reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Witam mamuski

Melduję ze kropelki dostałam i tak dla pewnosci pytam mamuski które juz mają te krople

czy są one gęste i mają kolor taki brudny biały czy jaśniutki bez?
 
reklama
Aussie to dziękimogępodawać jestem spokojniejsza,

chociaz opakowanie oryginalne i ulotka ale wolałam się upewnić

Pamcia wszystkiego naj.. naj..naj...
 
aOLA wchodzisz na tą stronkę http://www.youngnutrition.net/member/tickers/index.php i będzie niżej zakładai "Create a Ticker" klikasz na nią, pokaże ci się do wpisania twój ligin i hasło więc musisz sie zarejestrować. Po prawej stronie masz do rozwiniecia strzałkę z wyborem państwa, wybierz Poland i klikasz na Register Now, pokaże ci się reszta do uzupełnienia.Uzupełnij tylko te z gwiazdkami i potwierdź na końcu Submit. dostaniesz chyba potwierdzenia na skrzynke o rejestracji ale niejestem pewna ::) Jak juz masz login i hasło to ponownie klikasz na Create a Ticker i tam masz juz do wyboru suwaczki, a to jest juz proste, życze powodzenia. W razie co to daj znać ;)
Nie wiem czy w miarę zrozumiale to opisałam ::) :p

Mała dzis wyjątkowo grzeczna :D spi i je, albo grzecznie leży :D

Pamcia wszystkiego najlepszego
 
O rany laseczki, ja juz mam dosyc tego mrozu !!! Dzisiaj bylam po Wiktorka na laczka do przedszkolka, bo cos mi sie z samochodem stalo i tak jak pieknie odpalil za pierwszym razem tak pozniej zbyt szybko sie nagrzal i jak wracalam z uczelni to normalnie spod maski mi dymilo... Albo poszla uszczelka pod glowica albo poprostu plyn chlodnicowy mi zamarzl ;D a najlepsze jest to, ze jak schodzilam do samochodu jak jechalam na zaliczenie rano, chcialam wlozyc kluczyk do drzwi samochodu, patrze a tam drzwi otwarte !!! i tak autko cala noc stalo... A mam autko prawie najbardziej popularnej dla zlodziejaszkow marki - Audi !!!! Normalnie jestem w szoku ze nic sie nie stalo i ze samochod nadal stal...
A jesli juz jestem w temacie samochodow to musze Wam napisac ze ktos nam zakosil - tzn wyrwal z samochodu znaczek Audi - znaczy sie te koleczka !!!! No szok poprostu... ale patrze ze sasiadka w Toyocie tez nie ma, a jeden koles w Skodzie tez nie ma !!!! Jacys osiedlowi kolekcjonerzy znaczkow cholerka no !!!!
No w kazdym badz razie zaczelam od Wiktorka ze szlam po niego do przedszkolka - doszlam do pierwszego sklepu i wlazlam kupic se czapke - bo nie mialam, do tej pory wystarczala mi opaseczka na wloski, ale jednak -15 to za duzo !!!!

Dobra, mykam kapac Paulinke - narazie :)
Aaaa i trzymajcie za mnie jutro kciuki - o 7:30 rano i potem o 16 i 18 :)
 
Laseczki, wlasnie ogladalam pogode i mam dla Was propozycje nie do odrzucenia !!!
Formujemy klucz i spier... do Patrycji do Sydney !!! Co Wy na to ??? Tam az 30 stopni - i to na plusie, a u nas zapowiadaja tyle na minusie w nocy z niedzieli na poniedzialek !!!! bbbrrrrrrrrrrrrrr
 
gonia mleko ma zaniknac bo mam go po prostu za malo. :(
wanda ja jestem za ucieczka do sydney i pozostaniem tam do lata.
erocilam od fryzjera.moj maz byl z malym od 15 do 19 ;Da ja mam nowy fryz!!!
 
Wandziu ale sie usmialam z tym odlotem....no chetnie, chetnie... :laugh: :laugh: :laugh: Pati przymiesz takie stado???

