reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Wandzia tylko my tu zostaniemy chyba na koniec:) Chociaz moj lekarz kazal mi przyjechac do niego 22 i powiedzial ze do tego czasu juz powinno sie cos rozwiac:)
 
reklama
No to mamy kolejnego chlopczyka ;D ;D ;D

Gratulacje Goniu - caluski dla Stasia :)))

Asiu - no faktycznie, tylko reszta z nas zostala - i jaie nudy od razu na forum... tak to nas pelno bylo, a teraz laski juz nie maja czasu :( No a my tu nadal siedzimy :(
22 grudzien to super data - tez bym chciala zeby wtedy mi sie malutka wyklula :) Idealnie - na Wigilie w domciu :) No super by bylo :) Ciekawe czy Tobie to wyjdzie... ba ja juz zaczelam watpic :(
 
Gratki Gonia :) Stas rosnij duzy :)

Wandzia maz wroci troszku Ci pomoze ;D

Ja to czuje ze mnie wczesniej dopadnie dzis to ledwo chodze brzuszek nam twardy jak kamien i caly czas jakby takie mini skurcze ??? Ale Julitka miala a tate poczekac do 21 wiec moze poczeka :)
 
GONIU NO W KONCU MAMUSIA I STASIA TULI!!!!!!!!!

ja wpierniczam obiad i zaraz uciekam do gina po zaswiadczenie...ale mi sie nie chce...no ale umylam dzis okna i wypralam firanki na swieta, a na wszystkie krzyczalam, ze lozysko sie moze okleic ::) ::) no ale bylam ostrozna bardzo i sie nie przemeczalam, jutro umyje dwa kolejne..a co tam jak szalec to szalec ;D ;D ;D
aha..dzis mi sie snilo, ze Fuczak urodzil... ;) moze to znak :) ze trzeba napisac smska :)
Donia jeszcze raz bo ja glupia nie rozumiem..czemu sie wybierasz juz na stale do szpitala ??? wywolanie czy co ??? masz jakies objawy albo zagrozenie (tfu!)... ??? bo termin rozumiem na 17.12...
 
dziewczyny jak tak nadrabiam to po drodze juz zapominam kto urodził!!!Ale dla wszystkich mamus OGROMNE GRATYLACJE!!!!

Ale to szybko wszystko!!!Ja piernicze!!
PATYCJA na pewno z wrazenia te skurcze no i z powodu porodu też:):)Ale mama bedzie z Toba,wiec nie masz sie co martwić:):):)

Tak mi sie przypomniało,ze przedporodem z tydzien wczęniej ten czop mi zaczął wylatywać  w sobote alatałam sie jak głupia,zrobiłam ostatnie zakupy,najadłam si e jak głupia ,posprzątałam,poszłam na plotki ,poszłam wcześnei spać no iw nocy urodziłam:):)

czyli wszystko zaplanowane.Dzien wczesniej jakby sie zaczelo,to byłoby przerypane,bo mielismy imperzkę i mąż był po kilku piwkach:)

Ogolnie lupbie wspominać porod,i wczoraj oglądałam Kochaj mnie i tam  kobieta rodziła i zryczałąm sie jak głupia!!!
Zasczęłam czytać taki poradik dla mam,no i zaczęło sie od opisu porodu i skonczłam na tym bo zanosiłam sie od płaczu.

Wiem juz że porod boli i oniekąd zazdroszczę facetom,ze nie muszą rodzić i wogole.Ale to jest takie nasze,no nie wiemm jak to napisac,to taka wielka chwila.Zycie cie całkiem zmienia.I nie liczy sie juz nic tylko malenstwo!!!

Ale juz mi sie nie chce plakać,juz mi minęło wczoraj,Paweł przyszedl poprzytulał.Jest ok!

Któraś pytała mamussia czy dzieci mają kolki,moja Hanuś jeszcze nie ma.Układam ja często na brzuszku,bo to pomaga podobno pzed kolkami,bo brzuszek sie masuje.

A moja mama siedzi we Włoszech i placze,ze swoją pierwszą wnuczkę zobaczy na zdjęciu a na żywo dopiero za 2 miesiące,szkoda mi jej.Tymbardziej,ze zewsząd jest zasypywana wiadomościami jaka to Hania jest cudowna.

A jeszcze tak pozatym to Hani pepek jeszcze nie odpadł.I smaruje tym spirytusem,a Hanie wtedy drze sie jak nie wiem.Położna mówi,ze strasznie jakaś tam miesista ,czy gruba tA pepowina,ale powiediala tez ,ze juz lada dzien odpadnie.

Pozdrawiam!!! no i dzieciaki rosnijcie duże,bo piekne juz jesteścei,no i kolejnych porodów jak najszybszych i najlżejszych!!!
 
Magduś na kolki u Hani jeszcze za wcześnie, pjawiają się od 3 tyg. życia.

Wioluś tak, my mamy kolki i to jest straszne. Ingusia miała już dwie takie poważniejsze i ryczała jak bóbr, a ja razem z nią... :-[ Daję jej Espumisan ale to niewiele pomaga. Ponoć jest taki lek - sab simplex, który można sprowadzić z Niemiec lub Czech - ponoć bardzo skuteczny. Bedę go miała już w piątek. Oby pomógł bo serce mi się kraja jak patrzę jak Ingusia cierpi. Oprócz espumisanu kładę jej na brzuszek nagrzaną żelazkiem pieluszkę i robię "samolocik" czyli trzymam jedną ręką pod paszką (Ingusia jest brzuszkiem do dołu) a drugą rękę mam na brzuszku i go masuję. Do tego się jeszcze bujam - to ją uspokaja.

Acha - GRATULACJE DLA WSZYSTKICH MAMUŚ - Agamarkam, Zdanki, Goni i Gabi!!!
 
Już jestem po zakupkach :) strasznie zmęczona, głodna i mała sie okropnie kręci :D
GONIA WILEKIE GRATULACJE​
geddes65.jpg

Idę się położyć bo krzyż mnie boli, wpadnę do was wieczorkiem ;)
 
No i mamy nowego dzidziusia - oczywiscie chlopca :)

Wielkie gratulacje Fuczak - trzymaj sie !!!

I dzwonila do mnie pol godziny po porodzie - czyli jakies 15 minut temu !!!! No niesamowita jest :) A chlopaczek calkiem okazaly jak na ten tydzien ciazy :)

Donia - no moze sie spotkamy - jestem ciekawa czy Didi z Gonia sie spotkaly :)
 
reklama
Do góry