reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

wow - 14 nas niby zostalo wg listy, ale na moje Edytka wlasnie rodzi a Hanka tez juz urodzila - tak wg mnie - bardzo dawno sie nie pokazywala, wiec tak mysle :)
A reszta juz z maluszkami - ale maja fajnie :) Jeszcze tylko my i moga zamykac grudzien :) hehehe :)
 
reklama
Ja byłam dzisiaj u lekarza stwierdził że mam za wysokie ciśnienie  i skierował mnie na wywołanie w tą sobotę!!! Mówi że tak będzie dla mnie i dzidzi lepiej.Dzisiaj zaczełam 38 tydzień i jak stwierdził do połorznej moja szyjka wygląda bardzo zachęcająco a dzidzia też jest już gotowa na spotkanie z mamą.Jestem tak zszokowana że to jeszcze w pełni do mnie nie dochodzi.Jeszcze cztery dni i chyba zaczynam się troszkę bac ale o niebo bardziej się cieszę.Tak apropos tej listy nie ma mnie na niej :-[może mało pisze ale jestem naprawdę na bierząco  :)Pozdrawiam serdecznie i postaram się więcej odzywac.
 
Amelka - no ja Ciebie pewnie ze kojarze (nawet zdjecie bardzo dobrze kojarze) - na liscie urodzonych na pewno bedziesz, ale na liscie oczekujacych to juz mozesz niestety nie byc, bo ta liste prowadzi agamarkam - a ona sie juz rozdwoila i pewnie nie bedzie miala czasu Cie dopisac... Ale jak dasz mi znac, to ja na pewno Cie wpisze na liste...
Aaaaa...i dzis zaczelas 39 tydzien :) 38 to juz masz skonczonych - wiec mozesz spokojnie rodzic :) To masz termin jakby co na 25 grudnia ??? bo nie jestem pewna ???
 
DO NASTĘPNEGO RAZU MAMUŚKI

OBYM JUZ ROZDWOJONA WRÓCIŁA ;D ::)

Jeszcze muszę torbę spakowac mam przygotowane no i rzeczy dla małego , ostatnie polecenia dla moich chłopaków i

DOBRANOC POWODZENIA W ROZDWAJANIU I ROZPIESZCZANIU SWOICH MALUSZKÓW

BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
 
Gratulacje dla wszystkich nowo upieczonych mamusiek

Ja tez moze malo pisze ale czytam i "kibicuje" na biezaco :).

Tez jeszcze jestem 2w1. Brzuch twardnieje mi coraz czesciej i bolesniej. Juznawet zaczelam patrzec na zegarek i poczatkowo skurcze byly co 8 min po 15 -20 sek, ale niestety przeszly. Jak bylam 1 gru i gina to juz mialam rozwarcie 1,5 cm i skrocona szyjke, ale do tej pory nic sie nie wydazylo. Nastepna wizyte mam 15 gru na 20:00 chyba ze do tgeo czasu urodze :). Czytalam na forum ze wlasnie 15-tego o 18:45 jest pelnia - wiec moze wtedy :laugh:

pozdrawiam
 
Aniu - no wlasnie ja tez sie wybieram wtedy rodzic....hehehe zobaczymy tylko jak to sie skonczy :) Jak siedze to juz mam brzuch miedzy nogami tak strasznie nisko mi opadl, ale zero innych objawow... Licze chyba na to, ze jako to jest juz drugi moj porod, to ze pojdzie ekspresowo - o naiwna ja :) Ale sie ludze - co mi tam :)
 
Donia dzisiaj rano miałam 165/90 po pól godziny lenuchowania na kozetce 145/85 ale wystarczy że się troszkę poruszam i od razu mam wysokie w 32 tygodniu wylądowałam w szpitalu przez to.Wandziu termin miałam na 27,12.
 
reklama
Wandzia
no u mnie tez tez bedzie drugi porod a tego "expresu" na razie nie zauwazylam.

Mam intymne pytanko: czy macie problem z utrzymaniem moczu?

Jak wstalam jakies 1,5 godz temu to albo mi troszke wody pociekly, albo popuscilam :-[. Chodze na prawde bardzo czesto do wc i tlumacze sobie tym ze maly lezy mi na pecherzu. Nie wiem jak odchodza wody ale podobno chlustaja. Kaluzy nie bylo . Nawet po nogach mi nie polecialo - tule ze musialam ubrac czeste galotki. :)
To chyba nie byly wody, co ???
 
Do góry