reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Już wiem, numer tez znalazłam ;), ale skoro jej dzisiaj nie ma to sobie daruje.. ::)
Paula, a u was w sekretariacie to dalej Beatka urzęduje? pozdrów ją ode mnie jeśli tak.
 
reklama
Steffi zgadzam sie z Tobą :) Kacperków też teraz jest dużo ale wcale mi to nie przeszkadza bo mój jest najwspanialszy dla mnie  :laugh:

a mój znajomy nazwał swoje dziecko.....Hugo  ::) ::) ::) ja bym tak nie nazwała  :p

Klucha zaraz zadam tylko musze pomyśleć jakie ;)

wanda_23 pisze:
Paula - ona główkuje, bo numeru telefonu szuka żeby zadzwonic ;D ;D ;D
mam nadziej ze zapomniała również numeru do urzędu  ;) ;) :p

Klucha tak Beatka :) fajna z niej babka :) pozdrowie jak tylko wróci z urlopu :)
 
Hugo, dobre...hehe,

fajnie tak wymyślać imiona, kurcze, Ana Joeey, ale Wam zazdroszczę.

Paula, śmigaj do Kacperka i ucałuj go od cioci kluchy :)
 
Ana uwierz mi że nie jest źle z trzma facetami w domu :D dla równowagi tylko mam dwie suki na podwórku :laugh: ;)

A co do imion to mi się tez podobają raczej imiona typu Hugo, Natan, Oliwier
 
a mi sie nie podoba np. Ksawery.. (synek szefa mojego meza.. tez wymyslili)

ale Mikołaj był rozważany gdyby Majka nie okazała się Majką ;D ;D

mam senstyment do imion na M M jaaak ... Magda ;D ;D ;D
i Mariln Monroe :) tez kiedys miałam MM

a ja sie tak czuje na 22 - jakby mnie ktos w nocy budził i sie pytał nieprzytomną ile mam lat to pewnie tyle bym powiedziała..
a mam ... hmm... niech pomysle.. 28? 29? rocznik 77 w kazdym badz razie

 
ale sie rozpisalyscie, nadrobilam po lebkach...

moj synek bedzie mial na imie Patrys - tzn Patryk - to od dawna postanowione, nie lubie tradycyjnych takze Ana nie pomoge....

Natalia no niech sie ta laska nie wypowiada jesli nie ma doswiadczenia zyciowego - czyt. dzieci, ja tez uwielbialam swojego kota, a teraz nie zwracam na niego zbytniej uwagi - Ada najwazniejsza, i na krzywdy dzieci stalam sie strasznie wrazliwa  :-[

Donia Natan bardzo ladnie !

aha, niektore imiona bardzo mi sie podobaja ale nie wiem czemu - nie moglabym tak nazwac swojego dziecka bo nie pasuja mi na ten cel  :p tak mam  ::)

ja za to wygladam na mlodsza niz jestem i strasznie mnie to wkurza...  ::)
 
reklama
Do góry