reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Wanda no powinno byc na A ale nie ma ladnego imienia na A dla chlopca :p bardzo szkoda, dziewczynka bylaby moze na A no nie wiem... ::)

a my dzis idziemy na obiad do tesciow, moze szwagierka bedzie milsza... ::)

zaraz Wam wkleje moj brzuszek tylko nie wiem gdzie moze na zdrowiu i urodzie....
 

Joeey super że brzuszek zobaczymy

A jak na M.....Merlin Manson też jest na m O0

Hheheheheheh Joeey robi kolejne podejście do szwagierki

A na A jest Adam- Adaś też niezłe

Nad Natanem sama się zastanawiałam dla Maksa ...ale nie ma zgrabnego zdrobnienia dla tego imienia a poza tym jest suuuper
 
Adas mi sie w ogole nie podoba :p Artur tez mi sie nie podobalo nigdy do czasu jak poznalam mojego :laugh: Astek mi sie podoba - fajnie brzmi tylko w calym brzmieniu bez zdrobnienia juz ciezko bo dlugie... ;)
 


Joeey no Askaniusz ładne ....zdrobnienie też w porządu do takie zwyklejsze ... a każdy zawsze wypytuje o to imię i wszystkim się podoba i z tego co wiemy to kiedyś Astek był faktycznie jedyny w Polsce ale teraz jest kilka jego imieników....

to jeszcze kilka .....ale potwierdzam ze dla chłopca trudno coś fajnego w naszym języku znaleźć
Samuel, Gabriel, Daniel, Natan -Nataniel Ivo Kajetan Nikodem Aleksander lgierd

A to wszystko jeszcze z mojej listy ciążowej - z wielkich rozważań i kombinacji ;) dobrze że nie wyrzuciłam bo się widać jeszcze nie raz może przydać;)
 
reklama
Do góry