reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Cholerka to co ja mam powiedzieć????? ja już dawno po 30 ::) :p

Co do imion to mi też bardzo się podoba imię Mateusz..... i gdybym miała 2 synka kiedyś to pewnie bym mu dała tak na imię.... fakt że ostatnimi czasy bardzo popularne ale to mnie akurat ani ziębi ani grzeje. Jak niektóre osoby z mojego otoczenia usłyszały że daję dziecku na imię Kubuś to też mówiły że tyle tych Kubusiów teraz jest że może bym jakieś inne dała. Moje dziecko jest jedyne i niepowtarzalne, a to że będzie tyle Kubusiów, Amelek i innych popularnych imiona to cóż z tego. U mnie w klasie były 4 Joanny i każda była inna i nikomu to nie przeszkadzało że jest nas tyle o tym samym imieniu :)
 
reklama
U mnie w klasie było 5 Agnieszek, 3 Małgosie, 3 Kasie i 2 Anie, taka moda była akurat. Skutek moje dwie najlepsze przyjaciółki to Małgosie i mówiłyśmy do siebie po nazwiskach. Babcia jednej strasznie na nas z tego powodu nakrzyczała ;D
 
Steffi - a mnie się zawsze podobało, że byłam jedyną Wandą wszędzie - w klasie, na podwórku, na studiach :) Bardzo fajnie :) A w podstawowce to miałam w klasie 2 fajnych kolegów - Tyberiusza i Olafa :)
A swoja droga imię Olaf bardzo mi sie podoba - szkoada ze Pawlowi nie :p Chociaz wcale nie szkoda, bo przeciez juz nie planujemy dzieci ;D
 
reklama
Steffi - Ty masz więcej niż 30?? No co Ty ......... w życiu bym nie powiedział, że tyle. Kłamiesz :) masz 26 to góra
:)

Ja byłam wszędzie jedna.

Pozdrawiam

Musze troszke popracować
Ps. Szefowej w pracy dziisiaj nie ma, może tez sie urwe wczesniej :)

 
Do góry