reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

A Donia miałam identyczny tylko bordowy - super ten wózio załuje ze go sprzedałam a kupiliśmy parasolke - mogłam mieć dwa :(
 
reklama
Haniu no to ten żłobek tyle co u nas opiekunka  ::)
napisz jak bedziesz wiedziała coś więcej bo ciekawa jestem  :)
a co do facetów to pozwolimy im wypić po kieliszku  ;D ;D ;D

Ana jestem ale zaraz idziemy z Kacperkiem do sklepu. No napewno u mamusi najlepiej ale jak się Staś tak przyzwyczai to potem będzie baaardzo trudno go od tego odzwyczaić  ::) Dlatego jeżeli już to przeniesiemy Kacperka spowrotem do naszej sypialni ale będzie  spał w swoim łóżeczku.




 
Ana napewno dla Ciebie teraz tak wygodniej a Stasiowi przyjemniej ale jak się przyzwyczai to co potem zrobisz jak bedzie już druga Dzidzia, nawet nie bedziesz mogła spokojnie nakarmić Malucha ::)

rany julek jak wieje!!!!!! a my mamy iśc do sklepu i co z tego że słonko swieci ::)
 
Paula... i pierogów zjeść też im nie damy, najwyżej po 1!
no na ursynowie na opiekunke to musiałabym mieć pewnie z 1500, ja jednak jestem dobrej myśli a poza tym mam teorię, ze dziecku będzie lepiej między dziećmi!

ja czekam aż Agata będzie stale przesypiać nocki i też eksmisja do małego pokoju (póki co maluch w naszej sypialni jest dla nas idealnym środkiem antykoncepcyjnym ;D)
 
(h)anka pisze:
Paula... i pierogów zjeść też im nie damy, najwyżej po 1!
dokładnie!!!! ;D ;D ;D
to zapraszamy wtedy kiedy Wam będzie pasowało :)

dobra zmykam, ide troche przewietrzyć mózg! ;D ;)

P.S. u nas taki środek antykoncepcyjny nie spełnia swej roli ;D ;D ;D
 
Dzieńdobereczek

U nas tak paskudnie że nic się nie chce...
Od paru dni uczyłam Kubę schodzenia z wyższego poziomu na niższy ;) i dzisiaj w końcu załapał że schodzi się tyłem a nie przodem... jeszcze wczoraj jak raczkował po łóżku to leciał na ślepo do przodu bez względu ma to czy się łóżko kończyło czy nie a dzisiaj ładnie się odwrócił i zsunął na dół :) :) :) mam nadzieję że to nie jednorazowy jego wyczyn
 
hehe niezle Steffi :) ;D ;D ;D ;D

Majusia ostatnio była chora ale na szczescie to zwykle przeziebienie i nie przerodzilo sie w cos gorszego
lykala tylko syropki witaminki i chodzila na inhalacje z pulmicortu
obylo sie bez antybiotykow

teraz wesolo grzebie przy tv
uwielbia tez miski psa i kontakty
nie lubi za to płacznika (czyli kojca) wytrzymuje w nim max 3 min
wiec generalnie ciagle gdzies biega pod nogami (na czworaka)
pies przed nia ucieka
ale ostatnio sie nawet potrafi soba zajac dluzej wiec mam troszke czasu (tak tyci tyci ale zawsze)
buziaki dla wszystkich
 
reklama
Do góry