reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

pamciaw ja choinke w rodzinnym domu zawsze miałam taką duuuuużą i pachnącą a teraz mieszkam w bloku i jakoś tak wyszło że mamy sztuczną :( ale też taką duużą do sufitu :) a ze świeżynki to jakieś gałązki świerku :)

gratulacje dla Aussie super że jesteście już w domku
 
reklama
Kurcze czy Wasze dzidziolki tez tak Wam od wewnatrz tam na dole stukaja? Lena czasami (teraz wlasnie) potrafi sie tak wiercic ze tam mi na dole uderza i to moze bardzo bolesne nie jest ale jest tak nieprzyjemne ze ojeja.......Myszeczka-Lobuziak!
 
No ja wiem ze Ty juz pisalas! :p ;D I nawet pamietam ze niedlugo bedziecie mieli wlasne ze swojego prywatnego lasku :) Ale ciekawa jestem jak inne dziewczyny.
 
Joeey taka spokojna do końca nie jestem, jednak ciągle moje mysli krążą już wokół czwartku i naszego spotkania z dzidziusiem :) Ale na szczęście od zeszłego poniedziałku mam czas na psychiczne przygotowanie się do tego, a jeszcze takie wiadomości jak od Aussie nastawiają mnie bardzo pozytywnie :)

Aussie fajnie że jesteście już w domku i dzięki za tą wiadomość - to mnie bardzo pociesza, jak piszesz, że cc jest OK :)

Wandziu już chyba nigdzie nie stosuje się znieczulenia ogólnego czyli narkozy przy cc, tylko miejscowe, także nie jest chyba tak źle ;)

Co do sterylizacji parowej, to wiem, że są specjalne sterylizatory parowe, ale mi chodzi o normalną mikrofalówkę, w której pod wpływem gotującej się wody wytwarza się para ... Kurcze, chyba dam sobie spokój z takimi experymentami i po prostu wygotuję wszystko w garnku ...

Natalko powodzenia i miłego pierwszego spacerku z Ingusią :)

Fuczak i Ola wszystkie trzymamy mocno kciuki ... :)
 
A czy ja Wam wklejalam juz tego linka z rankingiem imion z Gazety Wyborczej? Wydaje mi sie ze tak ale nie na pewno. I w listopadzie nie bylo w WAw ZADNEJ Lenki!!! Hurrrra! Za to w pazdzierniku 6..... :(

Bartys ale wlasnie podobno te sterylizatory tak dzialaja ze sie do mikrofali wklada. I to podobno nie ma znaczenia czy masz specjalne urzadzenie czy jakiekolwiek naczynie. Ale ja bede chyba normalnie gotowac. Ale musisz miec emocje przed zblizajacym sie czwartkiem. Tez bym miala gdybym sie na to wywolanie zdecydowala w srode..... :)
 
pamciaw mnie moja mała też tak stuka i nawet czasami mam dziwne uczucie że specjalnie bawi się moim pęcherzem i przyciska go (czymś bo nie wiem czym może rączką może główką:) )  i popuszcza a mi  w tym momęcie co przyciska to  się strasznie siku chce hehe że mam uczucie że zaraz popuszcze :)
 
Pamcia - no ja wiem ze juz pisalam, ale postanowilam zaglosowac drugi raz zeby na pewno zywe wygraly :) A powiedz, czy nastepna ankieta bedzie dotyczyc karpia ???

Bartys - no to dobrze ze nie ma narkozy - bo tego to wlasnie sie tylko boje w tym calym cieciu !!! No ale postaram sie rodzic silami natury :)
 
Hej Dziewczynki!

Ja sie tylko witam z Wami, bo chyba jeszcze kilka z Was jest na forum? Teraz pedze nadrabiac. Napisze tylko, ze za rowno tydzien moja mama i brat laduja!!! Ale ten czas leci!! ;D ;D
 
reklama
dziewczynki spadam bo już się robi późno a ja musze jeszcze męza obudzić  ;)co bym jutro do szpitala nie poszła na darmo niech on też troszke podziała i przyspieszy ten poród ;D a nie ja tylko ja mam działać i biegać po schodach co nie ;D
 
Do góry