reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Joeey jak juz bedzie chujka u nas w domku to wkleje zdjecie. Wiesz ze w tym roku ma byc sniezna i mrozna Wigilia?! Jak super by bylo. A w domku cieplo, przytulnie, choinka ze swiatelkami, i rodzinka w wiekszym skladzie.

I tez sie powtorze ze kocham moja Lenke ponad wszystko!!!
 
reklama
Aprilka - sliczny ten Twoj Mateuszek! Dawaj wiecej zdjec!! ;D

Pamciaw - no i super, ze nie wyganiacie Lenki, tylko jeszcze czekacie. Bardzo popieram! U mamusi najlepiej! ;D ;D

Bartys - mi tez sie teraz juz bardzo kiepsko spi, zakladam, ze im dalej tym gorzej...

Edytka - biedactwo, to moze nalezy Ci sie cc skoro Malenstwu tak tetno spada? Dziwie sie, ze od razu Cie nie polozyli na stole! Trzymaj sie tam dzielnie!!

Zdanka - ja bym dzidzi nie wywolywala. Masz jeszcze 2 tyg do terminu! Wychodze z zalozenia, ze jak z Malenstwem jest wszystko ok a Twoje cialo jeszcze nie jest gotowe zeby rodzic to po co przyspieszac?

No to ja ide na sniadanko, a potem dokoncze nadrabianie. ;D
 
no i teraz przepuscilo. Jest na to sposob. Co literka to spacja.

Dobra rozgadalam sie. Ide do lozia...pustego...Ale juz ostatnia noc!


papa!
 
dobranoc sloneczka !!!!!
oby bylo tak Pamciu z tymi bialymi swietami bo mi sie takie marza.. ::) no i jestem ciekawa nastepnej ankiety co tez wymyslisz.. ;)
Pati pa pa do rana czyli twojego slonecznego popoludnia !!
.....................................................................buziaki..........................................................................................

 
Dziewczynki bardzo jestescie kochane, ze tak o mnie pamietacie jak idziecie spac i zyczycie mi milego dnia! Jest mi bardzo, bardzo milo, bo od razu czuje sie jakos nie az tak bardzo na koncu swiata... Dzieki! :D :D
 
No to ja sie biore za dalsze nadrabianie!

Pamciaw - u moich rodzicow w domu - na Slasku to zawsze byla prawdziwa wielka do sufitu choinka. Uwielbiam zapach choinki! Tyle, ze oni nie sa Slazacy, tylko z Lublina... Tutaj przez 2 kolejne lata mielismy choinke w doniczce ale przy kolejnej przeprowadzce nam umarla niestety. W tym roku tez sie przymierzamy do doniczkowej i chyba zostanie przez caly rok w domu. Poprzednia wystawilismy po Swietach na balkon, potem jedna przeprowadzka, kolejne Swieta i znow w domu, potem na balkonie no i juz kolejnej przeprowadzki nie wytrzymala. Serce by mi sie zlamalo, gdyby kolejna choineczka nam uschla... No i teraz mamy miejsce w domu, gdzie moglaby stac!

Bartys - ja mam wlasnie sterylizator, ktory sie wklada do mikrofali. Nawet jeszcze nie przeczytalam instrukcji jak to sie robi. Mam go od kolezanki, ktora tylko to uzywala do sterylizacji i byla zadowolona.

Fuczak i Ola trzymam kciuki!!!!!

Aussi - witaj z nami!!! Ale fajnie, ze sie odezwalas!! Czekamy na relacje!

Tymczasem ja za godzinke ide do poloznej. Zobacze swoje wyniki badania krwi no i moze mi cos ciekawego powie. Chce sie dowiedziec jak w tym szpitalu podchodza do lewatywy, bo zdecydowalam, ze chce jedak sobie zrobic. Ktoras mamusia pisala kiedys, ze w amoku porodu to sie nawet nie zauwaza takiej "drobnostki" ale mnie jakos bardzo peszy idea zrobienia kupy przez przypadek... Jakie jest Wasze podejscie do lewatyw, czy chcecie miec zrobione?
 
reklama
O ja dzisiaj pierwsza z tej strefy czasowej
Wiatm cie Paarcia :D

I szybko nadrabiam przed nastepnym pytaniem,- u mnie choinka jest sztuszna wysokaśna niebiesko -złota ;D
ale najbardziej to mi się podoba ustrojona nasza weranda, porozwieszana kurtyny swietlne, wianuszek na drzwiach itp
Kurde w tym roku to chłopacy musza o to zadbac bo ja pewno w szpitalku będe. :-[

A co do znieczulenia to u nas robią i narkozę i zoo, ale najlepsze jest to ze po zoo 24 godziny musisz leżec nieruchomo a oni przynoszą dziecko do łóżka ::)

A teraz spadam na ktg i na badanko , zobaczymy czy jest jakis postęp w rozwierani i skracaniu po zastosowaniu metod naturalnych ;D

Ratunku , nie dość że raz na rok coś napiszę to mi się nie chce wysłac! :mad:
 
Do góry