Pamciu, wszystkiego najlepszego w dniu urodzin, zeby Lenusia zdrowa byla i w ogole pomyslnosci (jak mawiaja pilikanczyki ;D)


Rozumiem Cie doskonale w kwestii odstawienia kompa...z tego tez powodu ja zjawiam sie czasem co pare dni,lub wieczorami kiedy ona juz spi i maz czyms jest zajety - bo jego tez nie moge zaniedbywac :) Mam nadzieje az tak nie wyluzujesz i zerkniesz tu od czasu do czasu i strzelisz jakiegos mega posta, mi bedzie tego bardzo brakowalo. Masz racje, smok najladniejszy ale ten Wandziowo Paulinkowy tez git jest widze ;D No i rzeczywiscie moja Oliwenka piekne ma wloski, poki co odpukac nic sie nie wyciera i nie przerzedza, wrecz przeciwnie rosna :)
Podusia przyszla dzis, Oliwka wlasnie ja testuje :)

A w ogole dzieki za slowa pocieszenie w kwestii zachlysniecia, jeszcze dzis bylam przybita tym. Widze ze to problem powszechny, okropne :( Dziekuje za pomysl ze strzykawka, tak zrobie, dzis dalam jej debridat dopiero wieczorem kiedy Pawel byl i mi pomogl, tak sie balam ze znow sie cos stanie. Ona sie denerwuje, placze, wierzga lapkami i o zachlysniecie nietrudno...a pijac z cycucha tez sie czesto zachlystuje, ale na szczescie lekko. Dzis juz nie szalala przy piciu, w zasadzie przy tej pogodzie ciagle by spala takze usnela mocno przy wieczornym cycu.

Wiecie co z dniem babci i dziadka niepomyslalam w ogole...Pamciu super mieliscie pomysla szkoda ze go preedzej nam tu nie sprzedalas na forum, bym go podkupila jak nic...a teraz to juz kaszanka. No trudno, wyslemy dziadkom smsa hahahaha.

No to tyle. Buziaki.
 
Magi - Ty wybiorcza kobitko ;D ;D ;D
Pati na pewno nas przyjmie tak se mysle :)
Magi - mam pytanko - mozesz mi sprzedac linka do tej podusi klina ktora zakupilas ??? Bo chyba tez zakupie :)
A co do smoka - ten Paulinkowy tylko raz udalo mi sie jej do dzioba wlozyc i zdjecie pstryknac - a tak to juz nie chce...
Malo tego... dzis jak bylam na zaliczeniu (chyba bedzie powtorka) to Paulinka z tesciowa zostala, no wiec odmrozilam jedna flaszeczke mleczka dla mlodej :) No i Paulincia wypila tylko 70ml a 60ml jeszcze zostalo jak wrocilam.. No wiec nie chcac tracic cennego mleczka, podgrzalam jej reszte i chcialam jej dac, ale ona juz jest taka skubana, ze czujac moja obecnosc za cholere nie chciala z butelki pic... a jak jej cycka dalam to mialam wrazenie jakby dziecko przez miesiac nie jadlo - tak sie przyssala !!!!

A co do dnia babci i dnia dziadka - my jestesmy w trakcie sesji ;D ;D ;D takze mamy usprawiedliwienie - poza tym ja do swojej babci nawet nr telefonu nie mam i nawet nie wiem gdzie mieszka... ale to juz inna historia - a Wiktor juz jest na tyle duzy ze do swoich babc sam zadzwoni i do dziadka tez :)

Zmykam czytac dalej :) no ale widac chyba jak mi sie dobzre czyta ;D

aaa...mamaCyprysia - super ze udalo Ci sie wyrwac do fryzjera - na pewno Ci sie humorek poprawil :)
 
reklama
Nasz Kacperek też się często zachłyska i nie może złapać tchu jak łapczywie je i nie wiem co mam wtedy robić, biore go poprostu do góry  ::)

Ola mój mąż jak jest w domu to też on zazwyczaj gotuje, a ja sprzątam jak znajde chwilke albo ja zajmuje sie Kacperkiem a on sprząta :)
No to i mnie pocieszyłaś z tymi brzuszkami, że dopiero po 6 miesiącach można  ::) a ja chciałam sobie na wakacje już ładnie brzusio wymodelować no  ::) żebym na plaży mogła pokazywać ;)

Może troche późno, ale lepiej późno niż wcale:  :p
Pamciu wszystkiego naj naj naj i żeby Ci się Lenka pięknie chowała. Buziaczki  :laugh:

Wanda trzymam kciuki, rano pewnie przez sen ale życze powodzenia!!!
A i Wanda jestem zaaaaa i wole +30 :) Chętnie poleciałabym do Patrycji. :)
A i nie ucz się całą noc tylko odpocznij trochę :)
Buźka  :-*

Kacperek coś nie chce dziś zasnąć, nie wiem dlaczego  ::) za to tata już dawno śpi  :D
Zaraz dam mu jeszcze cyca to może wkońcu zaśnie.
Dobranoc.




 
Do góry