reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Dziewczynki baaaaaaardzo serdecznie zapraszam!!! ;D ;D Miejsca mamy mnostwo, kazzdy sie zmiesci! ;D Ale sie rozmarzylam! Miec takie fajne stadko z Polski w domu! :laugh:

Jeszcze nie ponadrabialam ale cos widze, ze Pamcia ma urodzinki!

STO LAT KOCHANA!!


Zeby Lenusia rosla zdrowa i piekna, zebys byla zawsze szczesliwa i zadowolona z tego co Ci zycie przynosi. No i zebys ciagle taka fajna byla! ;D ;D
 
reklama
Pamciu najserdeczniejsze życzonka urodzinkowe!!! Oby Lenusia rosła zdrowo i uśmiechała się do mamy jak najczęściej!

bday2.gif


Magi i Wanda ja też nie mam apetytu, a tak w ogóle to po prostu zapominam jeść lub nie mam czasu. ::) I skąd ciągle te 8-9 kg na plusie???

Magi tak jak pisały dziewczyny usg bioderek robi się ok.4-6 tygodnia życia, m wcześniej tym lepiej ponieważ można wtedy wyleczyć nieprawidłowości ćwiczeniami (tak mówinasz ortopeda). Skierowanie dostaje się od pediatry i jest to refundowane przez NFZ, ale my byliśmy prywatnie, bo chcieliśmy iść akurat do tego konkretnego lekarza, a on przyjmuje tylko prywatnie.

Współczuję z tym zachłyśnięciem. To bardzo niebezpieczne. Zdaje się, że dziecko Ewy Błaszczyk (aktorki) właśnie się zachłysnęło i było w śpiączce. Nie wiem jak sytuacja wygląda teraz... Ingusia też się często zachłystuje, ale zaraz ją biorę do pionu i łapie oddech.

Co do szarpania cycka to Ingusia tak właśnie robi jak jej słabo leci i w ten sposób domaga się butelki. Jak się da butlę to koniec - ja tak zrobiłam, bo stwierdziłam, że nie mam pokarmu i Inga jest głodna no i potem miałam tak cały czas po 5 minutach ssania, wypluwała cycka, marudziła, płakała, wierzgała nóżkami i machała rączkami uderzając mnie w cycka. Teraz sytuacja jest już opanowana. Już o tym pisałam z resztą - dokarmiam ją przez cewnik, tzn. daję cycka i boczkiem wsuwam rurkę, której koniec jest zanurzony w buteleczce. ;D Ale czasami jak pisała chyba Mama Cyprysia wystarczy zrobić dziecku przerwę, odbić i przytulić.

Joeey czemu nie karmisz piersią???

A co do TV to muszę Cię ochrzanić! :mad: ;) Takie małe dziecko nie może oglądać TV!!! Obrazy za szybko się zmieniają i to bardzo męczy wzrok takiego małego dziecka. No chyba, że chcesz, żeby w wieku 4-5 lat Twoje dzieci nosiły okulary jak denka od słoików tak jak mojej siostry - mają po 8-10 dioptrii!!!!!!!!!!! Wszystko przez glądanie TV...

Edytka sab simplex możesz zastosować śmiałotylko, że czasem z efektami trzeba poczekać kilka dni. Wg mnie to mleczko jednak jest złe, ale faktycznie może być tak, że cierpi z powodu zmiany mleczka.

MamoCyprysia no jak to Ci powiedziała, że Ci pokarm zaniknie??? Co za ... Nie poddawaj się absolutnie jeśli chcesz karmić piersią. Musisz po każdym karmieniu pobudzać sobie laktację laktatorem ok. 10-15 minut i zobaczysz, że po jakimś czasie Twoje cycolki się rokręcą! :laugh:



Z moimi cyckami jest już dobrze, tylko nadal mało pokarmu w prawej piersi. Normalnie fenomen to jest jakiś, z lewej tryska fontanna a z prawej poleci przez 5 minut i dalej susza... :-[ Walczę dzielnie już drugi tydzień i brak mi już sił powoli... ale nie poddaję się. Musi być dobrze!

