reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Paula25 pisze:
Wanda to Ty jesteś 1982 rocznik!!!! wow a ja myślałam ze dużo starsza jesteś :-[

to chyba nie był komplement :p
Tak tak, szybko zaczęliśmy ;D ;D ;D Wiktor się urodził jak nie miałam jeszcze 20 lat skończonych ;D tzn za 9 dni kończyłam, bo jak wiesz, my wszyscy wodniki ;D Ach ten maj :D :D :D

Pati - dziekuje bardzo, juz poczytalam i o jednym i o drugim serialu :) jak czas pozwoli, to moze sie zakrece wokol ktoregos, narazie jade prison break, ale juz sobie zanotowalam te dwa :)

A poki co zmykam na kawusie :)
 
reklama

Natalia
nie powinnaś nawet zwracać uwagi na takie gadanie ludzi bo nie mają prawa tak mówić.... no szkoda gadać nawet ale zawsze tacy się znajdą co będą chcieli cie naprostować w tym temacie..... i nie chętnie się przyznam że sama takie podejście miałam kiedyć....ale teraz już diamertralnie się zmieniło nawet bez konkretnego powodu..... ale życie takie jest że nic nie jest albo białe albo czarne......
....A są jeszcze jacyś chętni?

...A co do kasy...... to po prostu wiem że bardzo ciężko było by jej oddać... więc wole nawet na to nie liczyć no i też wiem że astek bedzie chcial zeby to byla bezzwrotna "pożyczka"......
a na dodatek ona teraz w takim mieszkaniu mieszka że to masakra
A z tych papierochów to by mogła nie jedną pożyczkę spłacić......ale ona nie chce się za rzadne skarby rozstawać z nałogiem...... :-[

Paula tak tak dotarł jeśli by nie dotarł to bym już się odzywała do ciebie.... podobnie do innych...tylko po prostu nie miałam na tyle czasu żeby każdy potwierdzać ;)
 
Ana - jak dla mnie Staś i jaś to dziwnie - co prawda Stanisław i Jan zupełnie inaczej, ale jednak jak sa maluszki, to tak dziwnie :) A widzę, że staropolskie imiona Ci sie podobają :) Jakbym teraz miała mieć synka, to byłby właśnie Konrad - szalenie mi się podoba to imię... ewentualnie Piotr albo Daniel :)

Ana - nie nie, ostatnio bardzo mało palę - w sumie jak sama siedzę w domu, to może z jeden zapalę.. tak to tylko wieczorkiem ze dwa trzy :) Naprawde zaczęłam maluśko palić :) No chyba że przy alkoholu :)
 

Ana zauważyłam...że bardziej tradycyjne polskie imiona preferujesz...?

Wańdzia komplement komplement....żadko się zdaża żeby taka "młoda dupa" ;D głowę na karku miała , i do kompletu coś jeszcze w tej głowie ;) więc się nie obruszaj ;)

Ana jak u was z netem odłączacie się czy jeszcze się możemy tobą cieszyć dłóżej...?
 
Steffi dziękuje za komplement :) no i życzę zdrówka dla Ciebie i Kubusia, oby szybko te choróbska sobie poszły precz!!!!

Ketsa no mam nadzieje ze zaprocentuje to Wam w inny sposób chociaz lepiej byłoby pieniądze włożyć w jakies akcje albo poprostu do banku niż w teściową ;) ;) ....ale tak naprawde to dobra kobieta z Ciebie że tak pomagasz teściowej :)

Natalia dziękuję  :laugh:

Wanda pewnie że komplement :) bo wychodzi, że ja strasza jestem od Ciebie a myślałam ze Ty jesteś ode mnie  ;) ale staro sie teraz czuje.... :p
 
Wioluś - my msze na roczek będziemy mieli 26 grudnia - drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Wtedy w naszej parafi jesti zbiorowa msza roczkowa. Nie wiem ile dzieci będzie.
Zbiorowa msza "kosztuje" 20 - 30,-
Indywidulane 50,-

I juz zamówiliśmy msze na 2 latka - 16 grudnia 2007 roku - indywidualna



 
Paula - wcale stara nie jestes :p No co Ty :p
Młode dupy jesteśmy :) Młode mamusie itp :)

A Ketsa jaki mi komplement walnęła :p
Dziękuję :)

Paula, ale dlaczego myślałaś, że ja starsza jestes - przecież wiedziałaś, że mgra piszę :) A ja wszystko w terminie robie - tylko dzieci przed terminem ;D ;D ;D
 
reklama
Ana ja w kwestii imion Ci nie doradzę, bo mamy totalnie inne gusta. U mnie Staś, Michaś czy Jaś zupełnie odpada.  :p

Paula powiem Ci, że w takich sytuacjach jestem w miarę opanowana, a to wszystko przez mojego psa.  ::) Już nie raz miałam sytuację typu wymioty, drgawki, rzucało ją, porządnie się skaleczyła, sikała krwią itp itd. czasem ją sparaliżowało. Osa tez już ją raz ugryzła w język...

Ketsa to prawda, wszystko się zmienia jak pojawia się dziecko na świecie. W życiu nie przypuszczałam, że można tak kochać! Nie ruszały mnie zbytnio historie o chorych czy porzuconych dzieciach, a teraz jak tylko coś takiego słyszę to mam łzy w oczach i jestem wręcz przerażona.  :-[
A pies, który był kiedyś dla mnie całym światem jest tylko psem i w tej chwili niestety liczy się najmniej w moim życiu, taka prawda...

Jestem zdziwiona, że zamawiacie msze na roczek. Wiecie, że nigdy nie słyszałam o takim zwyczaju?
 
Do góry