reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Cześć kobitki!!! To ja ;D ::)
Ale jestem wkurzona, internet mi raz działa raz nie - przez dwa dni wogóle nie działał!!i nie dość ze nie mogłam z Wami pogadać, to mi jeszcze wszystkie aukcje na allegro sie pokończyły i oczywiście przegrałam :mad: :mad: :mad: kłocić sie z dostawcą nie ma co....bo nie mamy zapłaconych rachunków :-[ :-[

no i nie pamiętam co miałam pisać :-[

Ana - gratuluje zdrowego chłopczyka ;D ;D no to będą panowie usługiwać i dbac o mamusie ;D

Steffi - o rany - nie widze siebie w takiej sytuacji ::) dobrze ze nie zdązyła Kubusia użądlić, franaca jedna

Nathalie - o raaanyyy!!!normalnie mnie przeniknęło!!!całe szczęscie ze sie dobrze wszystko skonczyło ::)

i nie wiem co jeszcze????
 
reklama
Ketsa współczuje takiej sytuacji....a to pozyczka czy na wieczne oddanie?

Joeey no teściowa bardzom ładnie sie zachowała....no a szwagierka....bez komentarza....totalna znieczulica!

Wanda to Ty jesteś 1982 rocznik!!!! wow a ja myślałam ze dużo starsza jesteś  :-[

Steffi o rany, jak dobrze, że nic sie nie stało! kurcze no nie dobrze, że nie może Cie nikt odciązyć i zająć się Kubą a Ty byś sie mocno wygrzała i szybciej wróciła do zdrowia.....trzymaj sie i szybkiego zdrówka życzę!  :-*

ide do dentystki.....

c.d.n.
 
Dzieńdoberek....
Co ja widzę jeszcze BB hula:) ale fajnie.... przynajmniej mam przy czym wypić poranną kawuśkę....

Paula - zdjęcia w albumiku rewelacja....."grzybobranie" fajowe

Mój Kubuś chyba niestety się zaraził ode mnie, zaczyna smarkać i pokaszluje :( ... zębów jak narazie nie widać ale od tygodnia ma takie napuchnięte i podniesione dolne dziąsełka więc pewnie niebawem coś się wykluje
 


Dzień dober

...Steffi prawda jak miło że hula..... ;D bo teraz kawa bez BB to jak dla niektórych kawa bez mleka albo bez cukru...(ja akutar pije czrną.....więc tylko wchodzi w gre kawa z BB ;) )

Paula ....no właśnie na oddanie nawet nie licze...... chociaż wystarczyło by żeby w końcu fajki rzuciła to już by miała żeby odłożyć czy oddać...ale już nawet nie o to biega jak sobie napisałam tutak to to sobie poprzemyśliwałam ...i cóż czasem trzeba po prostu dobre uczynki robić....i nie oczekiwać zbyt wiele w zamian.... może to nam kiedyś zaprocentuje w inny sposób bo przecież jak sie zrobi coś dobrego to to potem do człowieka powraca w jakiś inny sposób ;0

Moskito pisz no nam tu więcej!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Paula masz super zdjęcie w podpisie.  :laugh: Już dawno chciałam to napisać, ale ciągle zapominałam. Muszę jeszcze zobaczyć te w albumiku. Dawno tamnie byłam...

Klucha nie martw się, daj się tacie wykazać! Tomek też na początku sadzał małą na kanpie, dawał zabawki, kładł się na krawędzi i spał, a teraz kiedy musi się nią coraz częściej zajmować wymyśla różne zabawy i ją uczy. Na przykład ostatnio nauczył ją wrzucać piłeczki do takiego słonika Tiny Love. Ja za cholerę nie mogłam jej tego nauczyć. Był też z nią na spacerku, podrzuca ją, uczy jak wstawać, stawiać nóżki, jak upadać, generalnie wszystko robi. Potrafi sam wykąpać. No wszystko po prostu wszystko zrobi przy małej.  :laugh:


Słuchajcie, dziś całą godzinę czekałam na siusie. Muszę zanieść do badania. Już myślałam, że się nigdy nie doczekam.