Ingusia ten ostatni tydzień dała mi nieźle w kość, ciągle się budziła i spałam po 2-3 godziny na dobę i to jeszcze z przerwami. Za to dziś spała od 23.00 do 6.00 bez przerwy!!! A powiedzcie czy Wasze Maleństwa też tak mało śpią? Ingusia śpi może ze 2 godziny i to kilka razy po 10 minut, a nie tak, że zaśnie i śpi. Nie wiem co jej jest... Najgorsze jest to, że pracuję po 5-8 godzin dziennie i w tej sytuacji chodzę jak Zombie. Strasznie mnie to wkurza, że nie mogę sobie pospać, bo muszę pracować. :-[ Cholerka, każda kobieta ma te 4 miesiące macierzyńskiego, a ja jedna miesiąc... :-[ Moja córeczka spędza więcej czasu z babcią niż ze mną. Aż jestem zazdrosna o nią. Na ferie zimowe miałam jechać do teściów, ale jednak zostaję sama w domu, żeby się nacieszyć Ingusią. Chciałbym jej mieć dosyć.

Jeszcze chciałam się Wam pochwalić, ze od 2 dni Ingusia zasypia sama w łóżeczku. Na początku troszkę płacze, wtedy podchodzę i głaszczę ją po główce, mówię do niej i wychodzę. Po kilku minutach wracam i znowu ją uspokajam i tak kilka razy aż sama zaśnie. Normalnie aż dumna z niej jestem! ;D
 
czesc dziewczynki..:)..

a wiec po pierwsze Pamcia..wszystkiego naj naj..niech Lenusia zdrowo sie chowie i ogolnie spelnienia najskrytszych marzen..:)..zyczy...Albertus ..z mamusia i tatusiem..:)
po drugie Wanda zwalilas mnie z nog tym tekstem z kluczem..jak gesi..:D..hehe...ale jestem jak najbardziej za odwiedzinami u Pati..D:..bardzo dlugimi odwiedzinami..:D..

a po trzecie to moje chlopaki spia a raczej juz ten mniejszy zostal w lozku i hahusia ..wiec ja szybko nadranbiam ..:)..chociaz przyznam sie szczerze ze nie czytalam postow..tylko szybko musialam cos napisac bo wczoraj to nie mialam kiedy a jak juz mialam kiedy to nie moglam dostac sie na forum..:(..buu..i dzisiaj tez napewno nie bede miala kiedy bop moj maly przystojniaczek ma jutro chrzcinki wiec w kuchni prace wre.>:)..ok..ide na sniadanko papa..milego dnia
 
u nas noc srednia maly spal od 21do0.30 a potem wstal o 3 i dalej juz prawie co godzine :p teraz oczywiscie spi na mnie ::)

co do pogody to ja tez chce do Australii ;D

moj pysio sie budzi czas na cyca ;D

 
Cześć mamuski :)
Boże co za noc miałam ::) jak mała zasneła o 20 to spała do północy, z tym że ja niemogłam zasnąć :mad: i mała sie obudziła i zaczeła marudzić i tak se marudziła do rana, z przerwami na 15 minutowe drzemki ::) jestem nieprzytomna :(
Nathlie ja przeczytałam twojego posta ;D moja Weronika też mało spi szczególnie w dzień :-[ skłonic ja do spania to prawie cud, dobrze ze czasem babcia sie pomęczy ;D A ty pracujesz już?? chyba korki dajesz nie??
Wandzia lece z wami :D a moge wziąść męża też?? ;D ;D ;D
aOLA super suwaczek ;) :D
Co do dnia babci i dziadka to my już wcześniej dalismy zdjęcia małej :) a wogóle to mała musi złozyc życzenia sama, a mówic jeszcze niepotrafi ;D
 
Kurcze, Ingusię coś napadło i cały dzień śpi jak susełek. Akurat teraz jak Tomek w domu jest. I jak on mi uwierzy, że na codzień śpię po 3-4 godzinki?

No i Was akurat teraz nie ma... nudzę się... ::) Na szczęście zaraz do mnie przyjdą koleżanki na ploteczki. :p :laugh:
 
reklama
Do góry