reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Narazie wprowadziłam zasade nr jeden jak przez tydzień uda mi sie ją dotrzymac wprowadzę nastepną i tak co tydzień lub dwa nowa

Zasada nr 1 - nie jem po 17 .00

kto się podpisuje ;D
 
reklama
Bartyś- jak miśka się tak zachowuje to jest to zwykle wina zębów - w takich chwilach nawet cyckiem potrafi pogardzić.

Wioluś i tak trzymaj, może w końcu doceni RODZINĘ!

Pati, ale masz pecha... no ale nie noga w tym wszystkim najważniejsza!! Trzymam kciuki, mocno, mocno!! Napisz koniecznie jak poszlo i szybko wracaj do zdrówka!!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! MOJE DZIECKO WŁAŚNIE PRZESZŁO PRZY SWOIM PCHACZU PRZEZ CAŁY POKÓJ (I TO NA SKOS!!) NORMALNIE ZUPEŁANIE SAMA, BO MATKA WYRODNA PRZY KOMPIE SIEDZI. DOPIERO O ŚCIANĘ SIĘ ZATRZYMAŁA!!MIŚKA CIESZY SIĘ JAK GŁUPIA, A JA JESZE BARDZIEJ!!!

SORBEK -  dla mnie możesz zmienić ten tytuł, ale może samo pielęgnacja byłoby bardziej neutralne?? jak ty się kawkowałaś to my z Misią po parku biegałyśmy i Miśka odchylała folię, żeby kropelki z nieba łapać - matka ją na deszczor wyciągnęła, ale jej się podobało!!


No tak, kabelki Misia po prostu okrutnie kocha!! A co do książek, to mam sposoba, wszystkie wepchnęłam do tyłu, a z przodu ustawiłam jej lekturki i teraz ma swoją osobistą bibliotekę, z której namiętnie korzysta!

AśkaW - twardkim trzeba być, nie miętkim!! Jak ci teściowa za skórę zajdzie to ją za drzwi wystaw!!



 
Maja sie już na dobre "rozraczkowała" :laugh: :laugh: :laugh: i wszedzie włazi matko kchana ::) ::) ::)

ziemzia
ja tez tak jak ty zrobiłam cały sprzęt do tyłu a pod ławą na półeczce czyściutko mój maz sie cieszy żę wreszcie jest porządek bo zawsze tam klamoty trzymałam ;D ;D ;D

no pielegnacja sama może być albo piszmy poprostu tam o sikanku i tyle :laugh:
 
Paula ale masz opis na gg jakbyś już miała do domu nigdy nie wracać nie pisz tak bo strasznie to brzmi :( 8) :-[ :-[ :-[
 
echhh... i Joeey juz pojechala :( Ale prawie nie zdazylysmy na pociag... bo sie okazalo na dworcu jednym, ze pociag sie tam nie zatrzymuje i pedem trzeba bylo jechac na glowny !! No ale na ostatnia chwilke zdazylysmy :)

Nie wiem czy nadrobie wszystko.... co sie dzialo, kto mi powie ???
Co sie z Pati noga stalo i o co chodzi z martensami ??? ja nic nie wiem ??? a naprawde czasu nie mam wracac :(
i co jeszcze waznego ???

Ana
- wypilysmy zdrowko Twojej kruszyny, co by dziewczynka sie okazala :)
 
no u nas to juz brakuje pólek i miejsca "na górze", wypada wszystko teraz podwieszać na gumkach albo sprężynach ;)
ale tez próbuję przed młodą nie sprzątać wszystkiego tylko uczyć ją, ze nie wolno ruszac tego czy tamtego, bo co z tego że w domu będzie na dole "czysto" ,  bo jeśli pójdziemy do jakiegokolwiek innego mieszkania, do babci czy znajomych i będzie kłopot, a może uda ją nauczyć, ze nie wolno ruszać... płyty stoja na stojakach i - odpukać nietknięte póki co

Steffi, NAJLEPSZEGO!
a jak zabrałaś się za uczenie Kubusia schodzenia tyłem???  bo ja próbowałam ale nic z tego, Agata wali na dół przodem jak w dym!

Ziemzia, brawo dla "chodziaczka"! Ja musze hipka w końcu podkleic bo bez dywanów ślizga sie po panelach i młodej ucieka...

Wanda - Pati wybierała się na rozmowę o obywatelstwo i chciała sie "oficjalnie" wystroić, ale niestety noga jej zachorzała i w końcu chyba zmuszona była założyć na nogi żółte martensy, zamiast eleganckich pantofli na obcasie - to w skrócie, teraz czekamy na wieści od Pati o wfwktach owej rozmmowy. oczywiście wieści maja byc tylko dobre!
 
Cześć kochane jak Wy to robicie ??? :o  Nie było mnie jeden dzień i już nadrobić nie mogę.  Jak Wy znajdujecie czas? Normalnie Was podziwiam. Przecież aby być na bieżąco to trzeba by było siedzieć przy kompie 24h na dobę.
Jak się sprawdza taki pchacz? Chciałam coś takiego kupić ale mam wątpliwości. Czy np. nie będzie odjeżdżał małemu i czy sobie nie wybije zębów(których jeszcze nie ma :))???

Mały od kilku dni wstaje z wrzaskiem około 1 w nocy. Drze  się  okropnie. Jak go wezmę na ręce i ponoszę chwilkę to znów zasypia i śpi do rana. Co mu może być??? Zęby??? Brzuszek???

buziaki
 
martusia jak nie ma to sobie nie wybije ;) :laugh: :laugh: :laugh:

podobno prz zębach tak jest ale ja nie wiem bo maja na szczęście nigdy sie w nocy nie budziła
 
reklama
Ale z tego co widze to na panelach to się nie bardzo sprawdza :/
Kurcze tak mi go żal jak tak w nocy płacze.

wiolus mam rodzinkę w centrum. Mam nadzieję, że uda nam się spotkać :)

 
Do góry