Nocka była całkiem znośna, musiałam wstawać jakieś 3 razy tylko, więc da się wytrzymać. Niestety wieczorem przed pójściem spać miałam niemiłą rozmowę z jakąś dziewczyną na gg. Dostałam jej nr bo podobno jej znajomy chciał wziąć Szelmę. Dziewczyna jest zapaloną psiarą i próbowała mi wmówić, że jestem nieodpowiedzialna i powinnam pracować nad Szelmą, żeby ją przyzwyczaić do życia w cywilizacji. Po pierwsze to nie wiem z ajkiej racji mam męczyć psa i narażać go na stres, a po drugie mam ochotę porozmaiwać z nią jak będzie miała dziecko.  :mad:

Ketsa to znaczy, ze to była pożyczka bezzwrotna? To przepraszam, ale ja bym chyba nie pozyczyła w takiej sytuacji. :-[
 
c.d....

Moskito no współczuje nie dość ze miałaś przymusowy odwyk to jeszcze teraz forum bedzie nieczynne  ::)

Natalia ojej biedna Ingusia, najwyraźniej nie służyła jej ta zupka :( a Ty dzielnie sobie poradziłaś ja pewnie bym spanikowała  ::)

Bartyś witaj po przerwie :) jak fajnie że u Was wszystko w porządku zdolnego masz synka  :laugh: a zmężem napewno sie szybko pogodzisz ;)

Ketsa a dotarł do Ciebie mój e-mail z adresem?

Wiolus my nie będziemy raczej zamawiać mszy bo u nas tego sie nie praktykuje, a Kacperkowi zrobimy urodzinki tylko dla najbliższej rodzinki :)

Ale śmiac mi sie chciało jak czytałam jak czekałyście do północy  ;D ;D ;D



własnie gdzie Fuczak i Gabi ??????

Zdanka to to sie ciesze że taki fajny dzień spędziłyście :) a co do jazdy autobusem to Ewa napewno łdnie siedzi w wózku w przeciwieństwie do Kacperka  ::)

 
Witam

Forum działa - ale ja wiedziałam, że to od 15 od nocy i tak sobie myśłałam, że to dla mnie nie problem, bo przez weekend i tak mnie tu nie ma

Ketsa - TAK, dobre uczynki należy robić, może kiedyś my będziemy potrzebować - dobrzy ludzie są potrzebni.

Ana - GRATULUJĘ!! Michać lub Jaś - pięknie. Jedyny minus (jak to chyba Ketsa stwiedziła) to dwie synowe. SUPER

Natalko, Steffi - co za katastroficzne sytuacje.
Ta osa mnie przeraziła
A odruch wymiotny to WeroNiśka ma zawsze jak coś grubszego znajdzie sie w obiadku. Także jada miałke.

Joeey - teściowa zaregowała bardzo pozytywnie, oby tak dalej, a szwagierka no cóż.............. dziwna istota



 
reklama
Ketsa no swietnie to ujelas, podoba mi sie z tym dobrem...no i z kawa przy bb, nic dodac... ;D

Paula 3mam kciuki zeby nie bolalo, ja sie panicznie boje dentysty i ZAWSZE biore podwojne znieczulenie :laugh:

Dziekuje za wszystkie gratulations dla synusia (tego drugiego :p) to teraz oglaszam konkurs na ilme dla chlopczyka - Michas mi sie juz nie podoba na razie mam Janka, czekam :D

Natalia chlopy potrafia,wiem, wiem... tylko im sie nie wpylac... Slawek rewela sobie radzi ze wszystkim, choc na poczatku to mial dziurawe rece i brak zmyslu organizacji przy malym i administracji domu ;D ale sie wycwiczyl i np jak mam labe z kolesiowami to obrobi wszystko, zreszta ciagle go tu chwale... jeszcze pomyslicie ze przesadzam ;D :p
 
Do góry