reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

A jeszcze w kwestii imion - mnie sie Jas i Stas podoba, Jan i Stanislaw mniej, a nie nazwalabym tak dzieci tylko dlatego, ze potem w szkole beda na nich wolas Jachu i Stachu - dlatego u mnie tez odpada imie Krzysztof, Grzegorz, Wieslaw i inne takie, na ktore mozna brzydko skracac :p
Kesta - Dominik ani Dominika mi sie nie podoba... ;D ;D ;D nie wiem czemu, mam dobrą kolezankę Dominikę, dobre skojarzenia, a imie i tak mi sie nie podoba ;D ;D ;D hehehe Dobra jestem :)
 
reklama
Tak, Dorotko my ten sam rocznik, w lipcu mi trzydziestka stuknęła, ale ponieważ ja mentalnie zatrzymałam się na 24, to się tak czuje. ;D
 
Ana - mi sie podoba Krzyś - jakoś mi sie dobrze to imie kojarzy ;D ;D ;D(ps, moja chłopina tak sie wabi ;D ;D)

Nathalie - mysle ze dziewczyny juz powiedziały wszystko w tym temacie - też jestem ciekawa jak będzie śpiewać ta kobitka jak przyjdzie jej sie zajmować psem i dzieckiem, spoglądać cały czas czy zazdrosny pies nie ma ochoty ugryźć dzieciątka ::) ::) my tez mamy teraz problem z naszą sulką bernardynką - jest zazdrosna o Karola :( a jej to raczej nikt nie będzie chętny zabrać

Monia - ale z Ciebie dobra synowa ;D ;D ;D aż sie wzruszyłam ;D
 
Imiona - no i własnie dlatego jest mnóstwo imion. Duzo sie podoba, ale swojemu brzdącowi wybrac (na cale zycie) jest problem.

Robek, Radek - to najbrzydsze imiona swiecie - moje zdanie

Ana sobie czyta o imionach i pewnie polewa z nas. Ciekawe na jakie się zdecyduje?...

......... ale się rozpisząłyście, kożystacie ostatni dzień w forum.......... weekend odwyk,a poniedziąłek znowu szaleństwo :)
 
klucha pisze:
Tak, Dorotko my ten sam rocznik, w lipcu mi trzydziestka stuknęła, ale ponieważ ja mentalnie zatrzymałam się na 24, to się tak czuje. ;D

Klucha, tzn ze ja zaraz bede starsza ;D :D :D
Ale tak serio, to ja zaczynam miec kompleksy wiekowe - zaraz cwierc wieku skoncze... matko jak to brzmi !! Jeszcze jak ide z Paulina w wozku, to sie czuje mloda, ale z Wiktorek za reke :p Matko, taki stary kon z niego :p Dzieci to potrafia postarzyc :)

Dor1976 pisze:
Robek, Radek - to najbrzydsze imiona swiecie - moje zdanie

Dorotko - tu sie z Toba zgadzam z 100% !!
 
A mnie się Dominika podoba, a Dominik mniej.

A ja miałam wybrane sto lat temu imiona dla dzieci. Z Mateuszem było tak, że ja byłam okropnym niejadkiem za młodu i mama, próbując mnie karmić opowiadała mi o wnuczku swojej koleżanki. Ten wnuczek miał na imie Mateusz, jego mama to była Małgosia jak ja, a ta jego babcia Zosia jak moja mama i ja sobie wymyśliłam, ze Zosie zawsze mają córki Małgosie, a te córki synków Mateuszów. No teraz już tak nie myśle oczywiście, ale sentyment do imienia pozostał ::) chociaż jakby sie tak zastanowił to moja koleżanka z pracy Małgosia tez ma syna Mateusza, coś w tym jest :p
 
Klucha - moge rozwiac Twoje przypuszczenia - Ana ma synka Stasia, a Donia synka Oskara i Filipa, a Moskito chyba też Malgoska i ma synka Karolka ;D :D ;D
Ale wredota ze mnie :D :D :D
 
reklama
Ketsa Twoja teściowa powinna być Ci wdzięczna ze ma taką dobrą synową  :laugh:

Mi Dominik tez sie nie podoba ale Krzyś owszem, bo Krzysztofy to dobre chłopaki :)

no mi sie dziś nie chce pracować więc siedze na bb  :p ;D zresztą dziś nie ma najwyższego szefostwa w urzędzie no i u mnie w departamencie tez dziś nie ma dyrki ani żadnej naczelniczki więc luzik  :laugh: :laugh: dlatego też zrywam sie dziś wcześniej do domu  ;D mam nadzieje że Klucha na mnie nie doniesie  :p
 
Do góry