reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Gratulacje Aussie i zazdroszczę tak szczesliwego porodu.

Ja właśnie oglądałam na 2 ten program o adopcjach i ryczałam przez cały czas, a jak ta Małgosia zaczeła rodzić to wyłam :-[ ;D
 
aussie to swietnie, ze juz w domku!!!!!!! :) :) cieszymy sie razem z Toba, czekamy na relacje i zdjecia dzidzi!!!!!!! :) :) no i jakie optymistyczne podejscie do cc, to napewno pocieszy dziewczyny, ktore maja je zaplanowane i rozwieje troszke obawy ;)
Wanda no super masz z ta choinka ;) no i z lasem przyszlych drzewek, bedziesz miala wybor ;)
 
Aussi witaj w domku!!! Jak sie ciesze ze wszystko dobrze!!!

No i naprawde nie rozumiem ze ktos moze miec obawy przed cesarka....Aussi jest juz nie wiem ktora osoba z kolei potwierdzajaca zalety cc. I nie slychac o wadach...Ja przynajmniej nie slysze od tych ktorzy mieli cc. Bo jak ktos nie mial to dla mnie taka opinia sie nie liczy.
 
No, Olusia spi juz 1,5 h a ja zdazylam pranko zrobic, posprzatac po kapieli,zrobic kolacje, wyprawic mezusia do pracy na noc i jeszcze zdazylismy sie hmm...no bo mamy wolna chate ;D (szkoda ze ten polog tak dlugo trwa bo bym sobie z mezem w inny sposob poigraszkowala w koncu to mamy "post" od czasu jak mi krazek zalozyli czyli od 20 tygodnia ciazy  :(
Gratulacje dla nowych mamus

Natalko co do werandowania to uwazam ze bardzo dobrze zrobilas, a co do pierwszego spacerku to nie masz pojecia jak ja sie balam z ola wyjsc wyszlam w pogodny dzien a tak sie trzaslam zeby jakas choroba sie nie przyplatala, nie mowiac juz jak ja poubieralam.Ale do dzis nie ma oznak choroby ani przeziebienia ale dalej sie boje z nia wychodzic(chyba mam jakas obsesje) Dzis bylismy w supermarkecie autkiem no i siedziala caly czas w samochodzie w foteliku a ja sie balam czy nie za dlugo jestesmy poza domem :(
A co dziewczyny sadzicie o szczepieniach a chodzi mi konkretnie o szczepionki skojazone.Ja mam zamiar moja Ole zaszczepic wlasnie nimi bo na szkole rodzenia mowili ze warto a co wy sadzicie o tym?i tak wogole czym one sie roznia od tych podstawowych?
 
Pamcia - ja nie mialam nigdy cc i powiem Ci szczerze ze balabym sie... nie wglebialam sie nigdy glebiej w temat (ale napisalam heheheheh) ale mialabym stracha... mozliwe ze to nawet wiekszy komfort jest.... no ale wolno mi sie bac, no nie ??? hehe :)
 
Wanda to takjak ja też bym się bała tak świadomie poddac chyba ze bym poszła do szpitala i powiedzieli ze szybko cesarka bo coś z małym(tfu tfu)
, no to bym nie miała się czasu zastanawiac ale tak to bojąca jestem

Oskar miał wycinane migdały jak miał 4 latka i nie mogli go wybudzić z narkozy bo za duzą dawkę dostał do dzisiaj jak o tym mysle to rycze :(
 
o rany Donia !!!!! wspolczuje !!!! tez bym ryczala do tej pory !!! i wlasnie tej narkozy najbardziej bym sie bala - bo to nigdy nie wiadomo jak na kogo zadziala - no chyba ze sa inne sposoby znieczulenia.
 
reklama
No jasne Wandzia ze mozesz sie bac! Kto by sie nie bal ???? Oczywiscie ze rozumiem ze sie boicie cc. Ja tez sie boje cc pomimo ze uwazam ze jest to super rozwiazanie.

Donia strasznie Ci wspolczuje takich przezyc z narkoza. Jakis konowal anestezjolog!!!

Ale cc, przynajmniej w Waw nie robi sie pod narkoza a w ZZO.

Wanda nie mam gg bo kiedys mialam. I wiem jak to czas zzera! ;) Koszmar. Mialam bardziej tlen niz gg bo mnie gg wkurzalo z tymi numerami identyfikacyjnymi a na tlenie mialam normalny login pamciaw.

Zreszta pewnie moje konto jeszcze jest. ale wywalilam to z kompa jak mi pracowac nie pozwalalo.... ;)

Wandzia no ankiety beda bo trza se czas urozmaicac skoro musze lezec coby Tatus do Leneczki na porod zdazyl..... :laugh: Ale malo ktora mi odpowiedziala co z ta choinka. No to co z ta choinka laseczki? Jaka bedziecie mialy i czy w ogole bedziecie mialy?
 
Do góry