reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

tez dobranoc juz,

didi na przyszla rzecz jasna ;D zabraniam wczesniej, Wanda tez masz wytrzymac do niedzielki :laugh:

spijcie dobrze ;D
 
reklama
Hej Dziewczynki!

Pamciaw juz na forum!! Kurcze SWIETNIE wygladasz! Taka zrelaksowana nastolatka! ;D ;D No i sliczna coreczka. W ogole nasze dzieciaczki sa przecudne!!

No ja sobie poplanowalam elegancko, ale cos sie obawiam, ze Maly moze i wczesniej wyjdzie. ::) ::) Ech, taki mlody a juz sie matki nie slucha! ;D ;D Dzis rano to juz mnostwo tego czopa mi odeszlo i byl juz zabarwiony krwia. Mialam w nocy kilka skurczy z czego jeden niezle bolesny. Jestem tez obolala od dzis w jakis troszke inny sposob. Nie wiem jak to opisac, ale jakos mnie wszystko inaczej boli niz przez ostatnie tygodnie. Nie wiem czy to poprostu kolejny etap, ktory sie jeszcze pociagnie, czy to znaczy ze juz na dniach bede rodzic. No zobaczymy. Jakby co to ustalilam z kolezanka plan awaryjny - dalam jej klucze do naszego domu w razie gdybym nie mogla osobiscie moich z lotniska odebrac. :D
 
Magi i tak dobrze, że masz czas wpadać do nas choć na chwilkę. Myślałam, że jak będzemy się rozdwajać to nasze Skarby nie dadzą nam nawet chwilki na posiedzenie przy komputerze :) Co do kolek, to jeśli Malutka tak samo zachowuje się codziennie o tej samej godzinie to to jest kolka, a jeśli to się nie powtarza, tzn. że nie.

Ja to się okropnie zdenerowałam wywodami tej "kobiety" :mad:

Gochna W supermarketach faktycznie tłumy :( Ludzie powariowali, biorą urlopy żeby robić zakupy!!! ja też w tym roku nie myślę o świętach, zresztą pewnie każda z nas ma w głowie tylko swoją Kruszynkę :)

Paaricia poczekaj na Mamę i Brata :)
 
A tak na marginesie to od 1 w nocy mam skurcze co 10 minut i już mnie tak to denerwuje, normalnie oszaleć można, bo to tak boli :( Ciekawe czy mi przejdzie czy nie no bo już tyle godzin to trwa. No i rano już byłam w kibelku na przeczyszczeniu :) no i jeszcze czop mi zaczął odchodzić. No i znowu skurcz buuuuuuuuuuuu

Jak to nie są porodowe to ja sobie nie wyobrażam porodowych. W Szkole rodzenia kazali nam jechać do szpitala jak będą co 5 minut, ale skoro to już tyle trwa to sama nie wiem czy nie jechać. jestem gotowa, tylko szybko się ubrać i mogę jechać. Jejku jak ja bym chciała mieć już to za sobą buuuuuuuu
 
Emma Kochana Ty chyba juz rodzisz!! Od pierwszej w nocy regularne skurcze, odchodzacy czop, no no! ;D Czyzbys byla nasza kolejna MAmusia! Trzymam mocno, mocno kciuki!!! ;D ;D
 
No obejrzałam sobie zdjęcia, dopiero dzisiaj bo wczoraj mnie mój mąż kinomaniak wygonił sprzed komputera :laugh: Rzeczywiście Pamciaw nie wyglądasz na swoje lata, ale taki już urok niektórych z nas ;D he, he, he Nikt mnie nie pochwali to sie sama pochwale, a co ;D

Pojawi się tu wreszcie dzisiaj ktoś oprócz Patrycji która pewnie zaraz pójdzie spać i zostane calkiem sama ???
 
reklama
Gochna - Jak mamy Cie pochwalic, jak na tym maluskim zdjeciu ledwo co widac! ;) Wklej nam jakies wieksze to pochwalimy! ;D Ile masz lat? Pewnie wspominalas, ale ja mam skleroze ciazowa... ::)
 
Do góry