reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Ketsa - no właśnie ,a ja niewiedziałam, że Astek to Askaniusz :(

Adaś - WeroNikśa jakby miała siusiaka to byłaby Adasiem :)

Ja jednak jestem zwolenniczką polskich imion "zwykłych" i te co wymieniła Ketsa niby ładne, ale swojemy dziecku bym nie dała ...... no może kajetan (Kajtek) :)
 
Ketsa, a ja znałam jednego Askaniusza i to nie jest twój Astek bo nie podobny, tam tem rocznik 75 bodaj ze i miał brata Remigiusza
 
a WIECIE CO MÓJ fILIPON ZROBIŁ , JA BYŁAM W ŁAZIENCE A GO NIE MA I COŚ CICHO W DOMU ( SORRY ZA CAPSA) ::) idę go szukać a mały w kuchni otwarty piekarnik i udka które tam przed momentem włozyłam leżą na podłodze ::) ;D dobrze ze jeszcze zimny piekarnik :D :laugh:
 
Donia no niezły agent u nas było podobnie....udka leżały zamarynowane w misce....Maks w niewielkim oddaleniu siedział w krzesełku swoim.....i w momencie wszystko na podłodze się znalazło ...chyba Sonie mi chciał mi dokarmić bo on ma takie zapędy żeby jej coś podtykać do jedzenia...


Klucha a to ci numer dopiero Astek też jest '75 rocznika był prawie pewien że w tamtych czasach nie było takiego drugiego heheheheh musze mu koniecznie powiedzieć i go rozczarować ;)
 
siemanko
u nas jak będzie chłopczyk to będzie właśnie albo Adaś albo Michaś jeszcze się zobaczy ale Adam i Ewa hmmm... ???

dziewczyny od poniedziałku ide na dwutygodniowy kurs Ewela wie jaki  ;) i Ewa będzie siedziała z teściową dziś na próbe zajmuje się Ewą jak narazie nie źle jej to wychodzi a ja się strasznie cykam bo jednak nie będziem mnie przez 8 godzin dziennie normalnie mam takiego stresa że szok
wole ja zostawić z mamą Pawła bo jednak wiem że krzywda jej się nie stanie ona jest dla niej bardzo opiekuńcza nawet bym powiedziała że za bardzo ale cóż jakoś te dwa tygi zniose ważne żeby Ewie było dobrze a jak jej będzie to mi napewno będzie łatwiej mam nadzieje że dobrze zrobi jej ta rozłąka ze mną i wreszcie nie będzie taką mamy córą bo już staje się to dla mie troszke  uciążliwe


Donia o ja cie kręce ::) ::) ::)
 
Donia - chciał pewnie doprawić :D ale rzeczywiście dobrze, ze nie było gorące! z oka spuścic nie można tych naszych Maluszków!

Paula, Kacperek - grzybiarz na medal, albo i dwa, a to zdjęcie w podpisie to rzeczywiście pobija wszystkie

Steffi, Natalia, strasznie mi przykro za te przygody smutne. Niech sie więcej nie powtarzają

A u nas będzie Marek (po zmarłym Tacie Piotra) albo Adaś (po moim bracie, który żył tylko 4 dni) ale ja cos czuję - jak Klucha - że to będzie panna i wtedy Alicja (wybrane przez Piotra, już mu obiecałam). A W sumie ta Agata nasza to ma imie z przypadku zupełnie - tak sobie powiedzieliśmy i jest!

Joeey, brzuszek super!

a u nas nie ma zwyczaju mszy rocznicowych

i powiem Wam, że chyba strasznie przezywam jednak ten żłobeczek Agaty, bo od 3 dni głowa nie przestaje mnie boleć tak na maksa a po nocach spać nie mogę (nie pamiętam, kiedy ostatni raz tak miałam, chyba na 1 roku studiów). I dzwonie jak podkręcona do żłobka i oczywiście zawsze słyszę, ze wszystko gra, a Agata w najlepsze rozrabia, ale jednak... więc Zdanka, te nerwy to normalne, na pewno Ewie źle nie będzie z babcią! Poza tym Twoja Ewcia jak jej będzie źle to sie z pewnością upomni i lepiej! No a Ty sie denerwować będziesz też na pewno niestety... taki juz nasz los...
 
widze, zescie ladnie podeszly do temat :laugh: hm... no pewnie ze to przyjemne tak wybierac...

no dobra, jeszcze zbieram propozycje, a na razie prowadzi Klucha za zbieznosc gustow co do Jasia, Dominiki i Mateusza - to ostatnie b podoba sie mojemu mezowi - Mati :)

Biore jeszcze pod uwage Mikolaja, ale nie wiem... ::)

Zaraz po Klusze jest Ketsa z rewelacyjnym Samuelem - b mnie bierze, ale chyba za odwazne, Gabrielem i Olkiem - tylko tu troche mam skojarzenia z Kwachem :p

Daniel i Adas odpadaja - moi faceci tak mieli na imie, bez dobrych wspomnien ;D

Natomiast te Patryki i inne wspolczesne odpadaja, nie lubie takich

...no i co tu zrobic... Marek, Grzegorz...mam jeszcze troche czasu

nawet dobrze sie sklada ze bedzie ta przerwa, jutro od rana zbieramy sie na weselicho - Stas bedzie najmlodszym gosciem, a niedziele bedziemy odsypiac :)

kETSA jeszcze troche bede, rezygnacja miesiac przed wiec pazdziernik na pewno, no i licze ze TPSA uwolni abonament albo Chelo do nas dojdzie

MILEGO ODPOCZYNKU
 
reklama
Dobra, przesadziłyście - nie ma szans na nadrobienie!! A naprawdę próbowałam!!

Ana- ogromniaste gratulacje!!! Coś mi się o oczy obiło, że szukasz tradycyjnego imienia dla synusia, no więc mogę ci podrzucić kilka z którymi się spotkałam:
Mieszko
Sambor - o dziwo bardzo stare imię polskich książąt
Juliusz - Julek - tak ma mój kuzyn, fajne, bo takie szlachetne i fajne zdrobnienia są
Tymoteusz - Tymek
Nikodem - Nikoś - Niko
Filip - na początku sceptycznie do niego podeszłam, ale po tym jak znajoma nazwała tak synka - spodobało mi się
Kamil
Gabriel
Igor
Marcin - Cinek (tu akurat lubię zdrobnienie)
Tobiasz
Wiktor
Konrad
Nasz synek miał być Borysem, ale okazał się Michaśką-Grubaśką!!


 
Do góry