reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
No to ja sie zbieram i wylanczam kompa, bo zaraz moi panowie wroca z meczu ;D
zaraz Wiktorka usypiamy i sie za skakanie biore - oczywiscie nie na pilce ;D ;D ;D

Narazie laseczki - do jutra :)
 
Didi - Ty plakac ??? no nie moge sobie tego wyobrazic no !!
To co bydgoszczanki ??? Rodzimy ??? a potem sie z dzidzkami na spacerek umowimy :D
Didi - no poskacz poskacz, tylko bez lodow ;D ;D chyba ze Algidy :)
 
hehehehe..:)..Algidy to akurat zjadlabym sobie..:D..

no to umawiamy sie ze juz w przyszlym tygodniu bedziemy mialy malenstwa przy cycuszkach...:)..i bedziemy szczuplusie i zgrabniusie jak gazele..:D :D
 
Goniu..:D..ale na ktora niedziele sie umawiamy..:)..na jutro???

moj maly jakby jutro sie urodzil to zrobilby mojej mamie prezent na urodzinki..:)..ale zobaczymy czy bedzie takim dobrym wnusiem..:D :D

a tak w ogole to mam jakies dziwne przeczucie ze moge nie doczekac rana..bo czuje sie jakbym ciekla..:)..i to na powaznie..:)..no chyba ze znowu sie zdziwie..:)..ale poki co to kregoslup zaczyna bolec coraz bardziej..:(

ja  juz zmykam bo Piotrek chce posiedziec no i mowi mi ze juz za dugo siedze..:).. wiec bede grzeczna i ide sie polozyc..papa..milej nocy laseczki..:)
 
Hej!
Ile Wy piszecie...nie mam szans nadrobic tego.
Ziemziu gratulecje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Trzymam kciuki za Ciebie i Michalinke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pamcia, jak Ty szybko wyszlas ze szpitala...az sie dzis zdziwilam ze Ty juz na forum :) Twoja Lenka jest sliczniasta. Super ze mialas tak krotki porod, i ze wszystko dobrze wspominasz. Ja tez sie czuje z Wami zzyta, i dobrze wiem ze nasza trojca to weteranki ;) Tylko ja tak wypadlam i moje statystyki w ilosci postow podupadly ;) Niestety ja nie mam czasu by Was regularnie czytywac. Wczoraj nie udalo mi sie wlaczyc kompa, dzis dopiero teraz. Pochwalilam sie ze Oliwcia ma juz wyrobione stale godzinki, i jak to powiedzialam to jej pomieszalo :) Wczoraj plakala caly dzien, zasypiala na jakies pol godzinki i znow w ryk. Chyba to byla kolka,nie wiem. Dzis juz lepiej, ale tez krucho z czasem, Oliwia uwielbia byc na cycu. Zawdzieczam temu popekane brodawki.... ::) a kiedy ona spi ja wpadam w szal porzadkowy itd, bo jestem juz na swoim i mam teraz hektary do mycia :) super jest.

Zauwazylam ze jakas awantura sie wywiazala na forum z udzialem jakiejs skretynialej baby.... wiem ze temat zakonczony, ale szlag mnie normalnie trafil na miejscu, jak babsko matka 2 miesiecznego dziecka moze z takimi textami....prymityw jakis, phi. Kij jej w oko. Bardzo musi sie nudzic ze ma czas poczytywac jeszcze inne dzialy, pewnie ma oblatane wszystkie miesiace, hahahahaha!!!!Gratulecje.

Ok koncze wywoda i ide sie kapac....buziaki!
 
reklama
Ale sie zdziwiłam że Pamcia jest już z nami z powrotem :D a tak sobie właśnie myślałam że pewnie trochę to potrwa zanim wróci. Pamcia jesteś niesamowita ???

A ja dziś zgodnie z planem zaliczyłam pizze pewnie juz ostatnią na jakiś czas :( no i wybralismy sie na wielkie zakupy żeby mój mąz i futrzaki nie padły później z głodu jak już mnie weźmie, tylko jakos zapomnielismy ze swięta tuż tuż i zdziwiło nas że takie dzikie tłumy na zakupach ??? ale przeżyłam i nawet udało mi sie nie urodzić w supermarkecie ;D A o tych świętach to jakoś w ogóle w tym roku nie myśle szczerze mówiąc, może też trochę przez to że wiem że moja mama zajmie się wszystkim i nawet jeśli ja nie kiwnę palcem to i tak bedzie wszystko dopięte na ostatni guzik, ja chyba jedynie dopilnuję choinki a poza tym mogę sie spokojnie skupic na tym co teraz dla mnie najważniejsze :)

Dobra lecę jeszcze obejrzeć nowe zdjęcia i spać bo dzidziolek się wierci okropnie. Dobranoc
 
Do góry