reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

ANA, a mnie się Jaś podoba, bo tak się nazywał mój ukochany dziadziuś, Michał mniej, chociaż znam kilku fajnych, ale powiem Ci, że ja sama miałabym problem z wyborem imienia dla chłopca. Mnie się zawsze podobało imie Mateusz, ale teraz jest tak dużo Mateuszów, że muszę zmienić koncepcje, chociaż u mnie to pewnie druga będzie też dziewczynka, tak czuje ;D

Natalia
, ja bym się nie wdawała w dyskusje. Wszyscy zawsze są bardzo mądrzy, jak to nie o nich chodzi. Tak jak pisze Ketsa nic nie jest białe a ni czarne, dużo w nim odcieni szarości.

Ketsa
, skąd ja to znam, takie pożyczanie na wieczne nieoddanie. Trudna sytuacja i niewiele można zrobić, ale mnie też wtedy szlak mały trafiał. Ale powiem, ze moi teściowie odstawili fajki i teraz robią remont za remontem i już bez naszego udziału, widać można. moze zrób jej wyliczenie, ja moim zrobiłam, ale nie sądzę, żeby akurat w ich przypadku to podziałało :D
 
reklama
Natalia nie przejmuj sie tą dziewczyną ona napewno też zmieni zdanie jak bedzie miała dziecko. My wiemy,  że dłuuuugo sie nad tym zastanawiałaś, stawiałaś za i przeciw i wybrałaś najlepszą decyzje jaką mogłaś wybrać. a Ketsa bardzo dobrze napisała :) więc głowa do góry i napewno znajdziesz odpowiedni dom dla Szelmusi!

Wanda pewnie wszystkie jesteśmy 18-stki!!!! ;) ;D ;D
 
Roczek - u nas (na śląsku, w zagłębiu) są w zwyczaju msze roczkowe.
W mojej parafii w każdą czwartą niedzielę w miesiący na godz. 11.30 jest właśnie taka msza. A w trzecią są chrzty :)

 
Ana ja też wole bardziej "teraźniejsze" imiona ;) Patryk albo Mateusz  :laugh: a Michały to dobre chłopaki, chrzestny Kacperka nazywa sie Michał a Jasia żadnego nie znam, chociaż ostatnio moja znajoma chyba tak właśnie nazwała swojego synka :)

Natalia  o rany....no to miałaś z nią przejścia!!!  ::)

ja u nas też nie słyszałam żeby był taki zwyczaj :p


 
Klucha - my chyba rówieśnice. Ciągle młode, piękne ..
Ja wyglądam na dużo mniej (mogą to potwierdzić dziewczyny te co widziały mnie osobiście) i czuje sie tez na dużo mniej - i jest OK. :)
 
Klucha - no Ty to na więcej niż 20 nie wyglądasz... a masz więcej ??? ;)

Paula
- jasne że 18-stki ;D ale w takim badz razie ja faktycznie stara jestem, bo ja 19-scie ;D
Ja mądra ??? ja kobieta ??? :D :D :D :D

Klucha i Ana też- mojej siostrze się bardzo podoba imie Matuesz dla chłopca i Robert - co mnie się wcale nie podoba.. nie wiem, jakos Norbert mi się podoba, a Robert nie ;D ;D ;D
I siosrce od dziecka podoba sie dla dziewczynki Amelka - normalniew szystkie swoje lalki tak nazywala, ateraz same Amelki sie rodza i ona juz nie wie czy bedzie chciala dac tak na imie :p
 
reklama
Klucha no ja jej nie raz wypominałam to palenie ja sie tam nie obcinam jak mam coś powiedzieć to powiem.... ale słuchać mnie w ogóle nie chciała bo twierdzi że ona bez tego żyć nie może.... ale mnie bardzo natknełaś tym co napisałaś ....bo jeśli już damy jej pieniążki to wtedy jak będe to wypominać to może bardziej weźmie to do siebie...... :p i może tym sposobem uda się dwie dobre rzeczy zrobić...
A tak w ogóle to musze jej faceta znaleźć........ i nie mam tego jak inaczej zrobić jak przez neta..... >:D ale ona już wie o tym...... to może też być lekarstwem na wiele jej bolączek...

No co wy mówicie że stare......do 50 to nie ma się co nad wiekiem zastanawiać....potem może być chwila refleksji ale to też nadal jest kwiat wieku w naszych czasach!!!

Ana Dominik mi się strasznie podoba...ale może to już macie żeński odpowiednik zarezerwowany.......
 
Do góry