reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Joeey - o matko, ale popieprzona reakcja szwagierki :p A teściowa pięknie sie zachowała :) Bardzo ładnie :)

Ketsa - tak jest, świetny serial :) Oglądaj też, ale jak już zaczniesz, to jedź od początku, bo to trzeba od samego początku oglądać :)

A ja spieszę donieść, że Ana spodziewa się syneczka, także Staś będzie miał brata do wspólnego brojenia ;D Jest zdrowiuteńki :) Także gratulacje ogromne !!!

No to zmykam, bo wlazłam tylko Wam przekazać :)
 
reklama
joeey to widze ze ta Twoja szwagierka nie jest do ciebie zbyt dobrze nastawiona :D Ile ta ziewczyna ma lat ze sie tak zachowuje ??? czy moze kiedys sobie u niej czyms przechlapalas ??? :)
 
Kamila my jestesmy z nia ciagle na stopie wojennej i lubimy sie jak pies z kotem :laugh:
a jest w moim wieku i to tez wiele tlumaczy !

ale fajnie, ze juz Ana wie !!! drugi synus tez cudnie chodz pewnie chciala corunie ale najwazniejsze, ze zdrowy ;D ja tez jestem ogromnie ciekawa, no chce synka naturalnie ale to zycie pisze scenariusze wiec moze byc tak jak u Any...Artur tak bardzo chce bo stwierdzil, ze tyle babolcow w domu go wykonczy ::)

dziewczyny czy to dzis od godz 00 forum bedzie zawieszone ???
 
joeey pisze:
dziewczyny czy to dzis od godz 00 forum bedzie zawieszone ???

Tak jest, to chyba dzis właśnie, także żegnam się z Wami i zmykam, siorka do mnie przyjechała, więc idziemy chlać - Joeey - wypijemy za Twoje zdrowie...
Mam nadzieję, że nie znikną nasze posty !!!

No to zmykam, na przymusowy odwyk ;D ;D ;D
 
Joeey no szwagierka niezły numerek ale mimo że jesteście w tym samym wieku to przepaść was dzieli... ale przynajmniej teściowa chyba w porządeczku.... ;) no a tak poza ty to ze szwagierkami to tak już jest chyba ja mojej też nie trawie...a nawet mam niestrawność jak ją widze.....


Ana ale fajniusio że synek drugi bo mimo że chciało by się dziewczynkę dla odmiany to superowo mieć tyle chłopaków w domu ....a zawsze można z trzecim próbować ;)

No właśnie od dziś przymusowy odwyk.......nie wiem to może trzeba awaryjnie czata uruchomić ;D ;)
 
ANA WIELKIE GRATULACJE , SUPER ŻE ZDROWIUTKI I SUPER ŻE SYNUŚ ;)

Ketsa a wiesz że chwilę temu pomyślałam też o wyjściu awaryjnym czyt. czacie :D
 
Joeey to fajnie teściowa zareagowała. A ta Twoja szwagierka bardzo przypomina mi moją siorę, z którą nie gadam już 9 lat...  ::) Też nawet nie wyjdzie z pokoju jak jesteśmy u rodziców. Kij jej w oko.  ;) Im obu!  ;)

Gratulacje dla Any! Synek też dobry! Zawsze dzieciaczki tej samej płci lepiej się dogadują, tak mi się wydaje.  :)

Ketsa głupia sytuacja z teściową, ale z drugiej strony i tak byś się na pewno zgodziła.

A z czatem awaryjnym rewelacyjny pomysł! Mam propozycję - jak któraś z nas wejdzie na czata, niech da sobie opis na gg, że jest na czacie, ok?
Dla przypomnienia podaję link http://www.polchat.pl/chat/?room=Grudniowe+Mamusie+2005

 
Ana - super że dzieciątko zdrowe!!!! to jest najważniejsze :):)

Joeey - jakaś dziwna ta Twoja szwagierka.. a może po prostu żal jej dupsko ściska ;D ;)

Ja dzisiaj przeżyłam chwilę grozy....Siedziałam z Kubą w pokoju na podłodze i w pewnym momencie mi się oczy same zamnknęły... nie wiem czy mi się kimnęło czy nie (przy temperaturze 38,5 już się w głowie miesza) .... a Kuba bawił się grzecznie książeczką... w pewnym momencie słyszę że płacze. Otwieram oczy i widzę że miesza rączką w buzi, więc mu ją wyciągnęłam patrzę a tam w środku OSA!!! Byłam w szoku...szybko ją wyciągnęłam i pooglądałam z każdej strony buźkę, na całe szczęście nic mu się nie stało i nie zdążyła go ugryźć ..... teraz to pisze już na spokojnie ale to co się ze mną wtedy działo to szok..... Już miałam wizję ze mi dziecko puchnie i się  dusi a ja nie mogę nic zrobić....
 
reklama
czesc.Dzwoniła do mnie babka z pampersa zaprosic nas na ich akcje w bydgoszczy :D czy do was tez dzwonili ???
donia od ktorej sie ta akcja zaczyna ??? we wtorek tak ???
 
Do góry