reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

U nas z telewizorem to samo :) i do tego druga ulubiona zabawa to grzebanie w ziemi od kwiatkow ;D
Szymus  raczkuje juz od 19 czerwca.Teraz juz wszedzie wlezie i nawet przy scianie potrafi stanac.To silna dzidzia,moze przez to ze porod byl taki ciezki i niezle musial sie nameczyc bidulek,teraz przychodzi mu latwiej zdobywanie swiata  :)

Moze to juz sie staje nudne,ale JAK JA NIE CIERPIE TESCIOWEJ !!!! Za  chwile przyjedzie do nas  :mad:
Zla jestem ze odebralam telefon.

A tak fajnie sie dzien zaczal,nawt sloneczko sie pokazalo.

Zycze wszystkim milego dnia i duuuuuuuuuuuuuuuuuuzo sloneczka  :) :) :)
 
reklama
Haniu mów kiedy przyjedziesz a pierożki zrobię specjalnie dla Ciebie  ;D no i obowiązkowo na drugi dzień musisz zostać!!!!  :laugh: :laugh: :laugh:

myślałam że są jakieś nowe zdjęcia z w albumiku a tu niet :(
 
Hmmm, Paula, kusisz, chyba będe musiała wysłać szanownego męża jeszcze raz na weekend w góry - o, on by sie bardzo ucieszył, poza tym posłuży mu to, bo musi schudnąć albo wymienić garderobę a jednak chudnięcie tańsze ;) ;)
 
Haniu fajnie że macie w pobliżu taki żłobek :) my to nawet zwykłego nie mamy :( a ile kosztuje taki prywatny żłobek domowy ???
Haniu ja tak jak Ty spokojnie podchodze do tego że Kacperek jest już taki ruchliwy, patrze na niego, pilnuje gdzie jest ale nie chodze za nim krok w krok, niech sam sobie radzi :)

Aśka współczuje nalotu teściowej  ::) dobrze że moja teściowa jest w porzadku babka i nie musze sie martwić jak przyjeżdża :)

Haniu to może razem naszych mężów wyślemy w góry  ;) ;) ;D mojemu tez by sie przydało schudnąć  ;) ......ale jeśli chcesz to możecie przyjechać razem, Paweł napewno nie będzie miał nic przeciwko temu  :)

 
Hej hej
U nas słoneczko i cieplutko :laugh:

Paula no czytan że próba się nie udała dobrze ze ja nie muszę odzwyczajać Filiponka do spania u nas :laugh:

Bartyś chodzik jest chwilowym rozwiązaniem na marudę bo wsadzam go i mogę zrobić cos innego ale za długo to go nie trzymam w nim

Pati i jak juz jesteś obywatelką Australii :D a no i zdrówka dla kostki życzę ;)

Wanda , Aneta nieźle się zmówiłyście na to spotkanko :laugh:

Ja od wczoraj siedzę zawalona grzybami , juz mnie głowa boli jak je widzę a dzisiaj od rana nową dostawę miałam ::) ::) ::)jak robicie zalewę do marynowania grzybków, Paula moze ty wiesz bo ja juz nie pamiętam ::) ???
 
reklama
Do góry