć spokojnie na necie :(

Pamciu wszystkiego naj naj z okazji urodzinek - zdrówka przede wszystkim dla Ciebie i Lenki :)

Paula naprawdę brzuszki mozna zacząć ćwiczyć dopiero po pół roku ??? Ja już chciałam zacząć, bo denerwuje mnie ten brzuszek :(

Wanda ja Cię naprawdę podziwiam kobieto z tymi studiami, brakiem męża na codzień i dwójką dzieci ! Ja juz się boję, jak dam sobie radę, jak zacznę magisterskie , a nie planuje do tego czasu braciszka lub siostrzyczki dla Kamilka ...
 
dobranoc moje kochane babeczki..:)..kolorowych snow..

Albert juz spi w koncu bo wczoraj zasnal po polnocy a teraz wlasnie przed chwilka wie mamusia zmyka myju myju i do lozia moze poprzytaulam sie do tatusia..ale szczerze nie mam juz sil na nic tylko na spanko..bo jutro wielki dzien ALbertusia..:)..CHRZCINY!!!!!

ok..zmykam papa..kolorowych snow..buziaczki dla anioleczkow na dobranoc od cioci..:D
 
witajcie, tak pozno, bo z kina wrocilam :)

moj Stas ostatnio niezle pory na sen sobie wyregulowal: od 21 do 3, niestety potem chce sie bawic przez godzine, na szczescie nie placze tylko gada ze swoimi miśkami ;) potem spi do 7 i potem tak do 11. no i w ciagu dnia co 3 godzinki karmienie przeplatane zabawa i drzemkami. Moze on za duzo spi?

Czy wasze dzieci tez ssaja juz kciuki? my zaobserwowalismy pare dni temu pierwsze proby, ale dzisiaj to juz bylo regularne ssanie. Robi tak jak jest odstawiony od piersi do odbicia a jeszcze czuje sie glodny.

Zmykam spac, bo strasznie zmeczona jestem. pa
 
nadrobilam co zescie skrobaly na klawiaturkach..kurcze dziewuszki ja jestem jakas malo zorganizowana bo na nic nie mam czasu.. ;) ale tak w skrocie
Pamciu spoznione zyczenia, wszystkiego co sobie zamarzysz !! no i trzymam kciuki za abys wystapila w programie bo chetnie obejrze ;)
Wanda dobry pomysl aby leciec do Sydney, Pati sie zgodzila wiec na co czkamy ??
dziewczyny czy Wy w taki mroz wychodzicie z malestwem ?? oczywiscie nie mam na mysli fotelika i w auto tylko spacery ?? bo moje malenstwo bylo zaledwie kilka razy jak bylo cieplo a teraz w taki mroz to nie ma mowy..
Goniu bylas wczoraj w kinie, czy na Tylko mnie kochaj ?? ja wlasnie bylam na tym wczoraj i film jest swietny, moze bardzo komercyjny i przewidywalny jak to takie filmy ale lekki i przyjemny, fajnie sie ogladalo no i Michalinka super !! dziewczyny idzcie koniecznie do kina, w sam raz zeby sie oderwac i zatesknic za malenstwem, przynajmniej mnie tak rozczulil ze po wejsciu do domku od razu bylo tulenie..
Natalko dluga historia z tymi moimi cyckami, brak pokarmu w szpitalu i butla, pogryzione brodawki, zapalenie piersi, ketanol i antybiotyki, sciaganie marnych ilosci laktatorem i ciagle dokarmianie z butelki, w koncu stres i calkowity zanik..nie pomogly herbatki, masaze no i Ada sie przyzwyczaila do butelki...
piszecie ze wasze dzidzie tak dlugo spia, moja mala jak spi 3 godziny to jest sukces ale nie ma mowy o 5godzinach ??? to chyba duzo jedza przed snem ?? i nie potrafi lezec sama jak nie spi, potrzebuje uwagi, tulenie i na raczkach, dlatego nic nie moge zrobic :-[ jestem podlamana bo ja przyzwyczailam albo ona mnie wytresowala juz sobie biedna matke...
 
aha i kiedy planujecie chrzciny ?? ja sie zastanawiam nad swietami...
aha juz mnie dostatecznie ochrzanilysie za tv :laugh: :laugh: nie bede juz stosowac takich praktyk.... ;D
 
reklama
Do góry